Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.02.2013, 16:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Siteme nasıl içerik yüklerim bi yardım Lütfen ...

ben site hakkında hiçbirşey bilmiyorum nasıl reklam ekleyebilirim veri dosya nasıl yükleyebilirim bi yardım ...
Mesaj22.02.2013, 17:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Yardım :D

arkadaşım ilk önce veri yüklemeyle baslayalım veri yükleme için sayfalarımı değiştir kutucuğu varya ona tıklıyorsun onda sonra orda ilk önce ana sayfa bide iletişim yazcak onların altında sayfa ekleye tıkla onda sonra sayfanın adı ne olcaksa yanda çıkan yerin başına yaz onda sonra ne yazcaksan metin bölümünr yazcaksın video üklüyeceksen youtubeyi açcan altta paylaş butoonuna bas ondan sonra ekle butonuna bascan altt linkvercen onu kopyala ondan sonra gel hangi sayfaya koycaksan ona tıkla ondan sonra yukarda kaynak var ona tıkla bi yazı çıkcak onun önüne yapıştır linki ondan sonra kaydet bitti Very Happy

BİRAZ UZUN YAZDIM Exclamation
Mesaj22.02.2013, 17:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Reklam Ekleme

Sana ben bi tane kod vericem onu tasarım ayarlarına bascan hemen önünde basit metin yazıo ona yapış tırcan onu kod bu http://1.bp.blogspot.com/-O9MvMEk99UE/UCDRh8cGPwI/AAAAAAAAAK8/amsgpfw1UA8/s1600/125.gif
Mesaj22.02.2013, 18:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Bide

Bide burda söylemediğim ve senin bilmediğin konuları özel mesajla yolla iigünler
Mesaj28.05.2013, 08:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

"Veri yükleme" sözüyle scripti kastediyorsan,BS siteleri script desteklemez.
Ama resim,video falan diyorsan,onları yukarıda arkadaşlar anlatmış.