Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.02.2013, 20:58 (UTC)    
Mesaj konusu: "Kaynak" butonu ve Reklam. Yardım!!!

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 1 sene önce sitemi açtım ve çok faydası görüyorum.Sitede birkaç sıkıntı var yardımcı olursanız sevinirim.

Youtube dan video eklemede veya oyun eklerken "Kaynak" butonunu kullanıyorum. Kaynak butonu ile işim bitince sayfa içeriğini düzenlemek istiyorum ama eklediğim video veya flashlar siliniyor.Önceden böyle bir sıkıntı yoktu. Mouse yardımı ile video boyutlarını düzenleyebiliyordum. Şimdi olmuyor.

Diğer sıkıntı ise sağ tarafa gelen bikini reklamı. Sitemin içeriği eğitim ile ilgili olduğu için bu tür reklamların gelmesi uygun olmuyor. Her gün öğrencilerim bu siteyi kullanıyor. Son zamanlarda bu reklam yüzünden giriş yaptırmak istemiyorum. Facebook sayfasına bu reklamı kaldırmak için mesaj yazılmış ama ben buraya yazdım. Teşekkür ederim. Wink
Mesaj28.02.2013, 11:56 (UTC)    
Mesaj konusu: css

css tasarımda kodlarla tasarım eklemişseniz kaynak kısmı gözükmez Smile
Mesaj28.02.2013, 16:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesela ben sitemdeki "şarkılarımız" sayfasında değişiklik yapmak istiyorum. Bu sayfada youtbedaki videolar var. Yeni şarkı eklemek istiyorum buraya. Youtubedan linki alıyorum. Kaynak butonuna basıp kopyalama yaptığımda öncekileri siliyor. Önceden böyle bir problem yoktu. Ayrıca bikini reklamı için yapabileceğimiz birşey yok mu ?
Mesaj28.02.2013, 17:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

şey reklamla ilgili olarak en çok reklamlar finansa edildiği için malesef reklamlar kalkamıyormuş Crying or Very sad
Mesaj28.02.2013, 21:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yine reklam gelsin sorun değil ama bikini reklamı gibi içeriğe sahip reklamlar olmasın.

"Kaynak" problemine hala bir çözüm bulamadım. Video falan ekleyemiyorum sayfalara olan içerikte siliniyor offf
Mesaj28.02.2013, 21:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

"Fudoko" sizin sitenizde reklam sayfanın en sağında. Nasıl yaptınız?
Mesaj28.02.2013, 21:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aldığınız Youtube Embed kodunu kaynak butonuna tıklayıp yapıştırdığınızda tekrardan sayfanızı düzenlemek için tekrardan kaynak butonuna tıklamayı unuttunuz sanırım.. Youtube'den aldığınız embed kodunu yapıştırdıktan sonra tekrardan kaynak butonuna tıklamanız yeterli olucaktır.. İnşallah açıklayıcı bir biçimde yazmışımdır...
Mesaj28.02.2013, 21:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

sinifimegitim yazmış:
Yine reklam gelsin sorun değil ama bikini reklamı gibi içeriğe sahip reklamlar olmasın.

"Kaynak" problemine hala bir çözüm bulamadım. Video falan ekleyemiyorum sayfalara olan içerikte siliniyor offf

- Var olan içeriği siz silmezseniz kendiliğinden silinmez. Ayrıca bir sayanın kaynak bölümünden eklenen youtube video kodu sayfaya eklenmiş olur. Ama kaynaktan çıkınca ön izleme görülmez. Nedense youtube videolarında böyle oluyor.

- Birde reklamlar tamamen cinsellik içermiyor. Ayrıca ben bunun için Admine mail attım. Ancak onun elinde olmayan bir şey. Reklamlar Bedava Sitem şirketi tarafından ekleniyor. Bu yüzden bu reklamlara katlanmalısınız. Yada reklamları kaldırmak için Reklam Özgürlüğü Paketi almalısın.

Mesaj28.02.2013, 21:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Flood için özür "adminin elinde olan bir şey" yazmışım. " Adminin elinden olan bir şey değil" olacaktır. Pardon.

Mesaj01.03.2013, 06:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

beatbox-turkiye yazmış:
sinifimegitim yazmış:

- Var olan içeriği siz silmezseniz kendiliğinden silinmez. Ayrıca bir sayanın kaynak bölümünden eklenen youtube video kodu sayfaya eklenmiş olur. Ama kaynaktan çıkınca ön izleme görülmez. Nedense youtube videolarında böyle oluyor.

- Birde reklamlar tamamen cinsellik içermiyor. Ayrıca ben bunun için Admine mail attım. Ancak onun elinde olmayan bir şey. Reklamlar Bedava Sitem şirketi tarafından ekleniyor. Bu yüzden bu reklamlara katlanmalısınız. Yada reklamları kaldırmak için Reklam Özgürlüğü Paketi almalısın.

Evet anlatmak istediğim buydu.Videoyu ekleyip kaynak butonuna basınca ön izleme görünmüyor. Sadece video değil oyunlar içinde aynı şey geçerli. Önceden önizleme yapılabiliyordu. Şu anda oyun veya video olan bir sayfaya tekrar bir video veya oyun eklemek istesem kaynak butonuna tıklasam olan içerikte siliniyor. Önceden olmuyordu :S
Önceki mesajları göster: