Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.02.2013, 13:12 (UTC)    
Mesaj konusu: [Çözüldü] gorunum deyisikligi

slm arkadaslar benim sorunum ekranla ilgili ben sitemi buyuk ekranla yapmaya baslamistim arka planlari o sekilde yerlestirmistim kucuk ekranda gorunum bozuldu sabit olmasi icin napmam lazim bir kod filan varmi bunun icin umarim anlamissinizdir

En son yucesevgi tarafından 22.02.2013 11:18:25 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj20.02.2013, 13:25 (UTC)    
Mesaj konusu: konu yok.

Öncelikle başlıkta türkçe'mizi doğru kullan.
Sorununu daha iyi açıklarsan yardımcı olmaya çalışırım. Smile
Mesaj20.02.2013, 13:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitenizde tam ekran yeri yok ben de bir denesen size yardımcı olurum çünkü kim cevap yazarsa yanlış olur.

ne tür bir bozludu.. menü mü gitti .
ekran beyaz mı oldu belki çerezlerdendir. o nedenle biraz daha açıklayıcı olmaya çalışalım.
Mesaj20.02.2013, 13:48 (UTC)    
Mesaj konusu: gorunum degisikligi

umarim busefer turkcemizi dogru kullanmisimdir) u bakmayin nokta koyamiyorum cunku yurt disindan katiliyorum ben bu konuda mazur gorun beni
gelelim sorunuma arkadaslar bu sayfaya girip bakarsaniz anlarsiniz
http://yucesevgi.tr.gg/ASK-NEDIR.htm
mesela burdaki arka plan resmi onceki ekrana gore ayarlanmisti bu ekrandan farkli gorunuyor 2 kenarinda uzunlamasina 2 gul olmasi gerekirken suan bende birtarafinda 1 deger tarafinda 2 sira gul olusmus umarim busefer anlatabilmisimdir ilgi ve alakaniz icin cokkk tsk ederim
Mesaj20.02.2013, 13:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

eft top no-repeat;

bunu ekle.

örnek:
css içine;
background: transparent url("arkaplan.jpg") left top no-repeat;

En azından deneyebilirsin işe yarar umarım ama sen csss kullanmıyorsun belki yaramaz ıceblue unuttuk ya biz Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma
Mesaj20.02.2013, 13:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

veya bunu dene

Kod:
<table class="MsoNormalTable" style="width: 505; border-collapse:collapse; background: url("../0120080212120846_euro2008.jpg") center center no-repeat;" cellSpacing="0" cellPadding="0" border="0" height="701" >

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma
Mesaj21.02.2013, 16:28 (UTC)    
Mesaj konusu: sonunda oldu

arkadaslar onerdiginiz kodlari uyguladim deyisen birsey olmadi forumda gezinirken
suna rasladim( şimdi anladım ekran boyutunuz düşük ondan kaynaklanıyor.1280x800 den aşağı ise bu site büyük durur.)
sorun ekranin buyuklugu kucuklugu degilmis boyutundaymis uyguladim ve simdi istedigim goruntuyu yakaladim .yinede ilgilendiginiz icin tsk ederim
Mesaj22.02.2013, 11:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: sonunda oldu

yucesevgi yazmış:
arkadaslar onerdiginiz kodlari uyguladim deyisen birsey olmadi forumda gezinirken
suna rasladim( şimdi anladım ekran boyutunuz düşük ondan kaynaklanıyor.1280x800 den aşağı ise bu site büyük durur.)
sorun ekranin buyuklugu kucuklugu degilmis boyutundaymis uyguladim ve simdi istedigim goruntuyu yakaladim .yinede ilgilendiginiz icin tsk ederim

Sorun çözüldüğüne göre Konu Kilit.
İyi forumlar Smile