Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.08.2012, 03:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava-Sitem'de Yeni Başlayanlara...

Öncelikle Bedava-Sitem.com'a yeni gelmiş olan tüm arkadaşlarıma merhabalar diyorum.. Bundan sonra bu konuyu özellikle forumda hata yapan kullanıcılar göndereceğim.. Bu konuda yeni başlayanlara birkaç bilgi vereceğim...

1. Üst Menü
1.1. Ana Sayfa
Ana sayfa Bedava-Sitem.com'a henüz kayıt olmamış kullanıcılar için sistemin kısaca özetlendiği bölümdür..

1.2. Siteni Yarat
Web sitesi oluşturmak isteyenlerin siteleri oluşturacakları formu içeren bir sayfadır.. Formu doldurarak (her yeni site için farklı msn adresi) yeni siteler oluşturabilirsiniz..

1.3. Sitene Giriş
Sitemize giriş yapıp panele ulaştığımız bölümdür.. Burayı detaylı anlatıma geçiyorum.. Hadi bakalım..

Buradan Site Adımız ve Şifremizi girdikten sonra bizi bir panel karşılıyor.. Panelde birçok menü elemanı mevcut.. Bunları tanıyalım..

1.3.1. Başlangıç
Bedava-Sitem.com'dan son haberler burada bulunur.. Aynı zamanda web sitenizi son ziyaret eden kişilerde bu bölümde gözükmektedir..

1.3.2. Tasarım Ayarları
Bu bölümde web sitenizi uygun tasarımı seçebilirsiniz.. Sitenizin ilk tasarımı IceBlue tasarımdır.. Değiştirmek isterseniz bu bölümü kullanabilirsiniz.. Ek olarak kendi tasarımlarınızı hazırlamak isterseniz CSS-Design tasarımını seçmeniz gerekmektedir fakat kendi tasarımınızı hazırlamak kolay bir şey değildir.. İlk olarak Iceblue tema kullanıp daha sonra öğrenerek Css tasarım kullanmanızı öneririz..

Bu bölümün ikinci kategorisi Tasarım Ayarları ve Gelişmiş Ayarlar.. Bu bölümler zaten açıklayıcı bilgiler içermektedir.. Temalarınızın kodlarını buraya ekleyebilirsiniz (Gelişmiş Ayarlar'a..)

1.3.3. Resimlerimi Yönet
Bu bölümden web sitenize eklediğiniz resimleri görebildiğiniz gibi yeni resimlerde ekleyebilirsiniz... Bedava-Sitem.com size tam 1 GB (1024 MB) resim ekleme alanı sunar..

1.3.4. Sayfalarımı Değiştir
Web sitenize ekleyeceğiniz içerikleri buradan kontrol edersiniz.. Bu sayfa sayesinde giriş sayfanızı, reklam sayfalarınızı ve daha birçok sayfa düzenlemeleri yapabilirsiniz.. Bu bölümün detaylı anlatımını yakında bu konuya ekleyeceğim..

1.3.5. Reklamı Kaldırmak
Bedava-Sitem.com üst bölümünde bulunan reklam+layer reklam ve forumdaki reklamlar ortadan kalkacaktır.. Tabiki bu ücret ile olmaktadır.. Şuan 29,90€ (yaklaşık 65 TL) ile sahip olabilirsiniz.. Detaylar bu kategoride verilmiş..

1.3.6. Ekstraları Değiştir
Bu bölümden web sitenizin yorumlarını, toplist sayfanızı, forum sayfanızı, site intronuzu, forum imzanızı, hata sayfanızı, anketlerinizi ve daha birçok ekstra içeriği web sitenize aktarabilirsiniz.. Bu sayede web sitenizin sayfa sayısı artacağı gibi bu ekstralar ile sitenizi yönetebilirsiniz...

1.3.7. Mesajlar
Bedava-Sitem.com üyeleri arasında iletişimi sağlamak için böyle bir bölüm tasarlamıştır.. Dilediğiniz kişinin profiline girerek (http://www.bedava-sitem.com/profile.php?of=SİTEADI) alt bölümde bulunan Mesaj Yolla butonu ile o kişiye ulaşabilirsiniz...

