Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.03.2013, 11:36 (UTC)    
Mesaj konusu: sitedeki +18 reklamlara son

arkadaşlar bir dergiden okudum. ama tamamı aklımda olmadığı için özetleyeceğim. arkadaşlar sizlerde bazı arkadaşlar bu reklamlardan şikayetçi. dergideki istatistiklere göre CHROME böyle içerikli reklamlara ev sahipliği yapıyor. firmalarda bundan yararlanıp sahte alanda bu içerikli reklamları yayınlıyorlar... ve size bir UYARI;

facebookda hiçbir komik videoyu izlemeyin ve başlatmayın. çünkü başlattığınızda otomatikmen böyle içerikli sayfaları beğenip arkadaşlarınızın gözü önünde sizin şu sayfayı beğendiğinizi reklamını yapar ve sizi rezil rüsvay edebilir. vallahi size hemen uyarıda bulunuyorum. tavsiyemi dikkate alıp sakın facebookda komik reklamları izlemeyin.

nasıl kurtulacam diyorsanız bu reklamlardan diyorsanız hemen tarayıcınız GOOGLE CHROME ise başka bir operaya geçin. çünkü CHROME her geçen gün bu içerikli reklamlarla iş birliği yapıyor... benden siz bir uyarı ya da tavsiye...

Mesaj08.03.2013, 11:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

böyle içerikli dediğim (+1Cool anlamında söylüyorum.. neyse bu uyarıyı size vermek için bilgisayarı gizlice açtım. ve birazda eğlenmek için neyse hemen kapatmam gerek.. Very Happy Rolling Eyes

Önceki mesajları göster: