Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.07.2012, 11:07 (UTC)    
Mesaj konusu: önemli lütfen bakın /acilll

Merhaba ben şöyle bişey istiyorum . Adamlar epostasını ve şifresini girecek bilgileri epostama gelcek Bunun hakkında kod sahibi olan paylaşabilirmi lütfen acill!
Mesaj23.07.2012, 11:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

çalmak için mi:)
Mesaj23.07.2012, 11:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

aynen öyle Smile
Mesaj23.07.2012, 11:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

ama bunlar yasak olabilir birde php asp gerektirir ama bedava sistemde de bu yok
Mesaj23.07.2012, 11:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadasım bilmiyosanız yorum atmayın bedava sitemde yok ama diger sitelerde var al kardesim istedigin gibi form olustur bu sitede türkçe hemde ama hesap calma v.b yapacaksan basın cok agrır.
site - http://turk.jotform.com
Mesaj23.07.2012, 11:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

jotform a gir ordan bi form oluştur kaydederken kendi e-posta adresini gir san bi kod vercek al o kodu gir sitende yeni bi sayfa aç kaynak bölümüne yapışıtr kaydet

NOT: çalmak için yapmışsın duyulursa silerler siteni ben söyliyeyim
Mesaj23.07.2012, 12:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

gta-turkishcity yazmış:
Arkadasım bilmiyosanız yorum atmayın bedava sitemde yok ama diger sitelerde var al kardesim istedigin gibi form olustur bu sitede türkçe hemde ama hesap calma v.b yapacaksan basın cok agrır.

böyle bir kural var mı bilmediğiniz konuya yazmayın diye? varsa link verebilirmisin?
Mesaj23.07.2012, 12:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

yusufberki yazmış:
jotform a gir ordan bi form oluştur kaydederken kendi e-posta adresini gir san bi kod vercek al o kodu gir sitende yeni bi sayfa aç kaynak bölümüne yapışıtr kaydet

abi ben verdim ztn
Mesaj23.07.2012, 12:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

seffafdokunus yazmış:
gta-turkishcity yazmış:

böyle bir kural var mı bilmediğiniz konuya yazmayın diye? varsa link verebilirmisin?

olması lazım forum kurallarında gördüm galiba gereksiz mesaj konu v.b yapilmamasi gerekiyordu
Mesaj23.07.2012, 13:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

'olması lazım forum kurallarında gördüm galiba' dediğine göre sende bu meseleden emin değilsin tam bilmiyorsun. Demek ki birşey yazmak için yazdığın konuda kesin bilgi sahibi olmana gerek yokmuş.

Ne ilginç olaylar var ya.......
Mesaj23.07.2012, 13:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

eski mod olarak söylüyorum
bu tür konular yasak, ayrıca eğer yaparsan bilişim suçu işlemiş olursun.
şifresi çalınan kişi sana dava açtığı zaman artık çalmanda ki amaç ne ise ona göre ceza alırsın.
zaten gözü kapalı kişisel bilgilere ulaşmış olman başlı başına bir suç.
beni nerden bulacaklar falan filan deme, yasal süreç başladığında savcıya TTnet veya diğer hizmet sağlayıcılar istediği bilgileri vermek zorunda.
yani TTnet her kullanıcının IP adresleri ile birlikte hangi saatte ne yaptığını logluyor zaten.

gelelim işin etik kısmına:
bu tür şeyler etik değil ve son derece alçakca.

şimdi de işin din boyutuna gelelim (tabi inançlı isen):
bu kesinlikle günahtır
Mesaj23.07.2012, 13:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

gta-turkishcity yazmış:
yusufberki yazmış:

abi ben verdim ztn
ben yazdığını görmedim ben cevap yaz a tıkladığımda yazmamıştın ben yazarken sen yollamışsın Mr. Green Mr. Green
Mesaj09.08.2012, 11:45 (UTC)    
Mesaj konusu: form

bir form sitesinden form alıp msn falan yazacaksın formu doldurduklarında cvp msn adresine msj olarak gelir
Önceki mesajları göster: