Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.07.2012, 09:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Tek Tek Siliniyor Siteler...

Hoş çakal BS....
Konuyu buraya açtım , yeri değil ama en çok okunan yerlerden biri burası...

Blogizim sitem de silindi , webspiker'de üstelik blogizimin silinme nedeni daha bir ağrıma gitti.

'' Forumda rahat durmuyor ''
BS'den bir aktif kullanıcı daha gidiyor , Aykut , İbo ve Barıştan haklarını helal etmelerini istiyorum ,
Sana da çok teşekkürler Bora abi , hevesimi aldım sayende ...
Neyse işte her şey bu kadarmış bana yardım eden etmeyen seven sevmeyen arkamdan konuşan konuşmayan herkese sonsuz teşekkürler ,
Recep abi sana gelince , sağ ol ilk kez sen tasarım konusunda yardım ettin tabi sonra Barış kendi acemice tasarımlarımı kullanmak zorunda kalmadım , BS ' ye bir daha dönersem bu yazıların üstüne yüzsüzlük olacağını biliyorum . Son bir şeyler söylemek istiyorum ,

Sitemi support kendi elleriyle verdiği halde webspikeri sildi onun yanı sıra blogizim'de gitti , kısa süre önce ysnsen abimizde moderatörlüğü bıraktı onu şimdi daha iyi anlıyorum baksanız 2 dakikada 2 site ve aylarca ve ya saatlerce uğraşılmış emekler , uçtuu gitti... Unuttuğum ismini sayamadığım herkesten defalarca özür diliyorum . Emeklerimin karşılığını alamadım dün içerik eklemek için 6 saat uğraşan ben bu gün gidiyorum. Umarım BS Aktif kullanıcılarla dolar demek isterdim ama böyle devam ettikce sonu belli ,

Hoş çakal BS....
Hoş çakal Arkadaşlarım , dostlarım
Hoş çakal Emeklerim....

PTM Forum , Web Spiker , Blogizim , MBlogum Sitesi devri artık bitmiştir.
Hadi hakkınızı helal edin Allah'a emanet olun

Web Score devri de bitti.
Mesaj25.07.2012, 10:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

bir dağ daha devrildi...
yolun açık olsun..