Forum'da ara:
Ara

UzmanOyuncu.tr.gg Adı Altında Online Bilgisayar Oyunlarına Bedava Bilgi Desteği Sağlıcak Websitesi İstermisiniz?
Çok Yararlı Olur
  20%
[ 1 ]
Neden Olmasın
  0%
[ 0 ]
Gerek Yok
  80%
[ 4 ]
Toplam Oylar : 5

Yazar Mesaj
Mesaj20.08.2012, 22:39 (UTC)    
Mesaj konusu: alan adı sorunu

Yapmayı Düşündüğüm Çalışma Hakkında Açıklama
c9 online'den başlıyarak bütün oyunlarda türkçe olarak bilgiye basit bir şekilde ulaşmalarını sağlıcam örneğin Kendi Sınıfılarından Birini Seçtikden Sonra Kişisel Açıklamalarıyla Birlikte Skillin üstüne gelince açıklaması ve isterse önizleme videosu mevcut olucak oyuncu kazıklamaya çalışanları küfürlü konuşanları vb. kötü davranışlarda bulunanlar için c9 kara liste olucak 1. Seviyeden En Son Seviye'ye kadar bütün görevlerin detaylı olarak benim tarafımdan anlatıldığı videolar olucak. vb. birçok özelliği ve kolaylığı sağlıcayarak gittikçe genişlicek oyun listesi ile güzel bir çalışma olucağına inanıyorum
Sorunumun Gerekçesi
Fakat uzmanoyuncu.tr.gg adresi alınmış ve uzman-oyuncu.tr.gg adresini'de alamıyorum. başka alan adı kullanmak istemiyorum uzmanoyuncu.tr.gg'nin sahibi kullanmadığı belli hazır şablon ve basit extraları seçerek bırakmış. Mümkünse uzmanoyuncu.tr.gg alan adını alabilmem mümkünmü ?

Okumak İçin Vakit Ayırdığınız İçin Çok Teşekkür Ederim
Mesaj21.08.2012, 09:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

malesef sahibi ile görüşüp almaktan başka bir çare yok
Mesaj21.08.2012, 16:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

bana yardımcı olcak moderatör yokmu ?
Mesaj21.08.2012, 18:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

bakın bu resimde uzmanoyuncu.tr.gg alan adının 2009 da alınıp çok uzun zamandır kullanılmadığı ve boşu boşuna tutulduğu gözükmektedir.gerçekten yararlı bir çalışma yapmak istiyorum fakat alan adı çok önemli.http://img.webme.com/pic/2/2ndgeneration/ezik22.png
Mesaj21.08.2012, 19:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

türkiyenin en güzel oyun sitesi yazısına koptum asdfsfhsdfhdshdffhds Neutral
Mesaj21.08.2012, 19:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu maalesef mümkün değil.. Ancak ve ancak site sahibi ile iletişime geçip şifre vs. isteyebilirsiniz.. Aksi halde ne olursa olsun siteyi size ulaştıracaklarını sanmıyorum Sad
Mesaj21.08.2012, 21:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sana verirlerse forumda yüzlerce kişi ister. Mesela bende Turkishpeople'yi istiyorum Mr. Green Bence vermezler ama bi şansını dene bakalım Wink Olmadı başka isim bulursun.
Mesaj22.08.2012, 09:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tamam Cevaplarınız İçin Teşekkürler Ama Anketten Gerek Yok Diyenlere Tesüf Ederim Very Happy
Önceki mesajları göster: