Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.08.2013, 07:38 (UTC)    
Mesaj konusu: ****Yeni Tasarımım Nasıl Olmuş?****

daha yeni tasarımımı değiştirdim bir bakın nasıl olmuş neresi eksik vs ? cevap verirseniz çok sevinirim Very Happy

http://www.pgroup.tr.gg
Mesaj04.08.2013, 08:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarım adına birşey maalesef yok bilmem farıkındamısınız barner sitesine yonlendirme var.artı google intro sayfalarından pek hoşlanmaz
Mesaj04.08.2013, 09:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

sosyalbilgiler8 yazmış:
tasarım adına birşey maalesef yok bilmem farıkındamısınız barner sitesine yonlendirme var.artı google intro sayfalarından pek hoşlanmaz

banner sorununu daha yeni fark ettim düzelttim.İntroyu kaldırıyım ozaman.Sağolun;)
Mesaj04.08.2013, 15:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

İntro biraz gereksiz oLmuş gibi

Tasarım Güzel fakat logoda site adın yazmıyor

başarılar

Mesaj04.08.2013, 21:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimkurdu yazmış:
İntro biraz gereksiz oLmuş gibi

Tasarım Güzel fakat logoda site adın yazmıyor

başarılar

teşekkür ederim halledicem bu sorunları hemen şimdi.
Mesaj04.08.2013, 21:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

Birincisi bana göre tasarımın değişmesi lazım birçok tasarım var bu tasarımın search yeri çalışmıyor gereksiz yani ikincisi sağ tarafta bulunan reklam bölüm sonunu kesiyor. Biraz daha ortada bulunan bir tasarım kullanmalısın. Eğer tasarım değiştirme imkanın yoksa veya değiştirmek istemiyorsan logoyu değiştirmelisin ve introyu kaldırmalısın. Sitenin ne üzerine olduğunu belirli değil. Ve copyright kısmında "Kullanıcı Girişi" adında bir yer var fakat sitende böyle bir özellik mevcut değil. Son eklenen konuların senle ilgisi hiçbir şekilde yok. Kod yazıyoruz demişsin fakat yemek tarifleri var katagorilerde. Şimdilik diyeceklerim bukadar dediklerimi yaparsan özelikle tasarım değiştirmeyi düşünürsen sana çok güzel bir tasarım önerebilirim. Bana ulaşman yeterli olabilir.
Mesaj04.08.2013, 21:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

macriverson yazmış:
Merhaba,

Birincisi bana göre tasarımın değişmesi lazım birçok tasarım var bu tasarımın search yeri çalışmıyor gereksiz yani ikincisi sağ tarafta bulunan reklam bölüm sonunu kesiyor. Biraz daha ortada bulunan bir tasarım kullanmalısın. Eğer tasarım değiştirme imkanın yoksa veya değiştirmek istemiyorsan logoyu değiştirmelisin ve introyu kaldırmalısın. Sitenin ne üzerine olduğunu belirli değil. Ve copyright kısmında "Kullanıcı Girişi" adında bir yer var fakat sitende böyle bir özellik mevcut değil. Son eklenen konuların senle ilgisi hiçbir şekilde yok. Kod yazıyoruz demişsin fakat yemek tarifleri var katagorilerde. Şimdilik diyeceklerim bukadar dediklerimi yaparsan özelikle tasarım değiştirmeyi düşünürsen sana çok güzel bir tasarım önerebilirim. Bana ulaşman yeterli olabilir.

Kardeş tr.gg de aramayı nasıl çalıştıracaksın çalışmaz ki zaten o normal
Mesaj04.08.2013, 21:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

kingsnow yazmış:
macriverson yazmış:
Merhaba,

Kardeş tr.gg de aramayı nasıl çalıştıracaksın çalışmaz ki zaten o normal

Blog içinde olmasda dışarda aramak mümkündür. Bende zaten biraz onu anlatmaya çalışmıştım. Ayrıca sitede hakkında bölümünde devamını oku diyince sitemize günlük 25 kişi giriyor demişsin adam sayaçtan "Tüm zamanlar" yaptığın için bu gün 1631 kişi girmiş gözüküyor. Bu çok hoş bir durum değil ayrıca hakkında kısmında tek renk kullanmalısın. Ve googleda sitenin ismi çıkmıyor ama sen çıkıyor demişsin eğer googleda yerini almak istiyorsan çesitli siteler var bununla ilgili hakkında kısmında "Admin Facebook" butonları gibi butonlarda çalışmamak durumda.
Önceki mesajları göster: