Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.09.2012, 12:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Chrome Hatası

Arkadaşlar google chrome'da şöyle bir sorunum var. Bazı sitelerde

İşte gördüğünüz gibi kaydırma çubuğu böyle 2 tane oluyor ve bazı şeylere tıklamak için mouse'u biraz yana kaydırmak gerekiyor. Yani şöyle demek istiyorum:

- ............ -

şu üstteki çizgiye tıklamak için mouse'u onun yanındaki çizgiye getirmek gerekiyor. Bu hata nasıl düzeltilir yardımcı olur musunuz?
Mesaj15.09.2012, 18:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar,
bazı sitelerde iki kaydıraç çıkmasının nedeni sitede tam olarak ölçüsü eklenmemiş iframelerden dolayı olabilir. Bunun Tarayıcınızla ilgisi yok. Diğer sorununuz için de birşey diyemeyeceğim. Fare ayarlarından da kaynaklanabilir, Tarayıcıdan da...
İyi çalışmalar... Wink
Mesaj15.09.2012, 18:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

çözünürlüğün kötü
Mesaj16.09.2012, 09:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

anadolulular yazmış:
Merhabalar,
bazı sitelerde iki kaydıraç çıkmasının nedeni sitede tam olarak ölçüsü eklenmemiş iframelerden dolayı olabilir. Bunun Tarayıcınızla ilgisi yok. Diğer sorununuz için de birşey diyemeyeceğim. Fare ayarlarından da kaynaklanabilir, Tarayıcıdan da...
İyi çalışmalar... Wink

Ama ie ve firefoxta böyle bir sorun yok. Ben de sitelerin kodlarından olduğunu düşünüyorum ama bu tarayıcıdaki bir sorundan kaynaklı olabilir. Başka bilgisayarlarda chrome hiç sorun çıkarmıyor.
Mesaj16.09.2012, 10:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Öncelike size şunları belirtyim: Bu tür problemleriniz olduğunda 'genel problemler' bölümünde başlık açın. Ben bu konuyu oraya taşıttrıyorum.
Bölüm linki: http://www.bedava-sitem.com/forum/viewforum.php?f=2
Ayrıca sitenizde yönlendirme var. Hiç bir tr.gg sitesi başka bir siteye yönlendirilemez bu yasak, bir an önce kaldırın yoksa siteniz silinir haberiniz olsun..

Sorunuzun cevabı ise, büyük ihtimal sizin ekran çözünürlüğünüzden kaynaklanıyor çünkü başka bilgisayarlar'da chrome'den girince sorun yok demişsiniz..
İyi Çalışmalar..

Mesaj16.09.2012, 10:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başlık genel problemlere taşınmıştır...
Önceki mesajları göster: