Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.02.2013, 21:48 (UTC)    
Mesaj konusu: YP-Blogger | Belkide Yeniden?

merhaba siteyi 5 üzerinden değerlendirirmisiniz.
teşkkürler.

Her kullandığımız kodu sizlere versek bizim sizlerden hiçbir farkımız kalmazdı.. Wink
Mesaj01.03.2013, 20:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

değerlendiren olmadığına göre kimse beğenmedi heralde Very Happy

Her kullandığımız kodu sizlere versek bizim sizlerden hiçbir farkımız kalmazdı.. Wink
Mesaj01.03.2013, 20:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence 5/5 Olmuş Herşey Güzel Açılır menü ws birtek sitende beğenmediğim mouse oldu kötü duruyo tasarımı bozuyo başarılar.
Mesaj01.03.2013, 20:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

6/5 desem az mı olur diye düşünüyorum Rolling Eyes
Mesaj02.03.2013, 09:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy sağolun teşekkür ederim arkadaşlar mause imlecinin yanındaki fotoyu kaldırıcaktım zaten.

Mesaj02.03.2013, 10:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

mause imleci yanındaki icon kaldırıldı, sitede yavaşlamaya neden olan kodlar kaldırıldı. site link takas alanı boşaltıldı. menüdeki eksiklikler düzenlendi. logolardan 2 tanesi değiştirildi. toplist iconlarından bozuk olanlar kaldırıldı ve site yeni düzgün görünümüne kavuştu.

Mesaj02.03.2013, 18:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Açıkcası ben fazla seçenekli siteleri zaten seviyorum. Örneğin şu üstteki yazı boyutu, tipi falan seçim yapılan yer çok hoşuma gitti Very Happy

Bi kaç küçük önerim olucak;
- Link takas bölümünden 4 tanesini kaldırıp tabana yaklaştırılsın.
- Aç/kapa menü gayet iyi olsada mavi rengi pek gitmemiş bence.
- En aşağıdaki Pagerank falan filan yerler çok dağınık. Kaldırılmalı.

Benim önerilerim bukadar. Başarılar dilerim kardeşim Smile

Mesaj02.03.2013, 18:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

5/5
Tebrik ederiz. Başarılı bir site...
Mesaj02.03.2013, 19:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyunlarbilecik yazmış:
Açıkcası ben fazla seçenekli siteleri zaten seviyorum. Örneğin şu üstteki yazı boyutu, tipi falan seçim yapılan yer çok hoşuma gitti Very Happy

Bi kaç küçük önerim olucak;
- Link takas bölümünden 4 tanesini kaldırıp tabana yaklaştırılsın.
- Aç/kapa menü gayet iyi olsada mavi rengi pek gitmemiş bence.
- En aşağıdaki Pagerank falan filan yerler çok dağınık. Kaldırılmalı.

Benim önerilerim bukadar. Başarılar dilerim kardeşim Smile

menüye kırmızı turuncu pembe sarı ve gri denedim pek güzel olmadı o yüzden mavi iyidir. link takastakileri kaldırmaya gerek yok boşver böyle daha iyi bence.pagerank iconlarını bende sevmiyorumda mecburiyetten orda duruyo Very Happy yorumun için teşekkür ederim.

Mesaj02.03.2013, 19:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanalsosyalci yazmış:
5/5
Tebrik ederiz. Başarılı bir site...

teşekkür ederim..

Mesaj02.03.2013, 20:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilk sitem olan evrenseleglence.tr.gg 'den itibaren bilirim siteni. 2010'dan beri yani Smile Siten hep ilgimi çekmiştir. Özellikle'de tasarımın Smile Başarılar dilerim..

Mesaj02.03.2013, 20:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

beatbox-turkiye yazmış:
ilk sitem olan evrenseleglence.tr.gg 'den itibaren bilirim siteni. 2010'dan beri yani Smile Siten hep ilgimi çekmiştir. Özellikle'de tasarımın Smile Başarılar dilerim..

teşekkür ederim bilgisayarfarelerindeykende tasarımım çok dikkat çekerdi birsürü çalan fln olmuştu Very Happy

üniversiteye gidince ilk işim flash kodlama yapmayı öğrenmek olucak öğrendikten sonrada daha önceden çizdiğim bilgisayarfarelerindeki tasarımların daha iyilerini paylaşıcam sizlerle.. çünkü html kodlamada çalmak çok basit oluyor ama flashı kimse çalamaz Very Happy

Mesaj02.03.2013, 20:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

yp-blogger yazmış:
beatbox-turkiye yazmış:

teşekkür ederim bilgisayarfarelerindeykende tasarımım çok dikkat çekerdi birsürü çalan fln olmuştu Very Happy

üniversiteye gidince ilk işim flash kodlama yapmayı öğrenmek olucak öğrendikten sonrada daha önceden çizdiğim bilgisayarfarelerindeki tasarımların daha iyilerini paylaşıcam sizlerle.. çünkü html kodlamada çalmak çok basit oluyor ama flashı kimse çalamaz Very Happy

Evet bilgisayarfareleri'de iyiydi.Evet millet ne anlar flashtan Very Happy Çalarlar ama düzenleyemezler..

Mesaj03.03.2013, 07:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet aynen öyle Smile

değerlendirmelere devam arkadaşlar.. bugün öğleden sonra hakkımızda sayfasınıda güncellemeyi düşünüyorum fotoğraf fln koyucam Very Happy

Mesaj03.03.2013, 08:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel bir siteniz var başarılar Smile