Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.01.2013, 14:13 (UTC)    
Mesaj konusu: [Çözüldü] Topliste !

Merhaba öncelikle bu yazıyı okuduğunuz için teşekkür ederim sorunum şu ki Topliste konusunda bir problem olarak istek dolduruduktan sonra istek kayıtlar alanına geliyor ve aktivite ediyorum kişide sitesine o kodu ekliyor fakat topliste alanında kişinin banneri ve bilgileri gözükmüyor sebep ?

En son iletisimburakcakir tarafından 04.01.2013 15:08:42 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj04.01.2013, 11:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba öncelikle çok kapsamlı konuaçmışsınız. öncelikle top listeden örnek: Websitenin reklam banneri (Büyüklük: 234 x 60 piksel) böyle bir sayfa açıyoruz photoshoptan sonra onu düzeniliyosun gönlün nasıl istiyosa. sonra photoshopttan web için kaydet diyoruz bu kadar hepsi bu eğer top listeyi kendi stenden yapcaksan kaydet resmini ekstralarımı değiştirden top listeye gir oradan seçresmi tamam
Mesaj04.01.2013, 11:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

gözükmemesinin sebebi eksralarımı değiştirden top liste başlığından resim seçceksin. eğer seçmişsende kişi bilgileri girdikten sonra bir kodveriliyo onu sitesine yapıştırmamıştır kişi Wink
Mesaj04.01.2013, 12:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Teşekkürler

Teşekkürler sorun çözüldü dediklerinizin hiç biri değil kendi kendime buldum kişiyi aktivite ediyorum sonra kaydete basıyordum olmuyordu kaydete 10 kere filan basıyorum oluyor Very Happy
Mesaj04.01.2013, 15:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

demek ki internet hızındanmış..

kilitlenebilir, iyi forumlar Wink
Mesaj04.01.2013, 15:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sorun çözüldüğüne göre;
Konu Kilit.
Önceki mesajları göster: