Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.09.2012, 18:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Moderatörler ile Hasbihal => Bu Hafta GrafikDizayn Sizle

Merhaba arkadaşlar..
Geçen hafta yeniden başlayan bu uygulamanın ikinci haftasında ben "GrafikDizayn" sizlerin sorularınızı yanıtlayacağım...

Kişisel sorularınızı da sorabilirsiniz fakat teknik konularda hiçbir şekilde soru sormayın...

Sorularınızı bekliyorum Smile Hadi bakalım...

En son grafikdizayn tarafından 18.09.2012 17:15:30 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj03.09.2012, 19:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlk Soru benden galiba..
+ İlk css tasarım yapmayı öğrendiğinde ne hissettin?
+Moderatör Olmak nasıl bir duygu
Mesaj03.09.2012, 19:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Grafiklerini yaparken hiç özendin mi? Very Happy
Bir cevapda bulunurken dürüst olacağından eminim.. Seninle bayağı konuşmuşluğumuz var..

Seni iyi tanıyorum..
Bu moderatorluk konusundada belirtmek isterim.. Bu işin hakkını veriyorsun gececi40 ve ua1905ua gibi..
Mesaj03.09.2012, 19:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

by-gurgen;

+ İlk css tasarım yapmayı öğrendiğinde ne hissettin?

Açıkçası ilk css tasarımımı yaparken bir arkadaşım ile günlerce uğraştığımız halde yapamıyorduk.. O gün yine dershane vardı.. Tabi hazırlandım falan ama arkadaşım da yanımdaydı.. Tam evden çıkacaktık son bir gayret bir deneyelim dedik ve bir baktım tasarımı kodlamışız Smile

+Moderatör Olmak nasıl bir duygu

Değişen pek bir şey yok.. Sadece değişen şey daha fazla kişiye yardım etmeye çalışmaktır.. Sonuçta keyfi konu açmıyoruz Smile

aktif-dost;

+ Grafiklerini yaparken hiç özendin mi?

Başlarda çok özeniyordum.. Hani imagerial gibi olmak, rankend gibi olmak vardı diyordum.. Çalışmalarına bakıyordum.. Çoğu kişiden farklı çalışırdım.. Hala daha öyle.. Henüz onlar kadar olamasam da ilk başladığım günden bugüne çok yol katettim.. Özenmek ancak şöyle oldu.. Baktım çalışmasına ve ne gibi özellikler kullanmış inceledim... Aynı özellikleri farklı çalışmalarda denedim Smile
Mesaj03.09.2012, 19:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Böyle bir konuşma yapacağını biliyordum. Razz
Mesaj03.09.2012, 19:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:

Eksik bir şey mi söyledim? İçimden geldiği gibi cevaplıyorum soruları...
Mesaj03.09.2012, 19:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikdizayn yazmış:
aktif-dost yazmış:

Eksik bir şey mi söyledim? İçimden geldiği gibi cevaplıyorum soruları...

Yok Mert yanlış anlama beni.
Mesaj03.09.2012, 19:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Grafikdizayn saygılı kardeşim benim. Smile Aklıma gelen soruları sorayım sana.. Bedava-sitem'e ilk kayıt tarih nedir? Forumdan en sevdiğini kişiler kimler? (herkesi seviyorsun biliyorum ama gerçekten sevdiklerini istiyorum Smile )
Mesaj03.09.2012, 20:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess;

+ Bedava-sitem'e ilk kayıt tarih nedir?

04.04.2008 18:36:09 Smile Baya olmuş =)

+ Forumdan en sevdiğini kişiler kimler?

Forumda herkesi gerçekten seviyorum Very Happy
Sadece muhabbet kurduğum ve sürekli konuştuğum kişiler ve bende yeri ayrı olanlar var.. Şuan forumda tabiki de sen, Ua1905Ua, Webjury, Online-Games1, Forum09, Gururum5 ve Skmedia, İmagerial diyebilirim.. Bu liste açıkçası çok uzar Smile Eskilerden keşke burada olsa diyeceğim kişi ise herhalde Rankend olurdu Smile
Mesaj03.09.2012, 20:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Vayy Mert bizi unutmuşsun.
Mesaj03.09.2012, 20:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayaldunyam-mert kapandığında neler hissettin senin siten kapandığında diyer kişilerin bırakması seni gururlandırdımı diye sormak istedim ki siten kapandığında çok üzülmüştüm çünkü son temayı bana yapmıştın o sitende
Mesaj03.09.2012, 20:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

canavarkurs;

+ hayaldunyam-mert kapandığında neler hissettin?
Açıkçası çok üzüldüm ve şaşırmıştım.. Birçok konu açıldı forumda zaten o gün.. Ama maalesef yapılacak bir şey yoktu.. Açılsın diye mail bile atmadım sanırım.. Yalan olmasın hatırlamıyorum Smile Emek çok vardı orada fakat belki orada kalsam bu kadar gelişemezdim...
Mesaj03.09.2012, 20:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hatırladığım kadarıyla 2-3 tane siten silinmişti eskilerden...

Neden ?

Diğer sorumda şu

bedava sitem ve forum git gide daha kötü oluyor bunu az çok sende farketmişsindir.

Bunlara rağmen yolladıgın yazılarda özenerek renklendirerek forumda üşenmeden bıkmadan nasıl uğraşıyorsun ?
Mesaj03.09.2012, 21:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikdizayn yazmış:
canavarkurs;

+ hayaldunyam-mert kapandığında neler hissettin?
Açıkçası çok üzüldüm ve şaşırmıştım.. Birçok konu açıldı forumda zaten o gün.. Ama maalesef yapılacak bir şey yoktu.. Açılsın diye mail bile atmadım sanırım.. Yalan olmasın hatırlamıyorum Smile Emek çok vardı orada fakat belki orada kalsam bu kadar gelişemezdim...

Bir dakika hayaldunyam-mert sitesinin sahibi sen miydin? Şu an şoktayım Shocked

Destek Email: destek( at )bedava-sitem.com
Mesaj04.09.2012, 12:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

devrimcity;
+ Hatırladığım kadarıyla 2-3 tane siten silinmişti eskilerden... Neden ?
Eski sitelerim konusunda benim hatalarım oldu elbette ve hepimiz insanız, hata yaparız.. Fakat özellikle acemilikten bilmeyerek yaptığım bir hata yüzünden silinen web sitem için çok üzülmüştüm.. Tek tek nedenlerini burada açıklamıyorum... Açıkçası içlerinden biri için "Neden Silindi?" bile dememiştim....

+ Bedava sitem ve forum git gide daha kötü oluyor bunu az çok sende farketmişsindir. Bunlara rağmen yolladıgın yazılarda özenerek renklendirerek forumda üşenmeden bıkmadan nasıl uğraşıyorsun?
Forumun kötüye gitmesini sağlayan sadece kullanıcılardır.. Eğer kullanıcılar forumda güzel başlıklar açmazlarsa forum çok kötü hal alır.. Belki çabalıyorum bu güzel başlıkları açmak için, ondandır.. Yazılarını tekrar tekrar okuyan biri olarak buna çok fazla özen gösteriyorum.. Özellikle Türkçe kuralları gereği uymamız gerek zaten... Bıkmadan uğraşmamın sebebi ise ne olursa olsun buranın "O eski Bedava-Sitem varya..." dediklerinden çok daha iyi hal alacağını ve bu sefer "O eski Bedava-Sitem Olmasın" diyebilmelerini sağlamak için uğraşıyorum.. Yani "Emek vermeden yemek olmaz.." O zaman çabalamalıyız...

bilgi-pinari;
+Bir dakika hayaldunyam-mert sitesinin sahibi sen miydin?
Evet dostum..
Önceki mesajları göster: