Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.04.2013, 19:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Yönlendirme ile ilgili sorun ... İLgilenirmisiniz

Simdi benim sitemde 100 den fazla sayfa var ama butun sayfaları tek bir sayfaya örnegin anasayfa yönlendiriyorum kisiler baska sayfaya girse bile anasayfa yönlenmekte ama sorun şu Ziyaretci anasayfa yönlenio ama anasayfa saniyede bir tekrar kendini yeniliyo site kullanılamaz hale gelio bunu önlemek icin ne yapmak lazım ?
Mesaj25.04.2013, 19:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

(tam emin degilim ama) t.üst t.alt gibi yerlere yönlerdirme kodları koydugunuza dikkat edin ve son koydugunuz kodları gözden geçirin....

Mesaj25.04.2013, 19:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

ama zaten ben alt üst bolume koyuyorum dolayısıyla 100 den fazla sayfayı tek bir bolume nasıl gönderme yapabilirim tek tek butun sayfalara kod koymakla uraşılmaz ki bir yöntemi olması lazım bence
Mesaj25.04.2013, 21:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anladığım kadarıyla sen diğer sayfaları kullanmıyorsun eğer öyleyse,, sayfaları sil ve ektralardan 404 eror sayfana yönlendirme kodunu gir,, silinmiş sayfalarına girmeye çalışanlara error sayfası açılmadan ana sayfana yönlenir,, inşallah yardımcı olmusumdur..
Mesaj25.04.2013, 22:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şuan bir sorun görmüyorum
Mesaj25.04.2013, 22:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende bir problem goremedim ya sorun sizde yada telefondan girdigim icin bir sey goremedim sanirim.. Siz yinede her ihtimale karsi cerezleri temizleyin...

- Teknik Destek Personeli
Mesaj26.04.2013, 09:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

sayfaları kullanmıyorum ama silmekte istemiyorum tek istedim butun sayfaları toplist bolumune yönlendirmek ayrıca yönlendirmeyi sildim icin sorun yok gözüküo
Önceki mesajları göster: