Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.09.2012, 14:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Video Sekmesi

Arkadaşlar bir filmi partlara bölüyorum ve elimde 5 part oluşuyor.Bu videoları alt alta eklemek yerine aşağıdaki gibi 5.Part diye sekmeler nasıl oluşturabilirim ?
Mesaj08.09.2012, 15:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok basit kardeş. En basitinden 2 satırdan oluşan tablo aç. 1. satıra

1. Bölüm - 2. Bölüm - 3. Bölüm - 4. Bölüm - 5. Bölüm

diye yaz.

2. satıra ise filmi koy.

[b]Not:[/b] Unutma filmleri sen upload etmessen telif hakkını yemeye girer. Tr.gg'de yasaktır. Siteni kapatırlar.
Mesaj08.09.2012, 15:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu arada söylemeyi unuttum. Flood için özür.

Her parçayı ayrı sayfaya koy. Sonra 1-2-3 dediğin yerlere o sayfanın linklerini ver.
Mesaj08.09.2012, 21:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba

Ilk olarak hangi amacla kullanacaginizi gözden gecirmenizi dile getirirm.
ôrnek bu basliklari kontrol edelim..>>
Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=158999
Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=158998

Bu kurallara uygun sekilde tr.gg sitelerini uygulamaya özen göstere biliriz arkadaslar..

Selametle..

Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj08.09.2012, 21:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir film sitesi kurayım dedim.Kendim bir seçtiğim video kanalında videolarımı uploadlıyorum daha sonra siteme koyuyorum hiç bir yönlendirme falan yapmıyorum bu yasal olmayan bir işlem mi acaba ?
Mesaj09.09.2012, 15:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Copyrigth ürünü olan hersey yasal olarak yasak.!
Ôrnek bir dvd aldiniz bunu bilgisayariniza yükleyim sitenize upload edip indirme linki yada izleme linki ekleyemezsiniz.!
Upload linklerin kime ait oldugu önemli degil. Ônemli olan film dizi linkleri yasak olmasi.!

Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj09.09.2012, 16:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
Copyrigth ürünü olan hersey yasal olarak yasak.!
Ôrnek bir dvd aldiniz bunu bilgisayariniza yükleyim sitenize upload edip indirme linki yada izleme linki ekleyemezsiniz.!
Upload linklerin kime ait oldugu önemli degil. Ônemli olan film dizi linkleri yasak olmasi.!

Modum o zaman bütün film siteleri bilişim suçu işliyor. Mr. Green
Mesaj09.09.2012, 20:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Simdi tam olarak hatirlamiyorum. Ama velakin büyük film dizi izleten sitelerin lisanslari bulunmaktadir, yada copyrigth´ini satin almis ola bilirler..
Mantik olarak tabiki her film ve dizi izleten site download linkleri paylasan sitelerde bilisim sucu tabiki vardir.. Smile

Benim cocuklugumda Almanyada turgay74 misali bir forum bulunuyordu, film dizi ve muzik paylasmaktan koskoca site yok oldu ve sahibi agir bir para cezasina carptirildi..

Fakat copyrigth ürünü olup olmadigini kontrol etmek gerekir.

ôrnek vermek gerekirse bir kemal sunal filmleri ücretsiz televziyonlarda izletiliyor..
Kemal sunalin oglu da haklari satin almak icin dava acmis bulunmakta ve bir para beklemekte.. Smile

Derin isler bunlar..

Önceki mesajları göster: