Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.09.2013, 23:18 (UTC)    
Mesaj konusu: kendi kodlarımla web sitemi nasıl yapabilirim

tr.gg nin vermiş olduğu otomatik web sayfa tasarımını kaldırıp kendi kodlarımla sitemi nasıl yapabilirim

saygılar
bycepmax
www.bycepmax.tr.gg
Mesaj21.09.2013, 10:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

* Kendi kodlarınızla şöyle site yapabilirsiniz; Eğer kodlama biliyorsanız ki bunu tahmin etmiyorum, O zaman Google!a '' Dreamwaver indir'' diyerek arama yapın.

* Eğerki bir derse ihtiyaç duyuyorsanız; youtube'a ''dreamwaver dersleri'' yazarak arama yapabilirsiniz. Kesin sonuç alacağınızdan eminim.
Mesaj22.09.2013, 01:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Admin Tarik

ADMİNTARİK.TR.GG SİTESİNİN SİLİNMESİNİ İSTİYORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mesaj22.09.2013, 19:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Admin Tarik

bedava-servisler yazmış:
ADMİNTARİK.TR.GG SİTESİNİN SİLİNMESİNİ İSTİYORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gerekçeniz nedir? Söyleyin hemen silelim.

Şair de eklemiş:
Açtığın her yaradan, hesap sorar "Yaradan"
Mesaj25.09.2013, 10:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

kod derken ben tabi sitelerden yardım almadan yapamam sadece kendi ana sayfamı yapmak istiyorum dedigim gibi kendime ozgu bir ana sayfa yapmak istiyorum yani örnek sitelerde vermiş oldugunuz siteler gibi bir site yapmak istiyorum ben frontpage ile çalışıyorum.güncel konuları paylaşacagım iyi bir site olmak yolunda ilerleyecegim.bedava sitemin vermiş oldugu site yardımcısını kullanmadan yapamam ikinciside
Mesaj04.10.2013, 18:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Frontpage programında gelişmiş özellikleri bulamassınız. Bunun için Adope'nin web tasarım proganları var. Size iki tane önerim var;

1.Adope Photoshop: Bu programla kapsamlı bir şekilde web grafikleri oluşturabilirsiniz. Şu anda en iyisi bu.
2.Adope Dreamwaver: Bu programla kapsamlı bir şekilde photoshopta çizdiğiniz ve tasarladığınız grafikleri kodlayabilirsniz. Kodlama dili ağı çok geniştir.

Ama bedava-sitem Html'den başka dil desteklememektedir.

Önceki mesajları göster: