Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.10.2012, 17:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Siteme giriş yapıyorum ardından tekrar girişe yönlendiriyor

Giriş yapıyorum şifrem ile.Tasarım yapmak istiyorum tasarıma tıklıyorum yada başka seçeneklere.Mesela tasarıma tıklıyorum ve tasarıma gideceği yerde tekrar sitene giriş sayfasına yönlendiriyor.Tekrar site ismim ve şifremi yazıyorum tekrar yönetme paneli çıkıyor.Herhangi bir seçeneğe tıklıyorum.Tekrar girişe yönlendiriyor.:S
Mesaj03.10.2012, 17:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tarayıcınızda çerezlere izin vermesini kapatmışsınız..
Bunu açmak için google'de arama yapınız veya buradan tarayıcınızı söyleyiniz gerekli açıklamayı yapalım..
Mesaj03.10.2012, 17:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Google chrome.Ayar denedim ama olmadı galiba
Mesaj03.10.2012, 17:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bununla ilgili detaylı açıklamaya ulaşmak için Resmi Google Chrome Yardım Sayfasına Gidiniz..

Link : http://support.google.com/chrome/bin/answer.py?hl=tr&answer=95647

Buradan "Çerezlere varsayılan olarak izin verme" sekmesine tıklayarak işlemleri uygulayın..
Sorun çözülecektir..
Mesaj03.10.2012, 17:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

dediğiniz herşeyi yaptım.doğru ayara getirdim.ama çerez engellemeye devam ediyor. :S
Mesaj03.10.2012, 18:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlk çerezleri ve tüm geçmişi silin. Düzelmezse bilgisayarı yeniden başlatın. Yine düzelmezse bilgisayarınıza virüs bulaşmış olmalı.. Yada kullandığınız tarayıcı da toolbar var ise onu kaldırın ondan da kaynaklanır.
Mesaj03.10.2012, 18:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aynısı bendede olmuştu.İe ile giriş yapın işlemleri ordan yaptıktan sonra tekrar çıkış yapıp mozilla ile girin ilk bir kaç kez nereye tıklasanız çıkış yapıcak sonra yavaşça düzelecek.Çıkış yaptıkça giriş yapın ve kaldığınız yerden devam edin
Mesaj04.10.2012, 08:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şu an çalıştığım bürodan girdim sorun yok.Ve benim chrome ile aynı ayarlarda buradaki bilgisayardaki chrome.Evde daha denemedim belki bugün düzelmiştir.
Mesaj04.10.2012, 14:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

yapmanız gereken geçmişi silerken en başktan demek ve karşınızdaki kutuların hepsini işaretlemek.
Önceki mesajları göster: