Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.09.2013, 15:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Informess | Google'ın Kendi Seo Yardımı

Kısacası google'ın seo yu anlattığı bir link => https://storage.googleapis.com/support-kms-prod/SNP_3027140_tr_v0

En son informess tarafından 08.08.2014 02:03:01 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj03.09.2013, 15:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel bir anlatım yapmışlar Smile sanırım tamamlanmamış henüz. Birçok şey eksik Razz
Mesaj03.09.2013, 15:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

baslangic-sayfam yazmış:
Güzel bir anlatım yapmışlar Smile sanırım tamamlanmamış henüz. Birçok şey eksik Razz

Başlıca şeyleri yazmış dostum. Zaten bunları yapan bir sitenin google da iyi yerde olması büyük ihtimal.
Mesaj03.09.2013, 16:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Backlinkler, w3c hataları, gereksiz fazla link verme, anahtar kelimeler. Bence sadece bundan ibaret olamamalı seo. Gerçi google'da birçok makale var da bu konuyla ilgili, bu sayfa bana pek içaçıcı gelmedi doğrusu Razz yine de hoş olmuş .. Smile
Mesaj03.09.2013, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

baslangic-sayfam yazmış:
Backlinkler, w3c hataları, gereksiz fazla link verme, anahtar kelimeler. Bence sadece bundan ibaret olamamalı seo. Gerçi google'da birçok makale var da bu konuyla ilgili, bu sayfa bana pek içaçıcı gelmedi doğrusu Razz yine de hoş olmuş .. Smile

Senin söylediklerin seo'nun içine gerçekten girmiş kişilere yarar ama dostum. Smile
Uğraşmak istemeyen yada anlamayan site sahipleri bunları bilip uygulasa bile yeter.
Mesaj03.09.2013, 16:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anlatılması gerekenler anlatılmış.

Sorunlar için support-tr( at )webme.com adresine mail atınız!.. (at) yerine gelecek.
AdminTarik, CryEngine3, Bilgi-Pinari, Ua1905Ua, GrafikDizayn, Ciz-Dizayn, OsmanliSultanlar ve tüm BS!..
Önceki mesajları göster: