Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.10.2012, 06:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

BARİ LAYERİ VERMEYİN DE NEREYE VERİRSENİZ VERİN...
Mesaj20.10.2012, 08:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya gerçekten şu reklam özgürlüğü paketini biraz daha makul yaparsanız alacağız.
Yani 65 TL çok para onun yerine 25 TL olursa ben alırdım. Confused
Mesaj20.10.2012, 08:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
"Premium paketi ücretinin 30 TL'ye düşürme teklifim kabul edilmedi... Bilginiz olsun."

Admin Tarık

Sayfadan sadece bir kısmını paylaşıyorum,
Mesaj20.10.2012, 13:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyunikoz yazmış:
Bedava-Sitem gibi kolay ve ücretsiz bir sistemi kimse kolay kolay hiç biyerde bulamaz.Yok efendim ''Ben o parayla Host + Domain felan alırım'' demesin.Alırsan alırsın.Ama bu kadar kolay ve kendi tasarımını yapıp yüklemek gibisi yok.

Buradan açtığın siteleri Blog Sitesi,Şarkı Sitesi,Forum Sitesi yapabiliyorsun.Aklınıza ne gelirse farklısını yapıyorsunuz..Bedava-Sitemde Reklamları kaldırarak çok ziyaretçi çekebileceğinizi biliyor musunuz?..Diğer Wordpress'Den açılmış sitelerden bile fazla ziyaretçi çekebilirsiniz.Anında tasarım değiştirebiliyorsunuz.Yani demek istediğim böyle kolay ve ücretsiz bir sistemi eleştirmek bize düşmez.

Bugüne kadar geldiğin için Teşekkürler Bedava-SİTEM ♥

Kusura bakma ama sana hiçmi hiç katılmıyorum en kolayından söyleyim sana ücretli bir host alsak camelback ve joomla hem daha güzel hemde daha kolay... tabiki b-s yi küçümsemek anlamında söylemiyorum ama bu layer konusuna kesinlikle bir çözüm bulunmalı
Mesaj20.10.2012, 21:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Webme ortalama 8 milyon üyesi var 1. Sıra 4 miyonla türkiye - 2. Sıra 3 milyon ile webme almanya - geri kalan 1 milyon diğer 6 ülkenin .... Ve BİZ TÜRKİYE OLARAK sesimizl duyuramıyoruz .. !!!bedava sitem BEDAVADIR!!!
Mesaj21.10.2012, 00:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-Sitem.com´un ücretsiz kalabilmesi icin sitelerinizde reklamlar gösteriliyordu,
eger reklamlar rahatsiz ediyorsa, artik reklam özgürlügü paketini satin alabilirsiniz,
daha sonra reklamlar Sitenizden, Forumdan ve Yönetici-Panelinden kaybolucaktir.

Şimdi bu ne yaman çelişkidir ki hem B.S ücretsiz kalabilmesi için reklamlar gösteriliyordu diyeceksiniz, hem reklamları rahatsız edecek şekilde yerleştireceksiniz, rahatsız olanlara da reklam özgürlük paketi adı altında fahiş fiyatla paket satacaksınız, ondan sonrada "bu servis bedavadır", kendine ait bedava siteni yarat" diyeceksiniz. Oldumu şimdi ? bu yaklaşım doğru bir yaklaşım mı arkadaş? GELİN BİR ANLAŞMA YAPALIM : SİZ TR.GG UZANTISINI COM YAPIN BİZDE BU PAKETİ SATIN ALALIM. AKSİ TAKDİRDE SÖZÜNÜZÜ TUTUN LÜTFEN.
Mesaj21.10.2012, 16:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

alikemalcaluk yazmış:
Bedava-Sitem.com´un ücretsiz kalabilmesi icin sitelerinizde reklamlar gösteriliyordu,
eger reklamlar rahatsiz ediyorsa, artik reklam özgürlügü paketini satin alabilirsiniz,
daha sonra reklamlar Sitenizden, Forumdan ve Yönetici-Panelinden kaybolucaktir.

Şimdi bu ne yaman çelişkidir ki hem B.S ücretsiz kalabilmesi için reklamlar gösteriliyordu diyeceksiniz, hem reklamları rahatsız edecek şekilde yerleştireceksiniz, rahatsız olanlara da reklam özgürlük paketi adı altında fahiş fiyatla paket satacaksınız, ondan sonrada "bu servis bedavadır", kendine ait bedava siteni yarat" diyeceksiniz. Oldumu şimdi ? bu yaklaşım doğru bir yaklaşım mı arkadaş? GELİN BİR ANLAŞMA YAPALIM : SİZ TR.GG UZANTISINI COM YAPIN BİZDE BU PAKETİ SATIN ALALIM. AKSİ TAKDİRDE SÖZÜNÜZÜ TUTUN LÜTFEN.

Doğru söze ne denir
Mesaj21.10.2012, 20:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

ardateknikservis yazmış:
oyunikoz yazmış:
Bedava-Sitem gibi kolay ve ücretsiz bir sistemi kimse kolay kolay hiç biyerde bulamaz.Yok efendim ''Ben o parayla Host + Domain felan alırım'' demesin.Alırsan alırsın.Ama bu kadar kolay ve kendi tasarımını yapıp yüklemek gibisi yok.

Buradan açtığın siteleri Blog Sitesi,Şarkı Sitesi,Forum Sitesi yapabiliyorsun.Aklınıza ne gelirse farklısını yapıyorsunuz..Bedava-Sitemde Reklamları kaldırarak çok ziyaretçi çekebileceğinizi biliyor musunuz?..Diğer Wordpress'Den açılmış sitelerden bile fazla ziyaretçi çekebilirsiniz.Anında tasarım değiştirebiliyorsunuz.Yani demek istediğim böyle kolay ve ücretsiz bir sistemi eleştirmek bize düşmez.

Bugüne kadar geldiğin için Teşekkürler Bedava-SİTEM ♥

Kusura bakma ama sana hiçmi hiç katılmıyorum en kolayından söyleyim sana ücretli bir host alsak camelback ve joomla hem daha güzel hemde daha kolay... tabiki b-s yi küçümsemek anlamında söylemiyorum ama bu layer konusuna kesinlikle bir çözüm bulunmalı

Aynen Bi Çözüm Şart
Mesaj22.10.2012, 13:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamda ziyaretçiler artmaya başlamıştı Sad Sad
Mesaj22.10.2012, 19:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-Sitem'i seviyorum fakat şu reklamlar yüzünden bir türlü olmuyor,olmuyor.
Sitenin en üstüne 728x90 reklam, kocaman layer , çarpıya basınca kapanmayan(sahtekarlıktır bu), yani bu kadar olumsuz şey varken. Neden böyle yapıyor bedava-sitem anlamıyorum.

Sen istersen 1500x1500 reklam koy yinede tıklamıyorki o reklamlara kimse!
Yani sitenin en tepesine 728x90 koydunda ne oldu kimse tıklamıyor.
Layer koydun mecbur tıklamak zorunda kaldık, kaç hafta oldu kazanmışssındır kazanacağı bence artık bedava-sitem'in bedavasını görelim.

Layer ve 728x90 reklam kalkacak.
Yerine daha mantıklı reklamlar gelecek.
Mesala : sağ üst köşeye kıvrılan reklam(ziyaretçi kaybımızı sağlamaz)
Özgürlük paketi yarı fiyata inecek ve tl olacak , .com domain hizmetide verecek.

Tabi bu dediklerim 2023'te belki olur Laughing
Ayrıca moderatör arkadaşlarım bu mesajı okuyorsanız lütfen şu forumda aktif olun yada görevinizden ayrılın , çünkü atılan her başlığa sizden önce zaten yardım edilip cevap veriliyor. Moderatörlük görevinizi yerine getirip forumdaki arkadaşlarımıza yardımcı olun.
Mesaj23.10.2012, 07:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Facebook daki yazıya göre bayram tatiline ayrılmışlar
Mesaj23.10.2012, 11:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konuyla ilgili açıklama yapıldı :
Forum Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=216721
Sayfa Arrow https://www.facebook.com/pages/bedava-sitemcom/255098694607794
Sorunlarınızı sürekli dile getirmek yerine adabınıza göre konuşmak daha iyi değilmi sizce ? support-tr( at )webme.com 'a mail atınız. (at) yerine @ koyun.
Mesaj23.10.2012, 11:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Not : Eğer sorucak olursanız support adresinin vermemin ;
Şu "X" e basınca kapanmama olayı vs. konuşmanız için verdim.Yalnız adam gibi konuşun,adabınıza ve üslubunüze dikkat ederek.Gerekli açıklama kısa süre içinde yapılıcağına inanıyorum.
İyi forumlar..
Mesaj25.10.2012, 11:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Köşeden açılan katlanır reklam.....

Bence, bu bitmek bilmeyen tartışmanın çözümü "KÖŞEDEN AÇILAN KATLANIR REKLAM" da, isteyen tıklar açar, isteyen açmaz, hem bs'nin amacına hizmet eder hem de mevcut reklam katmanı gibi sayfanın görüntüsünü de bozmaz, ne dersiniz.
Mesaj25.10.2012, 20:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eğer aşırı reklam olur ise siteler isyan edebilir. Admin Tarık'ın dikkatinedir..
Önceki mesajları göster: