Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.06.2008, 08:37 (UTC)    
Mesaj konusu: başka site gibi çıkıyor ama kendi sitesi o temayı o sayfaya

www.naazimca.tr.gg bilirsiniz arkadaşlar modumuzun sitesidir...Bir Şey soracagımo müzik favorites bölümüne girdiimde başka tema ve başka site gibi çıkıyor ama kendi sitesi o temayı o sayfaya nasıl koydauğunu merak ediyorum nasıl ?

En son garpuznet tarafından 30.06.2008 08:54:02 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj30.06.2008, 08:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

her tames kodunu farklı sayfalara yerleştiriyor
Mesaj30.06.2008, 08:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

marasultraslan yazmış:

ama nasıl yerleştiriyor
Mesaj30.06.2008, 08:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

garpuznet yazmış:
marasultraslan yazmış:

ama nasıl yerleştiriyor

temaların kodlarını kopyalayıp farklı sayfaların kaynak butonlarına tek tek yerleştireceksin .... örneğin bir temayı anasayfanın kaynak butonuna diğerini başka bir safanın kaynak butonuna yapıştıracaksın Wink
Mesaj30.06.2008, 08:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

olmuyor resimli anlatım warmı rica anlamadımda
Mesaj30.06.2008, 09:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım önce tasarımın üzerindeki yazı kutusuna eklediğin tasarım kodunu sil ve onu ana sayfa editörünün içine koy

sonrada diğer sayfalara hangi tasarımı koyacaksan hepsini o sayfanın içine koy,yani tasarımın görünmesini istediğin sayfanın içine..
Mesaj30.06.2008, 12:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

olmuyor yahu www.naazimca.tr.gg girin sonrada müzik favoritesine girin ve nolur resimli anlatın nolur
Mesaj30.06.2008, 14:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

garpuznet yazmış:
olmuyor yahu www.naazimca.tr.gg girin sonrada müzik favoritesine girin ve nolur resimli anlatın nolur

anlatılanları yaptığın zaman olması gerek biryerde hata yapıyorsun
Mesaj30.06.2008, 14:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

YAW RESİMLİ ANLATIM OLURSA İİ OLUR
Mesaj30.06.2008, 18:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

garpuznet yazmış:

biraz önce video anlatim linkini vermisdim ama sanirim bu bölümden sorumlu mod arkadaslardan biri silmis , video anlatim linkini vermek yasak degil biliyordum.
Bir hata yapıldıgını düşünürek tekrar video anlatımı linkini yazıyorum , kullanıcının sorununa cevap olacak bir video anlatımın foruma kurallarına aykırı olacagını düşünmüyorum ki zaten daha önceleri css bölümünde 3 aya yakın sabit baslıkda kendi sitemde olan video anlatım linkini vermiştim.

her sayfaya tasarım ekleme video anlatım----> http://naazimca.tr.gg/her-sayfaya-tasarim.htm
Mesaj30.06.2008, 19:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

naazimca yazmış:
garpuznet yazmış:

biraz önce video anlatim linkini vermisdim ama sanirim bu bölümden sorumlu mod arkadaslardan biri silmis , video anlatim linkini vermek yasak degil biliyordum.
Bir hata yapıldıgını düşünürek tekrar video anlatımı linkini yazıyorum , kullanıcının sorununa cevap olacak bir video anlatımın foruma kurallarına aykırı olacagını düşünmüyorum ki zaten daha önceleri css bölümünde 3 aya yakın sabit baslıkda kendi sitemde olan video anlatım linkini vermiştim.

her sayfaya tasarım ekleme video anlatım----> http://naazimca.tr.gg/her-sayfaya-tasarim.htm

bu tür paylaşımlarımızı forumda da paylaşsak olmazmı

herkez öğrense linklere kalmasa hem aldığımız rütbenin ağırlığını taşısak

her hareketin reklam naazımca

Mesaj05.01.2009, 20:03 (UTC)    
Mesaj konusu: şşş

[yaww bi seyin içine başka açilacak sayfa açamiyom
Mesaj06.01.2009, 05:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
eski başlıklara ilgi göstermeyin
sorularınızı yeni bir başlık açarak sorunuz !
iyi eğlenceler Wink
Önceki mesajları göster: