Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.09.2013, 19:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Sİtemin üyelerine özel Kraloyun.com gibi profil ekleme

Arkadaşlar,size anlatmak istediğim şey şu;biri benim siteme üye olunca,ona ait bir profilinin olmasını istiyorum.onun ayarlayabileceği bir şekilde.Bu linke tıklayarak anlayabilirsiniz.

http://community.kraloyun.com/account/dashboard/aTg1SDRDa016VXpOek00TlE9PQ--

kraloyun.com'da üyeler level atlayabiliyor,gelişebiliyor ve ziyaretçi defteri falan var.

Size başka bir örnek daha:

http://www.sploder.com/ EĞER CEVAP VERİRSENİZ ÇOK MUTLU OLURUM.BEDAVASİTEM.COM DA BUNA CEVAP VEREBİLİR Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Mevlana...
Mesaj11.09.2013, 12:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Üye profili yapman zor. Saklı Sayfalar ekstrasını aktif ederek sadece kullanıcı girişi yaptırabilirsin. Zaten saklı sayfaların özelliği, üyelerin senin gizlediğin sayfaları giriş yaparak görebilmesi.

Ziyaretçi defterini aktif etmek için;

Sitene giriş - Ekstraları değiştir - Ekstrayı ekle - Ziyaretçi Defteri

ve ayarlarını kendine göre düzenleyip kaydedebilirsin.
Mesaj11.09.2013, 21:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava sitemde üyelere özel profil yapılmaz ama forum ekstrasını kullanarak bunu gerçekleştirebilirsin.
Mesaj16.09.2013, 12:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Hayır,yanılıyorsunuz.

Hayır,kesinlikle yanılıyorsunuz.Çünkü size vereceğim sitenin sahibi profil eklemiş.hemde o .tr.gg sitesi.linki

http://tamereisprox.tr.gg/

Ne olur yardım edin!!! Mad Mad

Mevlana...
Mesaj16.09.2013, 19:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Saklı Sayfalar ekstrasını ekleyin daha sonra sayfalarımı değiştirden yeni bir sayfa ekleyin. Mesela sayfanın başlığı o kullanıcının ismi olsun. Örnek vereyim; Osmanlisultanlar yapın mesela. Daha sonra içerik bölümüne kullanıcı için bir profil resmi ,profil bilgileri vs. ne istiyorsanız onu ekleyin. Daha sonra Seçenekleri Göster bölümüne basın. Bütün kullanıcılara göster yazan yeri Sadece loginle giriş yapmış olan kullanıcılara göster olarak değiştirin. Böylece sadece üye girişi yapmış olan kişiler bu özel profil sayfalarını görebilecektir.
Fakat üye olan kişiler profil sayfalarını kendileri düzenleyemeyecektir.

Mesaj17.09.2013, 14:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Doğru diyorsun

Osmanlısultanları.Teşekkür ederim.Ama bu benim aklıma geldi.Ve beni üzen taraf;Kullanıcının kendinin değiştirememesi.YAzın çok güzel olmuş saol kardeşim. Rolling Eyes [color=green][/color]

Mevlana...
Mesaj27.09.2013, 15:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim forumdada herkesin kendi profili var Very Happy
Mesaj01.10.2013, 13:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

forummove yazmış:
benim forumdada herkesin kendi profili var Very Happy

Nasıl oluyor arkadaşım,söyler misin lütfen Crying or Very sad

Mevlana...
Mesaj06.10.2013, 18:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim sitemde mesaj gonderme gelen kutusu durum paylaşma vb. gibi birçok özellik var.
Mesaj09.10.2013, 12:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

minecraft-oyun-dunyasi yazmış:
Benim sitemde mesaj gonderme gelen kutusu durum paylaşma vb. gibi birçok özellik var.

Nasıl oluyor bu,lütfen söyler misin?Zaten merak ettiğim de bu Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Mevlana...
Mesaj12.10.2013, 19:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kendimin tasarladiği menu sayesinde... ordadan herseyi tasarlayabilip duzeltebiliyor kullaniciler
Mesaj20.10.2013, 17:15 (UTC)    
Mesaj konusu: RİCA ETSEM

RİCA ETSEM,ONU BENİMLE DE PAYLAŞIR MISINIZ?

Mevlana...
Mesaj20.10.2013, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu: BU ARADA

minecraft-oyun-dunyasi-profil yazmış:
Kendimin tasarladiği menu sayesinde... ordadan herseyi tasarlayabilip duzeltebiliyor kullaniciler

BU ARADA,SİTENDE ÜYE GİRİŞİ VE KAYDOL YERİNE BASIYORUM AMA "BÖYLE BİR SAYFA YOK" DİYOR.BUNUN İÇİN O SENİN TASARLADIĞIN MENÜ KODUNU:

>EKSTRALAR

>EKSTRA EKLE

>KENDİ ERROR SAYFAN

BU ERROR EKSTRASINA KOD OLARAK,KENDİ AYARLADĞINI MENÜ KODUNU KOYABİLİRSİN Smile

Mevlana...
Mesaj06.11.2013, 12:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Cevap verir misiniz?

Gerçekten bu yapılabilir arkadaşlar,nasıl bazı tt.gg siteleri bunu başardı?

Mevlana...
Mesaj25.11.2013, 17:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ypılabilir bende görmüştüm...

Mevlana...
Önceki mesajları göster: