Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.08.2012, 07:10 (UTC)    
Mesaj konusu: CD SİZ VE PROGRAMSIZ FORMAT ATMA [ACİL!]

Merhaba arkadaşlar benim pc kafayı yedi C: de yer yok windows7 cdmde yok Nasıl Format Atabilirim???
Mesaj17.08.2012, 08:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: CD SİZ VE PROGRAMSIZ FORMAT ATMA [ACİL!]

[quote="euro-hosting"]Merhaba arkadaşlar benim pc kafayı yedi C: de yer yok windows7 cdmde yok Nasıl Format Atabilirim???[/quote

Google girip CD'siz format atma yaz çıkan adreslere git.
Mesaj17.08.2012, 08:48 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

yok olmuyor. program değişiyor öyle. en yakın bilgisayar satış teknik servis noktasından o formata uygun cd al sürekli kullan
Mesaj17.08.2012, 11:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba..

genelikle bugunumuzün bilgisayarlarinda, fabrika ayarlarina dönüstürme vardir..

yapmaniz gereken start butonuna tiklayarak aramaya basip fabrika ayarlari yazmaniz...

ben türkce dil bilgisayar kullanmiyorum.. Bu nedenle tam ismini hatirlamiyorum..>>

fakat fabrika ayarlari, yada kurtarma, cümlelerini yazarak arayin..

Selametle..
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj17.08.2012, 11:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

''Bilgisayarınızı geri yükleyin veya Windows'u geri yükleyin'' seçeneğinden bahsediyorsun heralde. Ama bilgisayarın Asus ise bilgisayarını kapat ve windows yükleme yazısı çıkmadan f9 tuşuna basılı tut format atma özelliği başlayacaktır.
Çoğu Asus bilgisayarında bu özellik vardır.
Mesaj17.08.2012, 11:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

ustam format cd si olmadan olmaz diek CD ye yazarsan cd boot olarak algılamaz ondan dolayı da atmaz ama ISO olarak CD yaz cıkar zaten adamlar ISO veriyo gir bak ama bide Windows 7 nin galiba cD siz format atılma ozelli varmıs denemedim ama format bircok kez attım Very Happy
Mesaj19.08.2012, 09:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Teşekkür

Arkadaşlar Recovery (Ctrl+F11) Cd İstedi Bende Ultimate Kurulum CD si Aldım Ve Tekrar Kurdum. Cevaplarınız İçin Teşekkürler...
Mesaj09.09.2012, 16:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

yav bundan kolayı varmı cmd ye :

format C:

yaz c formatlansın Very Happy

(hacker olmanın faydaları Very Happy )

Mesaj03.11.2012, 11:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Bende İndir

Benim Sitemden İndirebilrsin
http://metinbilgisayar.tr.gg/Windows7.htm
Mesaj12.11.2012, 18:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnterenette Flasha Atıp Oradan Atabilrisin

Dostlarını tanımak mı istiyorsun, hata yap ! Tek bir dostun olsun; ama onu da iyi seç ! Halegend™
Önceki mesajları göster: