Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.09.2012, 09:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Moderatörler ile Hasbihal => Bu Hafta ua1905ua sizle

Merhaba degerli bedava-sitem ailesi
Huzurunuzda ua1905ua Laughing

Moderatör´ler icerisinde en eskiyen benim sanirim. En az konusan da ben olmaliyim. Rolling Eyes

Eski dönemlerde bu tarz basliklar acildi, evet katilmak istemedim.
Daha dogrusu teknik konularla ilgilenmeyi tercih etim.

Defalarca benden röportaj istenildi.. Fakat bu röportajlar yayinlandimi yoksa yayinlanmadimi bilemiyorum..
Ônemli de degil.. ônemli olan Bedava-Sitem Cool

Belki cogunuz benim bu basligi acmami beklemistir. Bilemeyecegim.. Razz

Bildigim tek birsey var suan buradayim ve huzurunuzdayim..

Söz sizde degerli bedava-sitem ailesi.! Peki hayla ne bekliyorsunuz..! Söz sizde

Saygilarimla ua1905ua@
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW

En son ua1905ua tarafından 26.09.2012 05:31:26 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj18.09.2012, 09:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok şahsı bir sorum olacacak o saçalrı öyle yapınca ne anlıyorsun Smile Smile bende kükçükken saçalrımı öyle yapmak siterdim Very Happy memoliye özenti Laughing Laughing
Mesaj18.09.2012, 09:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba @ua1905ua.

Nerelisin,
Burcun,
Ne tür filmleri seversin,
Günlük hayatın genelde nasıl,

Ayrıca katıldığınız için teşekkürlerimi sunarım. Smile
Mesaj18.09.2012, 09:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

denizmerkezi@
Güzel bir soru.. Birsey anladigimdan degil.. Fakat yaptigim birsey var. Laughing
Hergün en az 30 dk ugrasirim saclari istedigim gibi yapmak icin..Cool
bazen hic istedigim gibi durmadigi günler oldugunda gider saci yikar ve sapka takarim. Rolling Eyes
Zaten 50 yasina geldigimde kafada büyüh ihtimal sac kalmayacak Laughing

Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj18.09.2012, 09:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Kitap okumayı seviyor musun ?
Mesaj18.09.2012, 09:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Türkiye olmana rağmen neden Danimarka üzerinde yaşıyorsun abi?
Sanırım okul için, Fakat ben yerinde olsam yabancılık ve okumakta zorluk çekerdim abi.

Mesaj18.09.2012, 09:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

gomerc yazmış:
Merhaba @ua1905ua.

Nerelisin,
Burcun,
Ne tür filmleri seversin,
Günlük hayatın genelde nasıl,

Ayrıca katıldığınız için teşekkürlerimi sunarım. Smile

Avrupali degilim.. Konyaliyim.. Razz
Burcu kesinlikle degilim.. Fakat teraziyim. Razz

si-fi filmlerini sevmem, thriller, action , korku, filmlerini severim..
En sevdigim film listesi olusturmadan iki tanesini yaziyorum..>>
scarface, ve blood ind blood out

Günlük hayatim nasil geciyor..! Güzel soru cünkü istediklerime yetisemeyerek gectigi kesin.. Laughing
universitede Programlama ve kodlama üzerine okuyorum (Suan okuldayim) Laughing

Eve geldigimde yenge evde bekliyor oluyor.. Bu nedenle arkadaslara takilamiyorum

WebAsker sitem bulunuyor, ama velakin istediklerime yetisemeyerek günlerimin gectigi siteden de anlasiliyor.. Laughing

Bedava-sitem´de saatlerim geciyor, okulda pazarda, alisveris merkezinde olsam bile bedava-sitemle giriyorum.. Laughing

Bunun haricinde Cyber-Warrior da zamanimin bir kismini geciriyorum.. Fakat suan bir faaliyetim yok.

Herkese yardimci olmak icin mücadele ederken kendi islerimi askiya almakla geciyor günlerim..

Baska ne olsun pasam.. Rolling Eyes

fayecy yazmış:
Merhaba,
Kitap okumayı seviyor musun ?

Kitap okumayi elbete severim.. ôrnek The secret Okumanizi tavsiye ederim.. Fakat daha cok doküman okudugum dogrudur..
Laughing

aykut-servis yazmış:
Türkiye olmana rağmen neden Danimarka üzerinde yaşıyorsun abi?
Sanırım okul için, Fakat ben yerinde olsam yabancılık ve okumakta zorluk çekerdim abi.

Imanim, Vatanim , Milletim , Bayragim , Topragim , Atatürkümü , Degerlerimi, Cumhuriyetimi, Hic birseye degismem..
Fakat malesef hayat kosulari bizi Danimarkaya sürükledi..
Rolling Eyes
Yabancilik tabiki his ediyorum.. Hic Birsey Türkiye gibi degildir.. Degerlerimize sahip cikmak bize yakisandir..

Burasi Türkiye hersey olur demeyin.. Türkiyemin tek agacina kurban olsunlar..

En son ua1905ua tarafından 18.09.2012 09:56:59 tarihinde değiştirildi, toplam 5 kere değiştirildi
Mesaj18.09.2012, 09:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Cevapladığın için eyvallah Pasa.

Bende Terazi Burcluyum Smile
Aynı Benim Sevdiğim Tür Filmleri Seyrediyorsun Smile
Bedava-Sitem'deyim (günün çoğu)
Herhalde Terazi Burçları Böyle Takılıyor.
Mesaj18.09.2012, 10:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

gomerc@ Rica ederim gözüm.
Kendi kendime oturup düsünüyordum..
ilgimi ceken nedir acaba gomerc de diye

Demek kapida bekleyen Ayni bardaktan su icecek olmamizmis.

En son ua1905ua tarafından 18.09.2012 10:18:08 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj18.09.2012, 10:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

=>Bs Hayatın Boyunca Forumda En Talihsiz Bulduğun Olay Hangisi?
=>Moderatör Arkadaşlarından En Çok Hangisini Başarılı Buluyorsunuz
=>Moderatör Olmaktan Yorulduğun,sıkıldığın "keşke olmasaydım!"dediğin bir an oldumu?
=>Moderatörlük olmanın en güzel yanı sence nedir?
=>Hayatında yapmak isteyipte yapamadığın birşey varmı?
=>En Sevdiğin Dizi Programı?
=>Hangi Film Türünü severek izlersiniz?
=>Nasıl Zaman Geçirmeyi Seversin?
=>Bs'de İLk yardımını kimden aldın?
=>Bs'de İlk Css Derslerini Kimden Aldın?
=>Bs'de "Abim,Kardeşim" Diyerek Sevdiğin,Saydığın Kimler Var?
=>Bs'de En Muhabbet etmekten hoşlandığın kişiler kimler?
=>Bs Dışında Forum sitelerinde felan zaman geçiriyormusun?
=>En Sevdiğin Tarayıcı Hangisi?
=>Bs Forumunun En Sevdiğin Yönü?
=>Bs Forumunun En Sevmediğin Yönü?
=>En Cana Yakın Bulduğun Üyeler?
=>Grafikerliği Mi Daha Çok Sevdin Mod'luğu mu? (Sorulucak Soru Değil Ama )
=>Hangi Araba Markasını Seviyorsun?
=>Sence Tr.Gg mi .Com/Net/Org Domain mi?
=>Alex Mi Melo Mu ?
=>Pc Mi Tel Mi ?
=>Gezmek Mi Dinlenmek Mi?
=>Bs Mi Tv Mi?
=>Tüm dünya dinleseydi ne söylerdin?
=>En büyük korkun veya endişen nedir?
=>Seni gerçekten mutlu kılan neler vardır?
=>Daha çok yalnız başına mı yoksa insanların arasında mı vakit geçirmeyi seversin?
=>Seni mutlu eden birkaç küçük şeyi sayar mısınız?
=>Gelecekle ilgili neyi bilmek istersin?
=>Başına gelen en güzel şey nedir?
=>Hayalindeki tatile nereye gitmek istersin?
=>Eğer geçmişe gitmek için zaman makinesi verilseydi düzeltmek istediğin üç şey ne olurdu?
Mesaj18.09.2012, 11:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir soru daha,
Hakan Bey'den önce yönetimin başında kim vardı?

Mesaj18.09.2012, 14:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Pek tatmin edici bir cevap vermedin be Laughing
Mesaj18.09.2012, 14:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

by-gurgen@
Kendimi adliye´de his etim, bu ne uzunluktur böyle.. ama süpersin.. Razz

Sorulara siralis seklinde cevap verecegim..

Bs Hayatın Boyunca Forumda En Talihsiz Bulduğun Olay Hangisi?..>>
Arrow Bedava-sitem´de en tahlisiz olayim cunobag´in ayrilma sekli diye bilirim..
Herseyi bir kenara birakirsak. Daha farkli bir ugrulanmayi hak ediyordu.
Rolling Eyes

Moderatör Arkadaşlarından En Çok Hangisini Başarılı Buluyorsunuz?
Arrow Moderatör listesinde bulunan herkesin farkli farkli basarilari bulunmakta.
Hepsini bir kefene koymak haksizlik olur diye düsünüyorum.
Yada sadece bir isim vererek digerlerinden ayirtmak yine haksizlik olur..
Bilgi alanlari ve ilgi alanlari tamamen farkli oldugu icin kiyaslamak kesinlikle olmaz.
Moderatör listesinde bulunan herkesin basarisi benim basarimdir, benim basarim onlarin basarisidir.
Ve bizim basarimiz Bedava-Sitemin gelecegidir. ûyellerimizde bu basarinin mimaridir..

Moderatör Olmaktan Yorulduğun,sıkıldığın "keşke olmasaydım!"dediğin bir an oldumu?

Arrow Bu görevi seneler´dir yapan herkes gün gelir acaba artik gömlegi askiya asmanin zamani geldi mi diye sorar kendisine.
Fakat hic bir zaman yorulmadim, yada sıkılmadim, herzaman zevk aldim. Ama velakin elbete gün geldi, bugünü görecegime keske olmasaydim dedim.

Moderatörlük olmanın en güzel yanı sence nedir? >>
Arrow Benim sizden hic bir farkim yok, tek fark yesil olmam.
Buda insanlik acisindan sizlerden üstün oldugumun anlamina gelmez..
Sahsi düsüncem Yesil olmanin tek güzeligi, Tekniksel konulara müdahale etme sansimin olmasidir.
Ve forumu sahte klavye delikanlilarindan koruya bilmekdir,
Yada moderatör olup forumu kisisel duygulariyla yönetenlere dur diye bilmek güzeldir.
Bedava-Sitem´de resmi olarak mücadele etmek onur verici bir duygudur..
Ve tüm üyelleri kazana bilmek yolunda mücadele etme sansimin olmasi gercekten güzeliklerin kendisidir.
Cünkü Ben sizler icin buradayim.. Sizlerin sesi olmak gercekten cok güzel bir duygu.
Yada bilgi gücümü ve tecrübemi sizlere aktarmaktan dolayi cok mutluyum.

Hayatında yapmak isteyipte yapamadığın birşey varmı?
Arrow Genelikle, gercekten yapmak istedigim herseyi, yapa bilen birisiyim. Tabiki Allahu teala´nin izniyle..
Fakat hayata suan gercekten yapmak istedigim ve hayla yapamadigim tek birsey var..
Ve hayatim boyunca bu deger ugruna mücadele edecegim tabiki. Buda Türkiye´ye geri dönüs yapmak´dir. Rolling Eyes

En Sevdiğin Dizi Programı?
:arrow:yaklasik 3 senedir dizi izlemiyorum. Fakat Türkiyede en cok sevdigim dizi Kurtlar Vadisi serisi. Cool

Hangi Film Türünü severek izlersiniz? >>
Arrow si-fi filmlerini kesinlikle tahmül edemem.. Bunun haricinde her türlü filmi izlerim.. (anlam tasidigi sürece)
Fakat scarface ve blood ind blood out filmlerine bayilirim. tabiki yeri ayri olan filmler bulunmakta örnek Veda filmi. Rolling Eyes

Nasıl Zaman Geçirmeyi Seversin? >>
Arrow Bos zaman gecirmeyi sevmem, bos zamanlarimda genelikle doküman okurum, kendimi gelistiririm.
Misyon ugrunda sanal alemde mücadele etmekten hoslanirim. (genclerimize sahip cikmak ve dogru yolu göstermek)
Tabiki burada ahlaki degerlerimize aykiri olanlarla mücadele etmekten bahsediyorum.. (tamamen bedava-sitem disinda olan bir konum)
Real hayata ailemle zaman gecirmeyi severim, hergün yeni birseyler ögrenmek icin mücadele etmekten hoslanirim..
WebAsker´le zaman gecirmeyi severim diyemiyorum, cünkü zamanim olmuyor.. Laughing

Bs'de İLk yardımını kimden aldın? >>

Arrow Bedava-Sitem´de bana en cok yardimci olan Turkmayasi´dir. ilk yardimimi da ondan aldigimi hatirlar gibiyim..
anadolulular´in da hakkini yememek lazim. tabiki sonshane mizin de cunobag buradan da bir lsite olusturmadan devam ediyorum Very Happy

Bs'de İlk Css Derslerini Kimden Aldın? >>
Arrow bedava-sitem´de bana ilk css yardiminda bulunan saygi deger ironarchives dir. Ve kendisi ne yaziki cok unutuluyor.. Crying or Very sad

Bs'de "Abim,Kardeşim" Diyerek Sevdiğin,Saydığın Kimler Var?
Arrow 2007 ortasinda geldim bedava-sitem´e bu sürec icerisinde kimler geldi kimler gecmediki.! Hepsini hatirlamak cok zor olur.
Turkmayasi, ironarchives , Tuzdiyarlilar (anadolulular), galatasarayy, imagerial , simerweb , ödev-arsivleri , ysnsen , bahse , programyapmak , paylasim61 , gönülerleri , htmlkodes , sonsahne , ikiyol , nusaybin , cunobag, selin , marasultraslan , gooksen , online-games1, forum09, grafikdizayn, balikesirerdek (benimsitem) , ciz-dizayn, pinoki , gomerc , gururum5 , informess , tasarimci-amca2 , by-gurgen , fayecy , helpend , bilgi-pinari , denizmerkezi , hackerfriend , devrimcity , eglenceni-yarat , afilliyanlizlik , hypnaty , cevdetprizrenli , skmedia , mjistanbul kerimdj , canerfc , net ve com kisa bir süre tanidim ve gercekten sevilecek insanlar, evrenseleglence , abron , kisa süre önce gelmis olsa da admintarik seviyorum , bilgiliwebnet , nett-murat, hyperend, kanzuk , baslangic-sayfam , onder6665 , antispamteam , naazimca

Bs'de En Muhabbet etmekten hoşlandığın kişiler kimler? >>
Arrow ûste verdigim listede bulunan herkes ile sohbet etmekten hoslaniyorum..
Ayrica yeni gelen üyellerimizle de sohbet etmekten zevk alirim.
Dipnot: Ûste verdigim listeye yazmadigim saygi deger en az 20 dost daha vardir..
Bunlarin hepsini hatirlamak gercekten cok zor. Bundan dolayi simdiden özür diliyorum..
Bu konu hakkinda son sözlerimi su sekilde dile getirmek istiyorum..
Tabiki cok özel olan muhabbetler oldu, bu insanlar zaten kendilerini biliyorlar. belirtmenin anlami yok.
Belki bir kisimiyla bugun konusmaya bilirim.. Fakat hepsinin isimleri altin harflerle yüregime yazmis bulunmaktayim.
Ve bedava-siteme her giris yaptigimda hepsini yüregimde tasiyarak giris yaptigimi belirtmek isterim.
Her tr.gg uzantili siteye sahip olan herkesle muhabbet etmek isterim.. Gönlüm kapim yüregim acik.

Bs Dışında Forum sitelerinde felan zaman geçiriyormusun?
Arrow Ah be tam yüregimden vurdun, herkesin derdini dinlerim, herkesin yardimina kosarim,
Herkesin sorunlarini cözmek icin mücadele ederim, Herkesin sesi olurum.
Ama is benim sitelere gelince bir dk bile zaman bulamiyorum.
ve ne yaziki senelik lisanslarla beraber hersey icin 411$ verdigim forum terk edilmis vaziyete oylece duruyor
Cünkü bir bakiyorum hava karariyor ve karardigi gibi aydinlasiyor Laughing

En Sevdiğin Tarayıcı Hangisi?

Arrow ie desem herkes gülecek sanirim.. Fakat tabiki ie degil google chrome´siz yapamam.

Bs Forumunun En Sevdiğin Yönü?>>

Arrow Bedava-Sitemde en cok sevdigim yön eskilerin bize biraktigi bayragi temiz sekilde lekelemeden ileriye tasimaktir. (ve bunu sahsen yaptigima inaniyorum)

Bs Forumunun En Sevmediğin Yönü?
Arrow Insanlarin bedava-sitemi basamak olarak kullanmasi, css ve html bilgisi güclendiginde geriye bakmadan kacip gidenleri sevmiyorum.
Burasi hic bir zaman basamak yeri degildir, yol veren caddesi hic degildir..
Unutmasinlarki bugün büyük is cikarta biliyorlarsa bedava-sitem sayesinde basarmislardir..

En Cana Yakın Bulduğun Üyeler?
Arrow Samimi olan ve gercekleri savunan, ve kisisel davranmayan, herseyden önce insan olan herkes benim icin cana yakindir.

Grafikerliği Mi Daha Çok Sevdin Mod'luğu mu? (Sorulucak Soru Değil Ama )
Arrow Hic bir zaman bs grafikerlik yapmadigim icin bu konu hakkinda cevap veremeyecegim.. Grafikerligi foruma getiren bendim, ilerleten grafikdizayn´di.

Hangi Araba Markasını Seviyorsun?

Arrow Bmw, Mercedes, Honda , Audi. Citroen ,

Sence Tr.Gg mi .Com/Net/Org Domain mi?
Arrow Dostluk ve aile ortami acisindan tr.gg diyorum, proffesyonellik ve webmasterlik icin com/net/org demek yalan olmaz.

Alex Mi Melo Mu ?
Arrow Tabiki Alex demek dogru olani, melo 1 bucuk senedir Türkiyede, Alex 10 seneyi asti sanirim..

Pc Mi Tel Mi ?
Arrow Webmasterlik acisindan gerekli islemleri yapmak icin tabiki bilgisayar, kolay ve hizli erisim icin telefon, buda Iphone oldugu sürece.. Razz

Gezmek Mi Dinlenmek Mi?
Arrow Tabiki gezmek Dünyayi görmek, tatil yaptigim yada ugradigim ükleler..>>
Türkiye, Danimarka , Almanya, Norvec, Isvicre , isvec, ingiltere , fransa , hollanda , belcika, New York´u Görmek istiyorum..

Bs Mi Tv Mi?
Arrow Tabiki kesinlikle BEDAVA-SITEM hic birseye degismem.. Bu sevda ugrunda nice dostluklar kaybetim..

Tüm dünya dinleseydi ne söylerdin?
Arrow Hic birsey söylemezdim.. Cünkü söyleyenleri kac kisi takiyor..?
Türkiyede malesef senelerdir terörü lanetliyoruz. Sonuc.! Herkes aksam oldugunda misil misil yatiyor yorganin icinde Twisted Evil

En büyük korkun veya endişen nedir?
Arrow Dunya yüzünde kimseden korkmam Allahu teala haric.. Endisem.> Acaba cennet yüzünü göre bilecekmiyim. Wink

Seni gerçekten mutlu kılan neler vardır?
Arrow Beni mutlu eden ayakta durmami saglayan, Imanim, Vatanim , Ailem, Ve Degerlerim, Dostlarim,
Birde Hergün dua ederim.. bir sene önce korkunc bir kaza gecirdim.
Ve bugun burada olabilmenin mutlulugunu elbete yasiyorum..
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=211241&highlight=ua1905ua+kaza

Daha çok yalnız başına mı yoksa insanların arasında mı vakit geçirmeyi seversin?

Arrow Sosyal hayat gercekten cok önemli , insanlarin icerisinde anlasarak yasamayi severim. buna empati derler. Very Happy
Real hayata nereye adim atsam arkamdan gelenlerin oldugunu his ederim. Sempatiligim sanirim.. Very Happy
Ama velakin is yaparken yada kodlarla ugrasirken, doküman okurken yanliz olmayi tercih ederim.
konusmak icin konusanlardan uzak dururum, uzak duramazsam olacaklardan korkarim Very Happy
Yeri ve zamani geldiginde konusanlarla gecinmeyi tercih ederim.

Gelecekle ilgili neyi bilmek istersin?
Arrow Tekrar Türkiyeye geri dönüs yapmak nasip olacakmi, bunu bilmek isterdim..

Başına gelen en güzel şey nedir?
Arrow Musliman olarak dunyaya gözlerimi acmam, Allahu teala askiyla yürüyoruz daglari asa asa.. (Musliman olmayanlarda benim kardeslerim dir)

Hayalindeki tatile nereye gitmek istersin?
Arrow Herzaman New York´u kendi gözlerimle görmek isterdim, insanlarin okadar dedigi gibi güzelmi yoksa hersey göz boyamasimi görmek isterdim.
Ama en uzun tatilimi ömür boyu Allahin izniyle Cennet yüzünü görmek olacaktir. Insallah.

Eğer geçmişe gitmek için zaman makinesi verilseydi düzeltmek istediğin üç şey ne olurdu?
Arrow Türkiye´de yasamak , askerligi danimarkada degil Türkiyede yapmak.

Tüm sorulara en samimi duygularimla cevap verdim, ve sadece birtane sorulan soruyu kaldirdim, Sebeb baska sorulan soruyla ayni olmasindan dolayi.

Dipnot: Okumayi ve kendimi gelistirmeyi severim.
Ve size bir önerim. Isletim sistemleri, hazir script , wordpress, joomlaa , tema ,
Ve daha fazlasi bunlari bir kenara birakin.
Biryerlere gelmek istiyorsaniz coderlige ilgi gösterin.
Coder olan herseyi yapar. Grafik, 3d ve tasarim islerinden bahsetmiyorum.
Daha farkli konulardan bahsediyorum. Bunlar derin konular derin konulara inmeyelim.
Siz beni Bedava-Sitemde moderatörlük yapan ua1905ua olarak hatirlayin.
Ilerleyen dönemlerde misyonu sece bilirim. Misyona yönelik bir aciklama yapmak istemem.

Son olarak aykut´un sordugu soruya cevap ileterek mesajimi artik yollamanin zamani geldi Laughing
Hakan bey gelmeden önce forumda büyük boslukluklar bulunuyordu..
Bunlari sahsen kapatmaya cok calistim, fakat yetkinin uzadigi yere kadar..
Hakan usta dan önce dedigim gibi bir bosluk bulunuyordu.
Bu bosluktan önce Cunobag hocamiz bulunuyordu daha cok geriye gitigimizde selin ablamiz bulunuyordu.. Smile

En son ua1905ua tarafından 19.09.2012 09:13:47 tarihinde değiştirildi, toplam 6 kere değiştirildi
Mesaj18.09.2012, 14:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayatta örnek aldığın 3 kişiyi kimdir?
Mesaj18.09.2012, 15:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
by-gurgen@
Kendimi adliye´de his etim, bu ne uzunluktur böyle.. ama süpersin.. Razz

Sorulara siralis seklinde cevap verecegim..

Bs Hayatın Boyunca Forumda En Talihsiz Bulduğun Olay Hangisi?..>>
Arrow Bedava-sitem´de en tahlisiz olayim cunobag´in ayrilma sekli diye bilirim..
Herseyi bir kenara birakirsak. Daha farkli bir ugrulanmayi hak ediyordu.
Rolling Eyes

Moderatör Arkadaşlarından En Çok Hangisini Başarılı Buluyorsunuz?
Arrow Moderatör listesinde bulunan herkesin farkli farkli basarilari bulunmakta.
Hepsini bir kefene koymak haksizlik olur diye düsünüyorum.
Yada sadece bir isim vererek digerlerinden ayirtmak yine haksizlik olur..
Bilgi alanlari ve ilgi alanlari tamamen farkli oldugu icin kiyaslamak kesinlikle olmaz.
Moderatör listesinde bulunan herkesin basarisi benim basarimdir, benim basarim onlarin basarisidir.
Ve bizim basarimiz Bedava-Sitemin gelecegidir. ûyellerimizde bu basarinin mimaridir..

Moderatör Olmaktan Yorulduğun,sıkıldığın "keşke olmasaydım!"dediğin bir an oldumu?

Arrow Bu görevi seneler´dir yapan herkes gün gelir acaba artik gömlegi askiya asmanin zamani geldi mi diye sorar kendisine.
Fakat hic bir zaman yorulmadim, yada sıkılmadim, herzaman zevk aldim. Ama velakin elbete gün geldi, bugünü görecegime keske olmasaydim dedim.

Moderatörlük olmanın en güzel yanı sence nedir? >>
Arrow Benim sizden hic bir farkim yok, tek fark yesil olmam.
Buda insanlik acisindan sizlerden üstün oldugumun anlamina gelmez..
Sahsi düsüncem Yesil olmanin tek güzeligi, Tekniksel konulara müdahale etme sansimin olmasidir.
Ve forumu sahte klavye delikanlilarindan koruya bilmekdir,
Yada moderatör olup forumu kisisel duygulariyla yönetenlere dur diye bilmek güzeldir.
Bedava-Sitem´de resmi olarak mücadele etmek onur verici bir duygudur..
Ve tüm üyelleri kazana bilmek yolunda mücadele etme sansimin olmasi gercekten güzeliklerin kendisidir.
Cünkü Ben sizler icin buradayim.. Sizlerin sesi olmak gercekten cok güzel bir duygu.
Yada bilgi gücümü ve tecrübemi sizlere aktarmaktan dolayi cok mutluyum.

Hayatında yapmak isteyipte yapamadığın birşey varmı?
Arrow Genelikle, gercekten yapmak istedigim herseyi, yapa bilen birisiyim. Tabiki Allahu teala´nin izniyle..
Fakat hayata suan gercekten yapmak istedigim ve hayla yapamadigim tek birsey var..
Ve hayatim boyunca bu deger ugruna mücadele edecegim tabiki. Buda Türkiye´ye geri dönüs yapmak´dir. Rolling Eyes

En Sevdiğin Dizi Programı?
:arrow:yaklasik 3 senedir dizi izlemiyorum. Fakat Türkiyede en cok sevdigim dizi Kurtlar Vadisi serisi. Cool

Hangi Film Türünü severek izlersiniz? >>
Arrow si-fi filmlerini kesinlikle tahmül edemem.. Bunun haricinde her türlü filmi izlerim.. (anlam tasidigi sürece)
Fakat scarface ve blood ind blood out filmlerine bayilirim. tabiki yeri ayri olan filmler bulunmakta örnek Veda filmi. Rolling Eyes

Nasıl Zaman Geçirmeyi Seversin? >>
Arrow Bos zaman gecirmeyi sevmem, bos zamanlarimda genelikle doküman okurum, kendimi gelistiririm.
Misyon ugrunda sanal alemde mücadele etmekten hoslanirim. (genclerimize sahip cikmak ve dogru yolu göstermek)
Tabiki burada ahlaki degerlerimize aykiri olanlarla mücadele etmekten bahsediyorum.. (tamamen bedava-sitem disinda olan bir konum)
Real hayata ailemle zaman gecirmeyi severim, hergün yeni birseyler ögrenmek icin mücadele etmekten hoslanirim..
WebAsker´le zaman gecirmeyi severim diyemiyorum, cünkü zamanim olmuyor.. Laughing

Bs'de İLk yardımını kimden aldın? >>

Arrow Bedava-Sitem´de bana en cok yardimci olan Turkmayasi´dir. ilk yardimimi da ondan aldigimi hatirlar gibiyim..
anadolulular´in da hakkini yememek lazim. tabiki sonshane mizin de cunobag buradan da bir lsite olusturmadan devam ediyorum Very Happy

Bs'de İlk Css Derslerini Kimden Aldın? >>
Arrow bedava-sitem´de bana ilk css yardiminda bulunan saygi deger ironarchives dir. Ve kendisi ne yaziki cok unutuluyor.. Crying or Very sad

Bs'de "Abim,Kardeşim" Diyerek Sevdiğin,Saydığın Kimler Var?
Arrow 2007 ortasinda geldim bedava-sitem´e bu sürec icerisinde kimler geldi kimler gecmediki.! Hepsini hatirlamak cok zor olur.
Turkmayasi, ironarchives , Tuzdiyarlilar (anadolulular), galatasarayy, imagerial , simerweb , ödev-arsivleri , ysnsen , bahse , programyapmak , paylasim61 , gönülerleri , htmlkodes , sonsahne , ikiyol , nusaybin , cunobag, selin , marasultraslan , gooksen , online-games1, forum09, grafikdizayn, balikesirerdek (benimsitem) , ciz-dizayn, pinoki , gomerc , gururum5 , informess , tasarimci-amca2 , by-gurgen , fayecy , helpend , bilgi-pinari , denizmerkezi , hackerfriend , devrimcity , eglenceni-yarat , afilliyanlizlik , hypnaty , cevdetprizrenli , skmedia , mjistanbul kerimdj , canerfc , net ve com kisa bir süre tanidim ve gercekten sevilecek insanlar, evrenseleglence , abron , kisa süre önce gelmis olsa da admintarik seviyorum , bilgiliwebnet , nett-murat, hyperend, kanzuk , baslangic-sayfam , onder6665 , antispamteam , naazimca

Bs'de En Muhabbet etmekten hoşlandığın kişiler kimler? >>
Arrow ûste verdigim listede bulunan herkes ile sohbet etmekten hoslaniyorum..
Ayrica yeni gelen üyellerimizle de sohbet etmekten zevk alirim.
Dipnot: Ûste verdigim listeye yazmadigim saygi deger en az 20 dost daha vardir..
Bunlarin hepsini hatirlamak gercekten cok zor. Bundan dolayi simdiden özür diliyorum..
Bu konu hakkinda son sözlerimi su sekilde dile getirmek istiyorum..
Tabiki cok özel olan muhabbetler oldu, bu insanlar zaten kendilerini biliyorlar. belirtmenin anlami yok.
Belki bir kisimiyla bugun konusmaya bilirim.. Fakat hepsinin isimleri altin harflerle yüregime yazmis bulunmaktayim.
Ve bedava-siteme her giris yaptigimda hepsini yüregimde tasiyarak giris yaptigimi belirtmek isterim.
Her tr.gg uzantili siteye sahip olan herkesle muhabbet etmek isterim.. Gönlüm kapim yüregim acik.

Bs Dışında Forum sitelerinde felan zaman geçiriyormusun?
Arrow Ah be tam yüregimden vurdun, herkesin derdini dinlerim, herkesin yardimina kosarim,
Herkesin sorunlarini cözmek icin mücadele ederim, Herkesin sesi olurum.
Ama is benim sitelere gelince bir dk bile zaman bulamiyorum.
Cünkü bir bakiyorum hava karariyor ve karardigi gibi aydinlasiyor Laughing

En Sevdiğin Tarayıcı Hangisi?

Arrow ie desem herkes gülecek sanirim.. Fakat tabiki ie degil google chrome´siz yapamam.

Bs Forumunun En Sevdiğin Yönü?>>

Arrow Bedava-Sitemde en cok sevdigim yön eskilerin bize biraktigi bayragi temiz sekilde lekelemeden ileriye tasimaktir. (ve bunu sahsen yaptigima inaniyorum)

Bs Forumunun En Sevmediğin Yönü?
Arrow Insanlarin bedava-sitemi basamak olarak kullanmasi, css ve html bilgisi güclendiginde geriye bakmadan kacip gidenleri sevmiyorum.
Burasi hic bir zaman basamak yeri degildir, yol veren caddesi hic degildir..
Unutmasinlarki bugün büyük is cikarta biliyorlarsa bedava-sitem sayesinde basarmislardir..

En Cana Yakın Bulduğun Üyeler?
Arrow Samimi olan ve gercekleri savunan, ve kisisel davranmayan, herseyden önce insan olan herkes benim icin cana yakindir.

Grafikerliği Mi Daha Çok Sevdin Mod'luğu mu? (Sorulucak Soru Değil Ama )
Arrow Hic bir zaman bs grafikerlik yapmadigim icin bu konu hakkinda cevap veremeyecegim.. Grafikerligi foruma getiren bendim, ilerleten grafikdizayn´di.

Hangi Araba Markasını Seviyorsun?

Arrow Bmw, Mercedes, Honda , Audi. Citroen ,

Sence Tr.Gg mi .Com/Net/Org Domain mi?
Arrow Dostluk ve aile ortami acisindan tr.gg diyorum, proffesyonellik ve webmasterlik icin com/net/org demek yalan olmaz.

Alex Mi Melo Mu ?
Arrow Tabiki Alex demek dogru olani, melo 1 bucuk senedir Türkiyede, Alex 10 seneyi asti sanirim..

Pc Mi Tel Mi ?
Arrow Webmasterlik acisindan gerekli islemleri yapmak icin tabiki bilgisayar, kolay ve hizli erisim icin telefon, buda Iphone oldugu sürece.. Razz

Gezmek Mi Dinlenmek Mi?
Arrow Tabiki gezmek Dünyayi görmek, tatil yaptigim yada ugradigim ükleler..>>
Türkiye, Danimarka , Almanya, Norvec, Isvicre , isvec, ingiltere , fransa , hollanda , belcika, New York´u Görmek istiyorum..

Bs Mi Tv Mi?
Arrow Tabiki kesinlikle BEDAVA-SITEM hic birseye degismem.. Bu sevda ugrunda nice dostluklar kaybetim..

Tüm dünya dinleseydi ne söylerdin?
Arrow Hic birsey söylemezdim.. Cünkü söyleyenleri kac kisi takiyor..?
Türkiyede malesef senelerdir terörü lanetliyoruz. Sonuc.! Herkes aksam oldugunda misil misil yatiyor yorganin icinde Twisted Evil

En büyük korkun veya endişen nedir?
Arrow Dunya yüzünde kimseden korkmam Allahu teala haric.. Endisem.> Acaba cennet yüzünü göre bilecekmiyim. Wink

Seni gerçekten mutlu kılan neler vardır?
Arrow Beni mutlu eden ayakta durmami saglayan, Imanim, Vatanim , Ailem, Ve Degerlerim, Dostlarim,
Birde Hergün dua ederim.. bir sene önce korkunc bir kaza gecirdim.
Ve bugun burada olabilmenin mutlulugunu elbete yasiyorum..
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=211241&highlight=ua1905ua+kaza

Daha çok yalnız başına mı yoksa insanların arasında mı vakit geçirmeyi seversin?

Arrow Sosyal hayat gercekten cok önemli , insanlarin icerisinde anlasarak yasamayi severim. buna empati derler. Very Happy
Real hayata nereye adim atsam arkamdan gelenlerin oldugunu his ederim. Sempatiligim sanirim.. Very Happy
Ama velakin is yaparken yada kodlarla ugrasirken, doküman okurken yanliz olmayi tercih ederim.
konusmak icin konusanlardan uzak dururum, uzak duramazsam olacaklardan korkarim Very Happy
Yeri ve zamani geldiginde konusanlarla gecinmeyi tercih ederim.

Gelecekle ilgili neyi bilmek istersin?
Arrow Tekrar Türkiyeye geri dönüs yapmak nasip olacakmi, bunu bilmek isterdim..

Başına gelen en güzel şey nedir?
Arrow Musliman olarak dunyaya gözlerimi acmam, Allahu teala askiyla yürüyoruz daglari asa asa.. (Musliman olmayanlarda benim kardeslerim dir)

Hayalindeki tatile nereye gitmek istersin?
Arrow Herzaman New York´u kendi gözlerimle görmek isterdim, insanlarin okadar dedigi gibi güzelmi yoksa hersey göz boyamasimi görmek isterdim.
Ama en uzun tatilimi ömür boyu Allahin izniyle Cennet yüzünü görmek olacaktir. Insallah.

Eğer geçmişe gitmek için zaman makinesi verilseydi düzeltmek istediğin üç şey ne olurdu?
Arrow Türkiye´de yasamak , askerligi danimarkada degil Türkiyede yapmak.

Tüm sorulara en samimi duygularimla cevap verdim, ve sadece birtane sorulan soruyu kaldirdim, Sebeb baska sorulan soruyla ayni olmasindan dolayi.

Dipnot: Okumayi ve kendimi gelistirmeyi severim.
Ve size bir önerim. Isletim sistemleri, hazir script , wordpress, joomlaa , tema ,
Ve daha fazlasi bunlari bir kenara birakin.
Biryerlere gelmek istiyorsaniz coderlige ilgi gösterin.
Coder olan herseyi yapar. Grafik, 3d ve tasarim islerinden bahsetmiyorum.
Daha farkli konulardan bahsediyorum. Bunlar derin konular derin konulara inmeyelim.
Siz beni Bedava-Sitemde moderatörlük yapan ua1905ua olarak hatirlayin.
Ilerleyen dönemlerde misyonu sece bilirim. Misyona yönelik bir aciklama yapmak istemem.

Very Happy Kusura bakma bayaa yazı yazdırmışım.Grafikerlik Mi Modluk Mu sorusu araya kaçmış pardon Very Happy
Sorularımı cevapladığın için teşekkürler..
Güllerle bir son vereyim

En son by-gurgen tarafından 19.09.2012 09:14:37 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: