Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.06.2008, 18:42 (UTC)    
Mesaj konusu: arkadaslar siteme kac tane banner koyabilirim?

ya ben hangi konuyu acsam bi daha bulamıyorum yerinde yeller esiyo walla nedense
umarım bu sefer sorumu bulup cevabını okuyabilirim. malum siteme hit kazandırmak icin olmasa bile insanları siteme gelmesi icin reklam yapmak zorundayım bunujn icinde reklam icin sitemin ismini koydugum sitelerin bannerını kendi sayfama koymak zorundayım .O yuzdende sitemin alktına yerlestirebilirmiyim?oyle olmasa bile en fazla kac tane banner koyabilirim?
simdiden tesekkurler ama bana alta yerlestirebilecegim bi yol varsa onu verebilirseniz cok ama cok memnun kalırım
Mesaj30.06.2008, 18:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

istediğin kadar koyabilirisn bunda kimse sana sınır getiremez

bu sana kalmış birşey
Mesaj30.06.2008, 18:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

peki nereye mesela siteme bakarsan yalnızca sag tarafa bes altı tane aldım nereye koyacagımı buldum ama kutucuklar doldu cvbın icin tesekkurler
Mesaj30.06.2008, 18:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

rica ederim nereye koyucağınız size kalmış sağa sola anasayfaya
Mesaj30.06.2008, 19:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaslar tasarımın altındaki tyazı yazan kutucuga tasarım ayarlarından sonra girdikten sonra o kutucuga istediginiz kadar kopyalayabiliyormussunuz.
ben her kutucuga yalnızca bi tane kopyalayabildigimizi sanıyordum megerse ole deilmis
bilgilerinize...
Mesaj01.07.2008, 06:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: arkadaslar siteme kac tane banner koyabilirim?

sistemlezenginol yazmış:
ya ben hangi konuyu acsam bi daha bulamıyorum yerinde yeller esiyo walla nedense
umarım bu sefer sorumu bulup cevabını okuyabilirim. malum siteme hit kazandırmak icin olmasa bile insanları siteme gelmesi icin reklam yapmak zorundayım bunujn icinde reklam icin sitemin ismini koydugum sitelerin bannerını kendi sayfama koymak zorundayım .O yuzdende sitemin alktına yerlestirebilirmiyim?oyle olmasa bile en fazla kac tane banner koyabilirim?
simdiden tesekkurler ama bana alta yerlestirebilecegim bi yol varsa onu verebilirseniz cok ama cok memnun kalırım

Bu arada açtığın konuları bulmak için www.bedava-sitem.com/forum adresine girince sağ üstte Kendi Mesajlarınız alanı olacak ona tıklayarak mesajlarına ulaşabilirsin... Wink
Mesaj02.07.2008, 17:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

tesekkur ederim bu cvp icin cunku ne zaman konu acsam arama bolumune tam yazsam bile karsıma gelmiyordu inanki iyi oldu bu cvp tesekkurler
Mesaj02.07.2008, 17:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

ve evet dedigim gibi aynen simdiki baslıkla resmen ama resmen aynı konuyu acmıstım ve de cok ama cok eminim aynı baslık genel problemler baslıgı altına atmıstım nedense moderatorler siliyo buyuk ihtimalle oledir baska acıklaması yok siliyolarsa neden siliyolar merak ediyorum acıkcası
Mesaj02.07.2008, 17:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

sistemlezenginol yazmış:
ve evet dedigim gibi aynen simdiki baslıkla resmen ama resmen aynı konuyu acmıstım ve de cok ama cok eminim aynı baslık genel problemler baslıgı altına atmıstım nedense moderatorler siliyo buyuk ihtimalle oledir baska acıklaması yok siliyolarsa neden siliyolar merak ediyorum acıkcası

Arkadaşım hiçkimse gereksiz yere silmiyor!
Moderatörler cevabı alınmış bir sorun için yeniden soru sorulmasına izin vermez.Forum kirliliğine engel oluyorlar.Ve 1 den fazla aynı başlığı açmak da yasak.. Wink
Önceki mesajları göster: