Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.06.2008, 11:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Pc sorunlarından Anlayan Baksın

Arkadaşlar herkese merhaba benım Philllips 190X6FB monitörüm var yerını degıstırdım monitörün olan oldu.Ekrana ""NO VİDEO İNPUT" DİYE yazı cıktı bilenler lütfen yardım etsin
Mesaj29.06.2008, 11:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

ara kablolarının doğru yerlere takıldığından emin ol ve modeminle pc arasındaki bağlantıyı kontrol et.
Mesaj29.06.2008, 11:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
ara kablolarının doğru yerlere takıldığından emin ol ve modeminle pc arasındaki bağlantıyı kontrol et.

ara kablolar doğru yere takılı bi daha açmayı denedim olmuyor kasa calısıyor ama
Mesaj29.06.2008, 11:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

futbolgezegeni yazmış:
cunobag yazmış:

ara kablolar doğru yere takılı bi daha açmayı denedim olmuyor kasa calısıyor ama

modemle pc arasındaki bağlantıyı kontrol ettinmi ?
Mesaj29.06.2008, 11:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

marasultraslan yazmış:
futbolgezegeni yazmış:
cunobag yazmış:

modemle pc arasındaki bağlantıyı kontrol ettinmi ?

evet te olmuyor maalesef
Mesaj29.06.2008, 11:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknik bir ekibe danışmalısın
Mesaj29.06.2008, 11:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

marasultraslan yazmış:
bende artık öyle yapıcam bugün pazar kapalı her yer sabredicez artık
Mesaj29.06.2008, 12:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

futbolgezegeni yazmış:
marasultraslan yazmış:
bende artık öyle yapıcam bugün pazar kapalı her yer sabredicez artık

peki kolay gelsin inşallah çözülür Wink
Mesaj29.06.2008, 14:36 (UTC)    
Mesaj konusu: önemli

arkadasım aynı sorun banada oldu kasanın calıstığına eminmisin benim ram(rem) yanmıs o yüzden olmustu sorun.....benimde ekran phılıps yardımcı olduysam sevindim...

En son weppc tarafından 29.06.2008 14:47:32 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj29.06.2008, 22:26 (UTC)    
Mesaj konusu: cevap

monitörün kablosunun, kasa üzerindeki ekran kartına iyi bağlanıp bağlanmadığını kontrol et eğer yine olmazssa büyük bir ihtimalle ekran kartı yerinden oynamış olabilir anlayan biriden ekran kartının anakarta sabitlenmiş olduğundan emin olmasını rica et belki düzelir.
Mesaj30.06.2008, 08:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu sorunu daha önce yaşamıştım Arrow

Monitör ile Pc ye giden ara kablo infilak etmiştir. Bu yüzden Çalışmıyor sanırım.

30 ytl gibi bir masraf gidecek galiba - tabi sorun dediğim Kablo olayı ise eğer Wink
Mesaj30.06.2008, 18:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

htmlmekani yazmış:
Bu sorunu daha önce yaşamıştım Arrow

Monitör ile Pc ye giden ara kablo infilak etmiştir. Bu yüzden Çalışmıyor sanırım.

30 ytl gibi bir masraf gidecek galiba - tabi sorun dediğim Kablo olayı ise eğer Wink

veya ekran kartıda yanmış olabilir Wink

Mesaj02.07.2008, 01:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Monitörür kablosunu cikarip takarken mutlaka PC kapali olmasi gerek, büyük ihtimal, grafik karti bozuldu...! bu hatayi coklari yapiyo, fakat dogru degil, hatta bir dergide okudum, bilgisayari acarken, önce monitörü ve sonrada bilgisayarin acilmasi gerek, zannediyorum ekran karti bozuldu... kolay gelsin Sad
Mesaj02.07.2008, 07:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

birde remin yerini değiştir yada çıkartıp tak sanırım ondan olur.bizede oluyor remin yerini dğiştirince ekran geliyor birde öyle dene