Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.05.2013, 21:37 (UTC)    
Mesaj konusu: umarım doğru yere açmışımdır konuyu

ya bişey soracağım kimse cevaplamadı doğru düzgün. şimdi ben .com lu bi site açıcam ilk önce burdan açık sonra hosting ve domain mi alıcam yoksa aldığım yerdemi kurucam siteyi yani .com yapıp bi hostingle anlaşınca buradan kopuyomuyum tamamen Sad
Mesaj27.05.2013, 21:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

.com için domain ve host alırsan açacağın sitenin bs ile hiçbir alakaaı olmaz ftp üzerinden yeni site kurarsın.
Mesaj27.05.2013, 21:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

host aldığım heryerde tasarlayabilirim yani? ya inanın bilmiyorum ben kendi kendime uğraştım yaptım böyle bi site ama hiç içine kadar inmedim olayın
Mesaj27.05.2013, 22:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

indirimpazari yazmış:
host aldığım heryerde tasarlayabilirim yani? ya inanın bilmiyorum ben kendi kendime uğraştım yaptım böyle bi site ama hiç içine kadar inmedim olayın

Evet tasarlayabilirsin ama normal siteleri tasarlamak .tr.gg siteleri tasarlamaktan çok daha zordur.colu site açan çok kişiyi gördüm çoğu hazır tasarımlar kullanıyor.
Mesaj28.05.2013, 08:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: umarım doğru yere açmışımdır konuyu

indirimpazari yazmış:
ya bişey soracağım kimse cevaplamadı doğru düzgün. şimdi ben .com lu bi site açıcam ilk önce burdan açık sonra hosting ve domain mi alıcam yoksa aldığım yerdemi kurucam siteyi yani .com yapıp bi hostingle anlaşınca buradan kopuyomuyum tamamen Sad

.comlu siteyi aldıktan sonra,aldığın hosting firmasının Cpanel-i olur,oradan siteyi düzeltirsin.