Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.04.2013, 15:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Ali Atay Fan | Bedava Sitemin Hit Kralı

Ali Atay Hayranı Olarak Açtığım Fan Sitesinin Kuruluş Tarihi :10.10.2012
Bedava Sitem'in HİT KRALI !

Günlük Tekil Hit ( Ziyaretçi) Sayısı En Düşük 250-300 En Yüksek 2200-2300 Olarak Günden Güne Değişmektedir.

En Yüksek Hit Oranına ise 24.04.2013 Tarihinde 2309 Ziyaretçi Oranıyla Ulaştık.

Web Sitemizde Ne Var ?

Leyla ile Mecnun'un Tüm Bölümleri 720p HD Tek Parça Halinde (Hepsi Eklenmedi Daha) Mevcuttur.

Ayrıca Leyla ile Mecnun Haberleri , Leyla ile Mecnun Ödülleri Leyla ile Mecnun Komik Sahneler Sayfalarıda Mevcuttur.

Ve Dizi Ekibinin Yeni Kurduğu Müzik Grubu Olan ''Leyla The Band'' Hakkında Herşeyde Sayfamız içerisindedir(Konserler,Klipler,Haberler)

Ve Ali Atay Hakkında ; Biyografisi , Oynadığı Filmler, Ali Atay Fan Club Forum'u Dizide Söylediği Şarkıların Sözleri ve Klipleri , Ali Atay Hakkında Magazinde Çıkan Haberler , Resimleri , Anketler ve Daha Fazlası !
Mesaj30.04.2013, 10:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Duyuru | Leyla ile Mecnun 96.Bölüm Tek Parça 720p HD Sayfamıza Eklenmiştir.

http://aliatayfan.tr.gg/Leyla-ile-Mecnun-96-.-Bolum-Tek-Parca-HD.htm
Mesaj30.04.2013, 13:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Cevap..

Başarılar...
Mesaj14.05.2013, 09:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Duyuru | Leyla ile Mecnun 98.Bölüm Tek Parça HD 720p Olarak Eklenmiştir.

http://aliatayfan.tr.gg/Leyla-ile-Mecnun-98-.-B.oe.lum-Tek-Parca-HD.htm
Mesaj14.05.2013, 11:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava sitemde öyle siteler varki günde 5.ooo kişi toplayan siteler @gururum5 daha bir çok var ama sadece bunu paylaştım.Başarılar

Mesaj14.05.2013, 11:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel site,başarılar.
Mesaj14.05.2013, 11:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

burakgencan yazmış:
Bedava sitemde öyle siteler varki günde 5.ooo kişi toplayan siteler @gururum5 daha bir çok var ama sadece bunu paylaştım.Başarılar

Burda yoğunlaşman gereken hit değil kardeşim.Hit göreceli bir kavramdır emin ol Wink

Siteye gelirsek başarılı bir site ancak kendine özel bir tasarımı hakediyor bence...
Mesaj16.05.2013, 11:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

ofirikson yazmış:
burakgencan yazmış:

Burda yoğunlaşman gereken hit değil kardeşim.Hit göreceli bir kavramdır emin ol Wink

Siteye gelirsek başarılı bir site ancak kendine özel bir tasarımı hakediyor bence...

Doğru diyorsun belki özel tasarımı hakediyor nihayetinde gururum5 benim ilk göz ağrım 6 yıllık bir bs sitesi. Fakat bs benim 5 ve 6 yıllık 3 sitemi daha sırf adsense reklamı yayımladığım için silince beni gururum5 ten soğuttular . Ne olur ne olmaz bunlara belli olmaz yarın bunu bile silerler diye 2 yıldır gururum5 siteme dokunmuyorum 6 yıllık emeğim her geçen gün paslanan bir demir gibi. Emeğe saygı duymayan Almanya yönetimi silmesede yakındır gururum5 sitemi kökten silerek bs veda etmem. Yinede bilmiyorum zaman neyi gösterir elim varmıyor ne silmeye ne içerik eklemeye nede yeni bir tasarıma
Mesaj24.05.2013, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Leyla ile Mecnun 100.Bölüm Fragmanı Ana Sayfaya eklenmiştir.

http://www.aliatayfan.tr.gg
Mesaj28.05.2013, 19:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteniz çok güzel başarılar.
Mesaj05.02.2014, 09:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitemiz Yakında Yeniden Güncellenecektir !