Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.06.2013, 22:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Facebook Yeni Tasarım'a Geçiyor

Evet facebook yeni tasarıma geçiyor. Facebook daha kullanışlı ve daha çok göze hitap eden bir tasarım ile karşımıza çıkıyor. Karmaşaya elveda. Canlı, harika haberlere merhaba sloganı ile. Yeni canlı görseller Haber Kaynağı'na hayat katıyor. Tüm haberler arkadaşlarınızın paylaştıklarını öne çıkarmak için yeniden tasarlandı.
Facebook'u cep telefonunuzda, tabletinizde veya sitede kullanırken aynı temiz tasarıma sahip olun.
Facebook'un yeni tasarımı için ayrıntıları; www.facebook.com/newsfeed sayfasın'dan takip edebilirsiniz. Ayrıca en aşağıda bulunan listeye katıl butonuna tıklayarak herkesten önce sizler yeni tasarımı deneyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YaQQHYQHnMk
Mesaj23.06.2013, 23:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Daha öncedende deiscek deniliyordu. Umarim su sacma tasarimdan kurtulur rahat bir nefes aliriz.
Mesaj23.06.2013, 23:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyyunkom yazmış:
Daha öncedende deiscek deniliyordu. Umarim su sacma tasarimdan kurtulur rahat bir nefes aliriz.

Bu sefer kesin değişiyor sanırım. Özel bir sayfa ile belirtmişler. Ayrıca verdiğim linke girerek, sayfanın sonunda ki listeye katılırsanız arkadaşlarınızdan önce sizde yeni tasarıma geçilir.
Mesaj24.06.2013, 08:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim 1-2 aydır böyle Smile
Mesaj09.07.2013, 09:40 (UTC)    
Mesaj konusu: as

Şimdi facesi olanlar 1 ay dha fln beklesin eğer kullanmak istiyorsanız yeni face açın Smile
Mesaj10.07.2013, 22:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

2010dan beru facebookum var 3-4 aydır temam öyle yeni tasarım talebi yollamadım ana gönderdiler

2 yaşına gırıyoruz!
Mesaj11.07.2013, 14:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende listeye katıldım ama henüz değişmedi tasarımım. ?
Mesaj11.07.2013, 16:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzelmiş
Önceki mesajları göster: