Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.09.2012, 18:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Tasarımımızı değerlendirirmisiz

Arkadaşlar uzun zamandır uğraşıyorum tam bir blog tasarımını oldu yane kişisel blog olumlu yorumlarınızı bekliyorum ama olumsuzda olur yane eleştiriye açığım açıkcasi.

www.enesaydinerblog.tr.gg
Mesaj17.09.2012, 19:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

fena sayılmaz Wink
Mesaj17.09.2012, 20:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım güzel olmus.

sadece bir önerim var logo kısmı sarı tonlara göre çok siyah kaçmış düzeltirsen çok güzel olur.

Mesaj17.09.2012, 22:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimkurdu yazmış:
Tasarım güzel olmus.

sadece bir önerim var logo kısmı sarı tonlara göre çok siyah kaçmış düzeltirsen çok güzel olur.

Arkaplanı siyah yapıp logoyu gri yapmayı düşünüyorum sanırım öylesi daha güzel olur önerin için saol.
Mesaj18.09.2012, 13:11 (UTC)    
Mesaj konusu: renkler

renkler güzel ama keşke tablo ile yapmasa idin tarayıcıdan tarayıcıya farklılıklar olabilir ama renk seçimin güzel sana layout yapabilirim
Mesaj18.09.2012, 18:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: renkler

div-layout yazmış:
renkler güzel ama keşke tablo ile yapmasa idin tarayıcıdan tarayıcıya farklılıklar olabilir ama renk seçimin güzel sana layout yapabilirim

Tablo tasarımı aslında güzeldir tarayıcıların hepsinede optimize etmek üzereyim ama layoutun ne olduğunu anlatabilersen tavsiyene uyabilirim.
Mesaj18.09.2012, 18:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu arada iki sitede benim haberiniz olsun Smile o yüzden buradan yazdım. bu diğer sitem ben enesaydinerblog.tr.gg'nin sahibi.
Önceki mesajları göster: