Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.03.2013, 16:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Bu Tasarım Nasıl Yapılıyor ?

Arkadaslar Bu Sitenın Tasarımı Nasıl Yapılıyor ?? Photoshopdakiler Cok Daha Basıt Bu Sıtenın Tasarımı Ise Photoshopda Yapılandan Cok Farklı Özellikle Sol Menü Falan Nasıl Tasarlanıp Tasarıma Uyarlanıyo

http://doktordizayn.tr.gg/

Bu Siteyi Bedava Sitem ' in Örnekler Sayfasından Buldum Sadece Benım Sorucagım Soruyu Iyı Ifade Edebılen Bır Sıte O yuzden bunu Seçtm Reklam Yapma Vs. Gibi Bir Amacım yok Very Happy
Mesaj13.03.2013, 17:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım yine photoshopda çizilmiş olup, üst menü DW de kodlanmış yan menü ise css ile renklendirilmiştir kardeşim.
Mesaj13.03.2013, 20:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benım Anlamadıgım Hanı Sol Menude Galeri dersler ekstra falan yazıyoya onları yapıyolar ve normal kodların ıcındende değiştirilebilir oluyo o nasıl yapıyolar onu bılmıyorm ve ayrıca linklerın basında kırmızı cubuk var o nasıl oluyo ve bir soru daha nasıl kodlanıyor Very Happy
Mesaj15.03.2013, 11:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

cadde-server yazmış:
Benım Anlamadıgım Hanı Sol Menude Galeri dersler ekstra falan yazıyoya onları yapıyolar ve normal kodların ıcındende değiştirilebilir oluyo o nasıl yapıyolar onu bılmıyorm ve ayrıca linklerın basında kırmızı cubuk var o nasıl oluyo ve bir soru daha nasıl kodlanıyor Very Happy

Kardeşim birinci sorunun cevabı;

Değiştirilebilir oluyor çünkü arkaplan resim ancak yazı, normal sonradan eklenen yazı. Yani dw' de v.s. ekleniyor.

Linklerin başındaki çubuk, border. Adam linkerin sol borderine 5-6 px lik bir border tanımlamıştır.

İşte son sorunun cevabı;

çok geniş kapsamlıdır kodlama işlemi. Öyle haydi kodlayalım diyip kodlamak zr yani önce işi bilmen gerek.
Mesaj15.03.2013, 11:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Birde şu var. Bu site kodlaması div kodlama. Taş devrinden kalma tablo kodlama değil :)

Mesaj15.03.2013, 18:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkür Ediyorum Yardımlarınız ıcın Tasarımimcss senın soyledıgın bir yer vardıya
Alıntı:
Değiştirilebilir oluyor çünkü arkaplan resim ancak yazı, normal sonradan eklenen yazı. Yani dw' de v.s. ekleniyor.

işte o nereden yapılıyor videolu anlatım bulabılırmısın.

Ayrıca hemen div kodlamayı ogrenmem lazm Very Happy
Önceki mesajları göster: