Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.07.2012, 20:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Siteyi Tüm Browserlere Göre Nasıl Ayarlarız Yardım

arkadaşlar yeni bi site açıcam fakat siteyi operadan bedava-sitem.com üzerinden ayarlıyorum fakat mozilla yada crome den girdiğimde sitenin boyutu değişiyor . 2gündür bu konuyla ilgili forumda geziniyorum fakat bulamadım acaba pc ye bişi indiripte mi yapıyoruz lütfen yardım forumda bununla ilgili bi yazı varsa lütfen linkini yollayın şimdiden TEŞEKKÜRLER

Dipnot : Konu başlıgın baş harflerini büyük yazınız | Ciz-Dizayn |

En son djfrozen tarafından 31.07.2012 18:03:17 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj25.07.2012, 21:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

tüm browserlara göre ayarlayamazsın
mesela mozillada düzenle
ana sayfanın uygun bir yerinede -bu site en iyi mozilla görüntülenir- vs gibi bie ibare ekle
hang, browseri tercih edersen sürekli onun üzerinden düzenle
Mesaj26.07.2012, 11:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

sakın operaya veya safariye göre düzenleme Very Happy ben düzenlemeye kalktım aklımı kaybediyordum Smile sen chrome mozilla ve ie 'ye göre düzenle. üç tarayıcıyı da indir. bir ondan bir ondan baka baka hepsine ayarla. opera ve safarinin html anlayışı çok farklı, onlara göre ayarlarsan mozillada falan çalışmayabilir zaten opera ve safarinin pazar payları çok çok düşük, onlar önemseme (bence)
Mesaj26.07.2012, 15:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

millete bakıyorum sitesi tüm browserlere uygundu bende düşündüm galiba bi programı felanmı var die kafamı karıştırmıştı. ilginiz için teşekkürler
Önceki mesajları göster: