Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.08.2012, 12:39 (UTC)    
Mesaj konusu: REP sistemi istiyor,destek bekliyorum

Merhabalar dostlarım modlarım görevliler..

forum içinde kullanıcıların birbirine + layabilecekleri bir rep sistemi istiyorum ve bu konuda desteklerinizi bekliyorum
Mesaj13.08.2012, 12:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Daha önce defalarca talep edilen bu uygulama, defalarca cevapsız veya karşılıksız kaldı. Burada bir şeyin değişmesi, kullanıcıların değil webme şirketinin istek,arzu ve para kazanma talebine bağlıdır.
Mesaj13.08.2012, 13:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

önemli ve sayılan kişiler desteklerse bu konunun ilerilere getilebilineceği kanaatindeyim
Mesaj13.08.2012, 13:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

+Rep sistemi olursa herkes fake site ile kendine rep verir. Saçma bence.
Mesaj13.08.2012, 13:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

sadece bs-bağımlıları rütbesi olanlarda REP verme sistemi olur yani +250 mesaj atanlar rep verebilirler
Mesaj13.08.2012, 13:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yusuf haklı, öyle bir sistem olsa iyi olur.
Mesaj13.08.2012, 13:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu sistem bu foruma uygulanamaz çünkü bildiğim kadarı ile forum vbulletin veya v.s sunucularından oluşöuyor bs'nin kendi yaptığı bir forum sistemi heralde. Aralarında bu konu hakkanda profesyoneller ve Php'den anlayanlar varsa yapılabilir. Ama bedava sitem formu biraz değişik çünkü üye olup da katılmak yerine site kurulunca katılınıyor ve fark ederseniz sitelerimize doğrudan ulaşa biliyoruz. Ayrıca forum resimleride çok küçük Smile
Mesaj13.08.2012, 14:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hala karalıyım , adam zaten fake site açmış forumda saçma sapan konu açarak +250 mesaj.
Mesaj14.08.2012, 19:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkish--people yazmış:
Bu sistem bu foruma uygulanamaz çünkü bildiğim kadarı ile forum vbulletin veya v.s sunucularından oluşöuyor bs'nin kendi yaptığı bir forum sistemi heralde. Aralarında bu konu hakkanda profesyoneller ve Php'den anlayanlar varsa yapılabilir. Ama bedava sitem formu biraz değişik çünkü üye olup da katılmak yerine site kurulunca katılınıyor ve fark ederseniz sitelerimize doğrudan ulaşa biliyoruz. Ayrıca forum resimleride çok küçük Smile

Öncelikle hemen şunu belirtmek isterim ki Bedava-Sitem forumu özel yapım bir forum değil bir script (phpBB) forumdur. Bedava-Sitem gibi bir multisiteye sahip webme şirketinin bünyesinde çok sayıda php yazılımcısının olduğunu düşünüyorum. Uzman bir PHP yazılımcısının bu eklentiyi sıfırdan yazması bir gününü almaz.Kaldı ki phpBB için hazır eklentilerde mevcut.

Ancak bu sistemi kurmak çok fazla bellek tüketeceğinden dolayı yanaşmıyor olabilirler. Wink Smile
Mesaj18.08.2012, 10:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence gerekli bir uygulama ama birisinin yardımcı olacağını sanmıyorum.