Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.02.2013, 19:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Yazıya Tıklayınca Yeni Sayfada Açmak???

Arkadaşlar ben sitemde şarkılar paylaşacam mesela

' Serdar Ortaç Dinle ' diye bir kategori oluşturacam..Ve o sayfada şarkıların isimleri olacak...

Mesela ; ' Serdar Ortaç - Bilsemki ' şeklinde olacak ve bu yazıya tıklayınca şarkının mp3 ya da video formatı yeni ve boş bir sayfada açılacak..Bu sayfa yine siteme bağlı olacak...Nasıl yapabilirim???

NOT: Yalnız yazıya tıkladıklarında gelen boş sayfa Menü Kategorileri arasında yer almıcak..

Yardımlarınıızı Bekliyorumm...
Mesaj13.02.2013, 21:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba.
Istediginizi yapa bilirsiniz..

Bu kodlari kullanmaniz yeterli..>>
Dipnot: ben linki bedava-sitem´e bagladim.. linkin yolunu degistirmen gerekir..

Kod:
<font face="Arial, Helvetica, Verdana, sans-serif"><span style="font-size: 12px; line-height: 21px;"><a href="http://www.bedava-sitem.com" target="_blank">Serdar Ortac</a></span></font>

SImdi yapman gereken.. Yeni bir alt sayfa acmaniz ornek bilsemki birdaha hic dönmeyecek.. Ve bu sarkinin embed kodunu kaynak butonunu kullanarak ekle.
Bunun sonrasinda ekledigin yeni sayfanin linkini kopyala ve üste verdigim örnek kodlarin arasinda olan bedava-sitem linkiyle degistir..

Youtube sarkilarini nasil sitene eklersin diyorsan..>>
Bu basligi incele..>>>
Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=201283

Saygilarimla ua1905ua@ Kolay gelsin..

Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW

En son ua1905ua tarafından 13.02.2013 21:45:40 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj14.02.2013, 14:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

yapmadım yaaa olmadı
Mesaj16.02.2013, 08:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

ÇÜNKÜ DEDİKLERİNİ YAPINCA SAYFA AÇMAK ZORUNDA KALIYORUM HİÇ SAYFA AÇMADAN NASIL YAPACAM???

YANİ KATEGORİLER ARASINDA YER ALMICAK
Mesaj16.02.2013, 09:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

iyi günler

Dediğin şekil heralde pop up türü o aklımda yok ama sanırım buda işini görür

Kod:
<script type="text/javascript">
  function showBlock(blockId)
  {
    document.getElementById(blockId).style.display = "block";
  }
  function hideBlock(blockId)
  {
    document.getElementById(blockId).style.display = "none";
  }
</script> <a href="javascript:showBlock('block1')">Şarkı ismi</a>
<div style="display: none;" id="block1">video iframe kod  <a href="javascript:hideBlock('block1')">Gizle</a></div>

Mesaj16.02.2013, 21:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş bu kod sadece videoyu gizliyor ... yeni boş bir sayfada açmak için ne yapabilirim?
Mesaj17.02.2013, 00:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Yazıya Tıklayınca Yeni Sayfada Açmak???

RapSisDinle yazmış:
'Serdar Ortaç Dinle ' diye bir kategori oluşturacam..Ve o sayfada şarkıların isimleri olacak...

Yolunu bu aciklamalara dayanarak belirtim..
Kodlar calisiyor.. Linkleri düzenlemen yeterli..

serdar ortac dinle kategorisi olusturmak istiyorsun. Fakat menülerde görünmemesini istiyorsun.. Smile Bu nasil olur..

Anca sakli sayfalar yöntemiyle üyelerin göremedigi ve erisemedigi gizli sayfalar belirterek..

Fakat bunu yapmak istedigini sanmiyorum.. Smile
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj17.02.2013, 14:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

BENİ ÇOK YANLIŞ ANLAMIŞSINIZ............

Benim dediğimin tek örnegi www.asistyla.net adresinde mevcut...

Anasayfada şarkı isimleri var tıklıyor ve yeni ve boş bi sayfada açılıyor şarkının videosu...

Ben böyle yapmak istiyorum...

SİTEYE GİRİNCE ZATEN ANLIYACAKSIN... ANASAYFADA RASGELE Bİ ŞARKIYA TIKLA.. ANLARSIN
Mesaj17.02.2013, 15:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hocam o zaman css tasarım kullanacaksın menüye eklemeyeceksin.Senin kullandığın tasarım bs'nin hazır tasarımı yüklediğin sayfaları otomatik menüye alır.Bu şekilde birşey yapmak istiyorsan baştada belirttiğim gibi css tasarıma geç...
Mesaj17.02.2013, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

ofirikson yazmış:
Hocam o zaman css tasarım kullanacaksın menüye eklemeyeceksin.Senin kullandığın tasarım bs'nin hazır tasarımı yüklediğin sayfaları otomatik menüye alır.Bu şekilde birşey yapmak istiyorsan baştada belirttiğim gibi css tasarıma geç...

Önceki mesajları göster: