Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.09.2013, 19:20 (UTC)    
Mesaj konusu: Kimse İnternetsiz Kalmasın!

Dünyanın ileri gelen firmalarından Facebook, Nokia, Samsung, Ericsson, Mediatek, Opera ve Qualcomm,dünyada kimsenin internetsiz kalmaması için bir proje başlattılar.
Facebook CEO-su Mark Zuckerberg'in verdiği açıklamada,ismi geçen firmaların Internet.Org-u satın aldıklarını belirtti.
Bundan başka,konuşmasında proje maksadının dünyada kimsenin internetsiz kalmamasını öne süren Mark Zuckerberg,proje ile dünyada yaklaşık 4 milyar kişinin internetle tanışacağını açıkladı.

Benim Yorumum: eğer bana teklif gelseydi,gözükapalı bu projeye katılırdım Wink

Internet.Org Resmi Videosu:

http://youtu.be/NdWaZkvAJfM
Mesaj03.09.2013, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnş . Smile
Mesaj03.09.2013, 19:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Clean-Temasi yazmış:
İnş . Smile
Mesaj03.09.2013, 21:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Söylemeden edemiycem kimse kusura bakmasın... Afrikada ki açlık çeken insanların koymuşlar görüntüye. Onlar internet istemiyor yemek istiyor... insan gibi yaşamak istiyor...

Bu sistemi bir çok dünyaca ünlü site organize etti haberim var. Onlarla iletişime geçip, onlara internet değil de maddi manevi yardım götürmeyi talep etmek lazım...
Mesaj03.09.2013, 21:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
Söylemeden edemiycem kimse kusura bakmasın... Afrikada ki açlık çeken insanların koymuşlar görüntüye. Onlar internet istemiyor yemek istiyor... insan gibi yaşamak istiyor...

Bu sistemi bir çok dünyaca ünlü site organize etti haberim var. Onlarla iletişime geçip, onlara internet değil de maddi manevi yardım götürmeyi talep etmek lazım...

Doğru bir yaklaşım ama,bir düşünün.İnternet olursa,aç insanlar seslerini dünyaya daha iyi duyurabilirler,değilmi?..
Mesaj03.09.2013, 21:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

calibrios yazmış:
informess yazmış:

Doğru bir yaklaşım ama,bir düşünün.İnternet olursa,aç insanlar seslerini dünyaya daha iyi duyurabilirler,değilmi?..

Dostum sence dünya da, afrikada açlık yaşandığını bilmeyen bir Allah kulu var mıdır ?