1.3.8. Ayarlar
Web sitenizin güvenlik, site ve forum ayarlarını içerir.. Kısaca sitenin tüm ayarları buradan düzenlenir.. Forumdaki profil resminizi buradan değiştirebilir, Genel ayarlardan site başlığı, E-Mail, Şifre, Site dili gibi ayarları yapabilir, Diğer sitelerinizi profilinize ekleyebilir, Resimler kategorisi ayarlarını belirleyebilir, Profil bilgilerinizi güncelleyebilir, Site ayarlarını değiştirebilir, Sitenize giriş yapanları (IP) görebilir, Sitenizin içeriklerini HTML olarak indirebilir, Siteyi silebilir veya bilgi alabilirsiniz..

1.3.9. Layer Kaldırmak
Layer reklamı 1 hafta ücretsiz kaldırabilirsiniz.. 1 hafta sonunda bunu tekrar yaparak süreyi uzatabilirsiniz.. Ne kadar aktif olursanız layer reklamı o kadar süre sitenizde durmaz...

1.3.10. Çıkış
Web sitenizden çıkış yapabilirsiniz.. (Çıkış yapamıyorsanız çerezleri siliniz..)

1.4. Forum
Burada bilgi alışverişinde bulunabilir, problemlerinize çözüm arıyabilirsiniz.. Tabiki kurallar çerçevesinde açılan her konuda yardımcı olunur..

1.5. Örnekler
Bedava-Sitem tarafından diğer sitelere örnek olacak web siteler seçilir..

1.6. Reklam Özgürlüğü Paketi
Reklam Kaldırmak sayfasına yönlendirir..

En son grafikdizayn tarafından 14.06.2017 18:49:54 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj12.08.2012, 09:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende bu yeni başlayan arkadaşlara yardım etmeyi düşünüyorum.

tasarım çizmek, tasarım kodlamak, menü felan yapmak gibi.

Mesaj22.08.2012, 15:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben varım edebilirsiniz Smile
Mesaj22.08.2012, 15:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

sorunları olduğunda en ufak bir yardımda bulunabilirsem ne mutlu bana

Mesaj04.11.2012, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sorularını Banada Sorabilriler

Dostlarını tanımak mı istiyorsun, hata yap ! Tek bir dostun olsun; ama onu da iyi seç ! Halegend™
Mesaj09.02.2013, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

MERHABALAR..

BEN 2 GUN ONCE BIR SITE ADRESI ALDIM VE ISTEDIGIM GIBI HAZIRLAMAYA CALISTIM..
CSS BILGIM OLMADIGI ICIN HAZIRLARDAN KULLANDIM..

BEN FARMVILLE OYUNU HAKKINDAKI HILE PROGRAMLARI UZERINE FACEBOOKTA YAYIN YAPIYORDUM BUNU SITE UZERINDEN YAPMAK ISTIYORUM..

YANI SITEDE NOTLAR YAZMAM VE BUNLARIN LINKLERINI KISALTIP BIR BELGE HALINDE MUHAFAZA ETMEM LAZIM..

MENU ISIMLERI VS. HAZIR AMA NEREDEN YAZI PAYLASMAM GEREKTIGINI VEYA NASIL YAPACAGIMI COZEMEDIM.. UMARIM ANLATABILMISIMDIR..
18 YASINDAYIM KARDESINIZE YARDIMCI OLABILIRSENIZ COK MEMNUN OLURUM..
SIMDIDEN TESEKKURLER..

» ☯ δεsѕ¡z Ŧiятiηαм

|| Ya Sessizsiniz; ya da Ses 'sizsiniz..||
|| Sussan olmuyor, Susmasan olmaz..||
Mesaj06.08.2013, 22:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende yeniyim bölüm eklemek istiyorum tema vs ama hiç birşey yapamadım henüz...
Önceki mesajları göster: