Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.03.2013, 17:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Ağlar aniden gidiyor

Merhaba arkadaşlar ben bilgisayarımı garanti servisine yolluyacaktım ama ödevim acil ve önemli olduğu için internet cafede format attırdım bilgisayarı aldığımda windows 7 starter di şimdi ultimate herşey güzel ama adsl e bağlanıcam bağlanıyor 2 3 dk sonra bütün ağlar gidiyor bi benim kullandığım ağ full çekiyor sınırlı erişim diyor ve tamamen gidiyor çok acil yardım edin şuan güvenli moddan giriyorum oradada sadece internet var ne olabilir sorun acaba
Mesaj10.04.2013, 00:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ağ bağdaştırıcınızın driverları yüklümü?
ağ bağdaştırıcınızda elle atanmış ip varmı?Bu tür sorunlara genelde bu sebep olur.
Mesaj10.04.2013, 01:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aldığınızda windows 7 starter olduğu için ultimate olunca bazı donanımlar uyumluluk göstermemiş olabilir.
Mesaj10.04.2013, 07:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

kraloyuncux yazmış:
Aldığınızda windows 7 starter olduğu için ultimate olunca bazı donanımlar uyumluluk göstermemiş olabilir.

Sanmıyorum formatta driverlar silindiği için olmuştır ağ bağdaştırıcıyı güncellemesi, driverını yüklemesi lazım. Sistem özelliklerini yazsın ben driverını bulup özelden yollarım.
Mesaj10.04.2013, 12:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgisayar tamamen gitti sadece güvenli modda açılıyor o zamanda internet var haftasonu garantisine götürcem düzeltirler mi acaba?
Mesaj10.04.2013, 12:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

eltief yazmış:
bilgisayar tamamen gitti sadece güvenli modda açılıyor o zamanda internet var haftasonu garantisine götürcem düzeltirler mi acaba?

Düzeltirler ama muhtemelen sorun driverı yüklemediğin içindir dediğim gibi driverlarını güncellersen güvenli moddayken düzelir sorun.
Mesaj11.04.2013, 14:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

ağ bağdaştırıcısı driverı silinmiş olsa internete hiç girmez kendimden biliyorum .
Mesaj12.04.2013, 22:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

kraloyuncux yazmış:
ağ bağdaştırıcısı driverı silinmiş olsa internete hiç girmez kendimden biliyorum .

Güvenli moddan girebilir
Önceki mesajları göster: