Forum'da ara:
Ara

Web Sitemizin Yeni Tasarımı Hakkında Düşünceniz Nedir?
Bence gayet güzel olmuş.. Bolca paylaşım ile site çok iyi yerlere gelir..
  60%
[ 50 ]
Bence çok başarılı olmamış..
  7%
[ 6 ]
Bence Çok kötü olmuş.. Hiç beğenmedim...
  31%
[ 26 ]
Toplam Oylar : 82

Yazar Mesaj
Mesaj18.07.2012, 21:49 (UTC)    
Mesaj konusu: GrafikDizayn | MYPc+Myproject+Blog

GrafikDizayn | MYPc+Myproject+Blog

Merhaba arkadaşlar.. Bu konuyu açmamın nedenini biliyorsunuzdur.. Neyse konu ile ilgili açıklamaların bulunduğu yazıya geçelim...

Mert Topuz yazmış:
Merhaba arkadaşlar.. Sitemi bazı nedenlerden dolayı kapatmıştım ve geri dönmeyeceğimi söylemiştim fakat geçen bunca zamanda bir şeyin farkına vardım.. Kimse için kendimi kırmamın anlamı yok.. Kimse yüzünden hit alan bir sitemi silmeme de gerek yok.. Şimdi diyeceğim şudur ki BOMBA gibi geri geliyorummm..!

Özellikle 2012-2013 Eğitim Öğretim Yılı başlayana dek birçok güzel paylaşımda bulunacağım.. Bunların yanında yine okul zamanında da paylaşımlara devam edilecek fakat paylaşım süreleri değişecektir.. Şimdi haftada 10 paylaşım yapıyorsak o zaman 3-4 paylaşım yapacağız..

Yeniliklerden haber vereyim biraz da.. Hep böyle olmaz ki 2 yeni bölümümüz var.. BUnlar MYPc ve MYproject bölümleri.. Bu bölümlerin çok tutacağını düşündüğümü söylüyorum.. Bu bölümler gibi 1-2 bölüm daha açılacaktır fakat zamanla..!
Üst menü konusuna gelelim.. Birçok kişi "Bu nasıl menü?" gibi bir gönderide bulunacaktır.. Şimdiden söyleyeyim menü 1 hafta içerisinde görselleştirilecektir.. Kusura bakmayın..

Gelelim bir diğer konuya... Bloglamaca Biraz saçma gibi ama Blog-lamaca işte Bulmaca der gibi olmuş ama olsun.. Bu bölümde de bildiğiniz gibi blog paylaşımlar yapılacaktır ve giriş sayfası olarak belirlenmiştir.. Bu nedenle MYPc bölümü paylaşımları dışında tüm paylaşımlar burada yer alacaktır.. Bir sayfada 5 paylaşım bulunacaktır ve blog sayfa numaralandırma kullanılmayacaktır..! Önceki Sayfa ve Sonraki Sayfa yazıları ile sayfa daha görsel bir hal alacaktır..
Şimdi tasarımı sizlere tanıtmıyorum.. Resmi bir tema kullanmak istediğim için böyle bir tema çizdim..

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..!

Nedir Bu GrafikDizayn'ın Yeni Hali?

GrafikDizayn adı altında sizlere 3'e ayrılmış bir site sunmaya çalıştım.. Bu sistemde 3 bölüm var.. BLOG, MYPc, MYprojects... Bu bölümler çok önemsiz gibi dursa da içerikleri ile sizlere çok daha fazla seçenek sunacaktır..Örneğin BLOG hemen her sitenin ilk tercihi.. Fakat unutulan şu ki bu kişisel bir blog değil.. Profesyonellik konusunda elimizden geldiğince bulunmamış veya unutulmuş HTML kodları, yepyeni tasarımlar, profesyonel sitelerin paylaşıldığı konular ve daha birçok konunun paylaşıldığı bir blog.. Bu nedenle çok kişinin işine yarayacaktır..

Gelelim MYPc bölümümüze.. MYPc bölümümüzde en çok önem vereceğimiz bilgisayarımızın görüntüsü.. Eğer sistem olarak RAM ve Ekran Kartınız iyi ise (ki olmasa bile çok az CPU harcayarak) mutlaka ziyaret etmelisiniz.. Bu bölümde sizlere zaman zaman çok önemli bilgilerde vereceğiz fakat öncelikle masaüstümüzü geliştireceğiz... Örneğin benim düzenlediğim bir masaüstü..

Bu sadece bir örnek.. Gelelim bir diğer bölümümüz olan MYprojects. Bu bölümde çok önemli bir bölüm.. Sizlere müthiş fırsatlar sunuluyor.. Mesela yeni bir web site açacaksınız ve kendinize arkadaş arıyorsunuz.. Sizle birlikte çalışabilecek.. Hemen bu bölümümüze girin.. İsterseniz bir Ana Kategori oluşturulması için başvuruda bulunun isterseniz hazır kategorilerden birinde konu açmak için başvuru yapın.. Yöneticiler konu ile ilgilensin ve konu açılınca hemen ana sayfada reklamı yapılsın.. Son açılan konunun reklamı üstte olacak şekilde ana sayfada en fazla 3 reklam yapılır.. Daha sonra projede yer almak isteyen kişiyi sizinle görüştürelim..

Mesaj18.07.2012, 21:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlk yorum benden.
Hayırlısı olsun dıyorum birşeyler çabalıyosunda şimdi gene çamur felan atarlarsa? Bu arada ben Murad KAYA, Mert kardeşim =)
Mesaj18.07.2012, 21:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Murad kardeşim mutlaka biri çamur atar yine Smile Ama karar verdim kimse yüzünden kendimi üzüp sitemi falan kapatamam.. Bırakıyorum kendi çaplarında takılsınlar..

Ek olarak değerli yorumun için teşekkürler Smile
Mesaj18.07.2012, 22:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Projeler güzel görünüyor . Eğer fikirleri sana ait ise tebrik ederim çok güzel olmuş kardeş inşallah başarılı olur projelerin bu arada my pc yi açamadım bir türlü =))
Mesaj18.07.2012, 22:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

korany yazmış:
Projeler güzel görünüyor . Eğer fikirleri sana ait ise tebrik ederim çok güzel olmuş kardeş inşallah başarılı olur projelerin bu arada my pc yi açamadım bir türlü =))

Projeler tamamıyla fikir ve grafiğe dökmek bana ait..

MYPc şuanda sadece yorum bırakabileceğiniz BU BÖLÜM açık.. Geliştirmeler ve paylaşımlar için konular güncellenecek.. Smile
Mesaj18.07.2012, 22:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu forumda en takdir ettiğim ve en yakın olduğum kişi Mert'tir. Adam çabalıyor, düşünüyor, nasıl yeni şeyler yaparım - kısacası yaratıcı bir insan kendisi. O kadar yaratıcı ki açtığı başlığı -gayet hoş olmasına rağmen- daha güzel açabilirdim diyor bana Smile Helal olsun valla bol paylaşım yap yükseltelim hep beraber bu siteyi Wink
Mesaj18.07.2012, 22:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

webjury yazmış:
Bu forumda en takdir ettiğim ve en yakın olduğum kişi Mert'tir. Adam çabalıyor, düşünüyor, nasıl yeni şeyler yaparım - kısacası yaratıcı bir insan kendisi. O kadar yaratıcı ki açtığı başlığı -gayet hoş olmasına rağmen- daha güzel açabilirdim diyor bana Smile Helal olsun valla bol paylaşım yap yükseltelim hep beraber bu siteyi Wink

Mr. Green Volkan abi Volkan Mr. Green Şaka bir yana çok sağ ol Bora abi.. Eğer kimse bir fikir üretmiyorsa zaten sistemde gelişmez kendi sitende.. Çalışıyorum elimden geldiği kadar.. Yeni projelerle de geliyorum yakında merak etmeyin Smile Ayrıca senide küçümsememek lazım Smile

Çok sağ ol değerli yorumun için abicim =)
Mesaj18.07.2012, 22:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hiç kasmaya gerek yok projemiz tutmazsa Volkana söyleriz o aldırır Mr. Green
Mesaj18.07.2012, 22:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

webjury yazmış:
Hiç kasmaya gerek yok projemiz tutmazsa Volkana söyleriz o aldırır Mr. Green

Bu kadar abi işte Smile Sorun yok Very Happy

YORUMLARA DEVAM >>
Mesaj19.07.2012, 06:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Basarılar dilerim kardesim.
Tek eksiğin baslıktaki logodur.

Uygun font bu sefer secememissin.
Renk tonları gayet güzel iyi renk seciyorsun.

Simdilik önemli olan bu kadarı dostum :)
Basarılı bir grafikersin sen gercekten.

Söylemeyi ututmusum blog rengi hic olmamıs ya.
İlk tasarımın böyle olsun.

Değistirmeyeceksen gelistirmende yarar var dostum.
Sürekli tasarım ve icerik degisikligi sitenin kalitesini düsürür.

Ama bir kere adam akıllı tasarım yaparak icerige önem verirsen o ayrı.
Bende sitemi kapattım güncellemedim bayagı bir hit kayıbına ugramıstım.

Selametle dostum.
Mesaj19.07.2012, 10:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

başarılarının devamını dilerim. gerçekten başarılı bir siten var Smile
Mesaj19.07.2012, 11:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılarının devamını dilerm dostm .)
Mesaj19.07.2012, 11:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
Basarılar dilerim kardesim.
Tek eksiğin baslıktaki logodur.

Uygun font bu sefer secememissin.
Renk tonları gayet güzel iyi renk seciyorsun.

Simdilik önemli olan bu kadarı dostum Smile
Basarılı bir grafikersin sen gercekten.

Söylemeyi ututmusum blog rengi hic olmamıs ya.
İlk tasarımın böyle olsun.

Değistirmeyeceksen gelistirmende yarar var dostum.
Sürekli tasarım ve icerik degisikligi sitenin kalitesini düsürür.

Ama bir kere adam akıllı tasarım yaparak icerige önem verirsen o ayrı.
Bende sitemi kapattım güncellemedim bayagı bir hit kayıbına ugramıstım.

Selametle dostum.

Senin şu uzun uzun değerlendirmelerine bayılıyorum Aykut.. Herkes +'larıyla ve -'leriyle bir değerlendirse sitelerin eksikleri kalmaz.. Blog için çok süper bir düşüncem var.. Logo için bir şey diyemeyeceğim.. Ek olarak tasarımı en az 3-4 ay kullanacağım fakat bu beta sürümü.. Yanı v1, v2 sürümleri gelerek güncellenir en fazla ve güncellemeler belirtilir.. Değerli yorumun için teşekkürler..

ahmetacikgoz yazmış:
başarılarının devamını dilerim. gerçekten başarılı bir siten var Smile

Çok çok teşekkür ederim Smile Siz ziyaretçilerim ile çok daha iyi yerlere geleceğini ümit ediyorum Smile

turkunyucetarihi yazmış:
Başarılarının devamını dilerm dostm .)

Çok teşekkür ederim Smile
Mesaj19.07.2012, 12:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hımmm güzele benziyor böyle dinamik canlı kişileri tekrardan bsde görmek güzel Wink

Bak şimdi tekrardan kendini geliştiren kişilerin bsde olduğuna inandım Wink

Başarılar,
İyi Günler,
Muhammet Dilmaç,

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj19.07.2012, 12:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim61 yazmış:
Hımmm güzele benziyor böyle dinamik canlı kişileri tekrardan bsde görmek güzel Wink

Bak şimdi tekrardan kendini geliştiren kişilerin bsde olduğuna inandım Wink

Başarılar,
İyi Günler,
Muhammet Dilmaç,

Teşekkürler dostum =)
Önceki mesajları göster: