Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.01.2013, 10:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Unutulanlar , Eskiler..

Merhaba ,

Eskiden El üstünde Tutulan , Forumda Görmekten memnun oldugumuz Kişiler Şimdi unutulanlar Listesinde(yiz).

Burda EskiLerdeki Kullanıcılarla Diyoglarlar , Sohbetler Yapmak isterim.

Eski Moderatörler, Eski yardımseverler vs vs.

Bedava-sitem Eski Moderatör Sezer Yalçın.
Mesaj01.01.2013, 17:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava sitemdeki konumum yoktur ama bilen bilir - Baran Karaboğa
Sezer , ancak eskileri eskiler bilir.Eskilerde eminim ki , benimde yaptığım gibi foruma bir göz atıyor , ne var ne yok bakınıyor çıkıyor , malasef artık ne paylaşım yapasımız geliyor , nede bişi.Forum ortamı ve kullanıcıları dikkate almadan hareket eden bedava-sitem şirketi az dahi olsa bunları göz ardında bulundursaydı bunların olmayacağından eminim.Artık böyle , önünede geçilemez diye düşünüyorum ama bunu zaman gösterir.

rankend on deviantART
Taklitlerden sakının : rankend forumexe hesabı özenti taklittir.
Mesaj01.01.2013, 21:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

rankend yazmış:
Bedava sitemdeki konumum yoktur ama bilen bilir - Baran Karaboğa
Sezer , ancak eskileri eskiler bilir.Eskilerde eminim ki , benimde yaptığım gibi foruma bir göz atıyor , ne var ne yok bakınıyor çıkıyor , malasef artık ne paylaşım yapasımız geliyor , nede bişi.Forum ortamı ve kullanıcıları dikkate almadan hareket eden bedava-sitem şirketi az dahi olsa bunları göz ardında bulundursaydı bunların olmayacağından eminim.Artık böyle , önünede geçilemez diye düşünüyorum ama bunu zaman gösterir.

aynen ole kardesim.eski o sicaklik yok artik..Bakinip cikiyoruz dediqin gibi mevkin olmadi belki ama katkilarini bilen bilir Bizim oldu da noldu sanki.
Yeniler hatirlamayinca.
Mesaj01.01.2013, 21:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sezer abi.
Kimse sizleri unutmaz.
Yapılan iyilikleride unutmazlar. (eskileri)
Böyle düşünmemelisin.
Benim düşüncem valla bs eskisinden daha çok tat veriyor.
Genellikle eskiden bir çok olaylar olurdu.
Bu olaylar çoğu zaman normal üyeleri mutsuz ederdi.
Tabikide senin moderator olduğun zamanlardan bashediyorum.
İyi forumlar.

- Teknik Destek Personeli
Mesaj01.01.2013, 22:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
Sezer abi.
Kimse sizleri unutmaz.
Yapılan iyilikleride unutmazlar. (eskileri)
Böyle düşünmemelisin.
Benim düşüncem valla bs eskisinden daha çok tat veriyor.
Genellikle eskiden bir çok olaylar olurdu.
Bu olaylar çoğu zaman normal üyeleri mutsuz ederdi.
Tabikide senin moderator olduğun zamanlardan bashediyorum.
İyi forumlar.

Abim eskiye gore simdiki sana tat veriyor olabilir ancak
suan eskisi gibi ortam yok malasef.
Sana soyle ceva veriyim eskiden bole veya buna benzer konulara ilgi coktur. 2-3 sayfa yorum olmustur belki simdiye..
Simdikinde dersleri anlatimlari bilen kisi coktu yardim sayisi yuksekti.ancak simdiye bakarsak bu kisi yok denecek az bir oranda.
Dostluk onemliydi.Forumda tartisma da olsa bir buyuk gelir konuyu kapatirdi tatli tartismalardi bunlar.
Forumun kontrolu modlarin elindeydi.Duzen vardi oturtulmus bir duzen.
Forumda admin olmadan idare ederdik ozamanki mod arkadaslarimizla.
Anlatabilmisimdir umarim.
Mesaj01.01.2013, 23:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yani fakat.
Şimdi daha çok düzen var.
Admin ve moderatorler var.
Eskiye ve şimdiye yönelik çok değişti.
Şuna bir tek katılıyorum bir çok kişi bıraktı.
Eskiden bu tür konulara bir çok kişi cevap yazardı.
Bunlar doğru şimdi nasıl desem abi forum artık ilgi çekmiyor.
Millet hep site düzenlemekte fakat yinede ne bilim dostluğa önem veren abiler ve kardeşlerim var.

Mesaj02.01.2013, 08:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
Yani fakat.
Şimdi daha çok düzen var.
Admin ve moderatorler var.
Eskiye ve şimdiye yönelik çok değişti.
Şuna bir tek katılıyorum bir çok kişi bıraktı.
Eskiden bu tür konulara bir çok kişi cevap yazardı.
Bunlar doğru şimdi nasıl desem abi forum artık ilgi çekmiyor.
Millet hep site düzenlemekte fakat yinede ne bilim dostluğa önem veren abiler ve kardeşlerim var.

Ben yok demiyorum. Var eskiye göre nazaran.
Mesaj02.01.2013, 08:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Acemilik çömezlik zamanımdaki heyecan bir başkaydı bee heyecan kalmadı artık bende eskiden işten eve evden işe giderdim ama evden çok bs'deydim. Işten çok bs'deydim. Şimdi eskisi kadar olmasada yinede bs'deyim
Mesaj02.01.2013, 10:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

dahaiyi yazmış:
Acemilik çömezlik zamanımdaki heyecan bir başkaydı bee heyecan kalmadı artık bende eskiden işten eve evden işe giderdim ama evden çok bs'deydim. Işten çok bs'deydim. Şimdi eskisi kadar olmasada yinede bs'deyim

Abim herkesin sorunları var.
Örneğin benim aile nedenlerim var, ayrıca okulum sadece geceleri aktif olabiliyorum.
Tabikide sizin hayatınız ayrı diğerlerinin hayatı ayrı ben örnek aktif olamam sen olmuyorsundur.
Bir sürü ustalar bıraktı örnek imagerial kendisi iyi bir dostumdu her ne kadar kötü başlasakta her durumda haklı olanı iyi bilirdi.
Sonra hackerfriend adam gerçekten kod bilgisi mükemmel artık tr gg de bulunmuyor.
Çalıştığını duymuştum 2011 senesinde ordan buradan bu yüzden uğruyamıyormuş.
Daha bir sürü efsane eskiler var aslında adını unutamadığın iyi yardım sever.
Ama eskilerin çoğuda moderator olmuş kişiler burada sorun yaşadıkları için uğramıyorlar diyebilirim abilerim.
Çünkü bunu sıradan bir üye gelse bile forumdaki çok eski forum geçmişine göz atsa bile algılayabilir olan bitenleri.
Benimsitem1993 mesela vardı Conubag Cüneyt usta sonra Selin hanım.
Bunlar bedava-sitem ' in unutulmazlarından demek çok kolaydır.
Valla daha bir çok kişi yazarım buraya ama burası dolup taşar.

Mesaj02.01.2013, 14:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Buradan ne insanlar geldi geçti. En iyi dönem marasultraslan, ironarchives, turkmayasi, gokseen, cunobag, sonsahne ve kerimdj bu kisilerin moderatorluk yaptigi donemdi.
Mesaj02.01.2013, 14:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence en iyi dönem bilgisayarfareleri,hypnaty,acizane yolcu,anadolular ın en aktif olduğu zamandı...herkes birbirine yardım eder,birbiriyle paylaşımlar yapardı Confused
Mesaj02.01.2013, 16:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
Buradan ne insanlar geldi geçti. En iyi dönem marasultraslan, ironarchives, turkmayasi, gokseen, cunobag, sonsahne ve kerimdj bu kisilerin moderatorluk yaptigi donemdi.

Yazdıklarının 2 tanesini tanımıyorum.
Diğerlerini bilirim. Cool

Mesaj02.01.2013, 17:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

dahaiyi yazmış:

Haklısın kardeşim, 2008'den beri bedava-sitem kullanıyorum, O zamanlar böyle en ufak bir hatada hemen forumdan yardım ister "Allah'ım inşallah bilen biri çıkar diye geceleri yatamıyordum. O zamanlar hiç reklam yoktu, bir tek sitenin altında "Seninde böyle bedava bir siten olmasını istiyorsan tıkla, Bedava-Sitem.com" Yazıyordu. Ah o zamanlar ne güzeldi. Çok fazla kişi yoktu, Hatta bu forumda tanışıp, gerçek hayatta buluştuğumuz arkadaşlarımız oluyordu. Ama şimdi böyle değil.
Mesaj02.01.2013, 19:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

tophitop yazmış:
dahaiyi yazmış:

Haklısın kardeşim, 2008'den beri bedava-sitem kullanıyorum, O zamanlar böyle en ufak bir hatada hemen forumdan yardım ister "Allah'ım inşallah bilen biri çıkar diye geceleri yatamıyordum. O zamanlar hiç reklam yoktu, bir tek sitenin altında "Seninde böyle bedava bir siten olmasını istiyorsan tıkla, Bedava-Sitem.com" Yazıyordu. Ah o zamanlar ne güzeldi. Çok fazla kişi yoktu, Hatta bu forumda tanışıp, gerçek hayatta buluştuğumuz arkadaşlarımız oluyordu. Ama şimdi böyle değil.

çok haklısın,benim burada tanışıp kardeş olduğum çok kişi var...çoğu bıraktı ama..
Mesaj02.01.2013, 20:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

tophitop yazmış:
dahaiyi yazmış:

Reklamla ilgili problemleriniz varsa supporta mail atınız..!
support-tr( at )webme.com (at) yerine @ gelecektir.
İyi forumlar.

Önceki mesajları göster: