Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.07.2013, 13:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Saklı Sayfalar Sorunu[Acil]

Merhaba arkadaşlar geçenler saklı sayfalar açtım daha sonra ayarladım filan sonra giriş yaptım orada herhangi bir sorun daha sonra saklı sayfaları gösteriyor fakat mesela ben bir yazı okuyup tekrar saklı sayfalara girmek istiyorum ama sonra böyle oluyor Sad

FOTOĞRAFA BAKIN

@ciz-dizayn : Konu başlığı düzenlendi; başlığınızı büyük harflerle yazmayınız.

En son konumuzislam tarafından 24.07.2013 16:25:34 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj24.07.2013, 13:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Sorununuzu anladım. Bu sorunu çözmek için başka bir yöntem kullanabilirsiniz.

Şu sayfada anatımı var :
Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=225599

Burdaki anlatıma göre ayarlarsanız sorununuz çözülecektir. Eğer çözülmediyse yine bu başlıktan yazabilirsiniz.
Saygılar.
Mesaj24.07.2013, 14:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanaltosbaga yazmış:
Merhaba,
Sorununuzu anladım. Bu sorunu çözmek için başka bir yöntem kullanabilirsiniz.

Şu sayfada anatımı var :
Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=225599

Burdaki anlatıma göre ayarlarsanız sorununuz çözülecektir. Eğer çözülmediyse yine bu başlıktan yazabilirsiniz.
Saygılar.

Kardeş senin kodun biraz dandik kusura bakma ama çakma kod gibi şöyle açıklayayım kullanıcı adı şifre filan yazmasan bile giriş butonuna tıkladın mı sayfaya yönlendiriyor anladın ?
Mesaj24.07.2013, 14:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

saklı sayfalar ekstrası olduğu için support-tr( at )webme.com adresine mail attınız mı ?

not= (at) değil @
Mesaj24.07.2013, 14:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:

Kardeş senin kodun biraz dandik kusura bakma ama çakma kod gibi şöyle açıklayayım kullanıcı adı şifre filan yazmasan bile giriş butonuna tıkladın mı sayfaya yönlendiriyor anladın ?

Bu kodu denediniz mi ?
Öyle bir sorun olmaması gerekiyor.
Mesaj24.07.2013, 14:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanaltosbaga yazmış:
Alıntı:

Bu kodu denediniz mi ?
Öyle bir sorun olmaması gerekiyor.

Evet daha deminde teyit ettim isterseniz sizde bir deneyin
Mesaj24.07.2013, 14:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet denedim aynı sorun bende de çıktı. Hatta sizin soruna bir çözüm bulmak için sizin hatayı da denedim aynı sonucu aldım.
Saklı sayfalar extrasının gerçekten de geliştirilmesi gerekiyor. Bu sorunun nedeni, siz her saklı sayfaya tıkladığınızda size giriş yapma işlemini veriyor.
Halbuki ilk seferde giriş yapma işlemi, daha sonra üye paneline göndermesi gerekirdi.

Siz yine de bu durumu support-tr( at )webme.com adresine bildiriniz.

Not: ( at ) yerine @ gelecek.
Mesaj24.07.2013, 15:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanaltosbaga yazmış:
Evet denedim aynı sorun bende de çıktı. Hatta sizin soruna bir çözüm bulmak için sizin hatayı da denedim aynı sonucu aldım.
Saklı sayfalar extrasının gerçekten de geliştirilmesi gerekiyor. Bu sorunun nedeni, siz her saklı sayfaya tıkladığınızda size giriş yapma işlemini veriyor.
Halbuki ilk seferde giriş yapma işlemi, daha sonra üye paneline göndermesi gerekirdi.

Siz yine de bu durumu support-tr( at )webme.com adresine bildiriniz.

Not: ( at ) yerine @ gelecek.

Evet bende bunu anlatmak istiyorum Smile
Mesaj12.08.2013, 14:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

sende ayrı bir sayfa açıp üyelik ile görünen sayfaları o yeni açtığın sayfaya köprü ile yaz. Sonra onu <a href "http://www.siten.tr.gg/yeni-açtığın-sayfanın-url'si.htm" title="">sayfanın adı</a> bu şekilde yaz ve menülerin bulunduğu yere ekle. oradan üye girişi yapmış olanlar hangi sayfalara erişebileceklerini görsünler Wink tabi yeni açtığın sayfaya tıklayarak. benimde bi ara öyle bir sorun başıma gelmişti. Very Happy
Mesaj12.08.2013, 14:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Saklı Sayfalar Sorunu[Acil]

konumuzislam yazmış:
Merhaba arkadaşlar geçenler saklı sayfalar açtım daha sonra ayarladım filan sonra giriş yaptım orada herhangi bir sorun daha sonra saklı sayfaları gösteriyor fakat mesela ben bir yazı okuyup tekrar saklı sayfalara girmek istiyorum ama sonra böyle oluyor Sad

FOTOĞRAFA BAKIN

@ciz-dizayn : Konu başlığı düzenlendi; başlığınızı büyük harflerle yazmayınız.

KARDEŞİM HERKESİN SAYFASINDA AYNISI OLUYOR ZATEN GİRİŞ YAPMIŞSIN DİYOR ÇIKIP BİDAHA GİRERSEN GÖRÜRSÜN VEYA YANDAKİ SAYFADAN SEÇEBİLİRSİN
Önceki mesajları göster: