Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.05.2013, 10:03 (UTC)    
Mesaj konusu: yardım giriş sayfası

giriş sayfasına girdigimde böyle bi sayfa yok diye hata veriyor http://baslaremlak.tr.gg/ yok mu bi bilen :S
Mesaj29.05.2013, 12:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

gir sayfalarımı degistire ana sayfaya tıkla veya çıkacak olan sayfaya
seçenekler göstere tıkla welcome page yap olur
Mesaj29.05.2013, 12:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

welcome page sayfasını silmişsin büyük ihtimal o nedenle ana sayfayı gel seçeneklerden welcome page yap arkadaş haklı
Mesaj29.05.2013, 12:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

fudoko yazmış:
welcome page sayfasını silmişsin büyük ihtimal o nedenle ana sayfayı gel seçeneklerden welcome page yap arkadaş haklı

Ana Sayfa Silinmez (welcome page) Very Happy
Mesaj29.05.2013, 12:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

mgmsayfasigs yazmış:
fudoko yazmış:

Silinir.
Mesaj29.05.2013, 12:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

okul-kapancak yazmış:
mgmsayfasigs yazmış:
fudoko yazmış:

Silinir.

ben silemiyorum ancak ana sayfayı değiştirirse siler yada silse bile baka sayfa otomatikman Ana sayfa olur
Mesaj29.05.2013, 13:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

ö.m gel
Mesaj29.05.2013, 13:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

başka sayfayı welcome page yaparsan ana sayfayı da normal sayfa yapıyo bu da otomatik 0larak silinebilir hale geilyor.
Mesaj29.05.2013, 13:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

eyw saolun Smile
Mesaj01.06.2013, 15:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben yeniyimde anasayfamda merhaba yeni sitene hos geldn ..... filan yazisini bi turlu kaldiramadim nasil yapacagim. galeri anket felan yaptim ama yaziyi silemedim
Mesaj01.06.2013, 16:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

yersofrasi yazmış:
ben yeniyimde anasayfamda merhaba yeni sitene hos geldn ..... filan yazisini bi turlu kaldiramadim nasil yapacagim. galeri anket felan yaptim ama yaziyi silemedim

Arrow öncelikle sorunun bu başlık ile alakası yoksa yorum yollamayın

Gelelim Sorununuza Sayfalarımı Degistir > Ana Sayfa > Oradan Degistirip Kaydedin

He Eğer Olmuyorsa Şuna Bakın:

Sayfalarımı Degistir > Yeni Sayfa Ekle > Welcome page yapın > Kaydet Deyin Sonra Ana Sayfaya Tıklayın Değiştirin Sonra Ana Sayfayı Welcome Page Yapın > Ardından Kaydet
Önceki mesajları göster: