Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.11.2013, 10:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Adminim Reklamlardan Dolayı Sıkıntım Var ! LÜTFEN BAKARMISIN

Sevgili Arkadaşlarım ve Adminlerim sitemdeki reklamlardan sağ tarafta olanı yatay bir şekilde sayfanın altına alma veya sağ tarafta ortalı bir şekilde yerleştirmenin bir yolu varmı ?

NOT:GİZLEME YASAK OLDUĞU İÇİN YERİNİ DEĞİŞTİRMENİN YOLUNU SORUYORUM Very Happy
Mesaj01.12.2013, 11:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunu yapmanın tabiki yapmanın bir yolu var. Yalnız sitenin ilk 1000 pixellik alanını geçmemelisiniz. Çünkü yasak. Siteniz silinirse sorumluluk bana ait değildir ! Ancak bu verdiğim kodla sadece sağdaki reklamı aşağı yukarı sola sağa ortaya koyabilirsiniz verdiğiniz değerlere göre düzenlenir. Rakamla yazılı olan yeri azaltırsanız reklam yukarı çıkar. Çoğaltırsanız aşağı iner. Kod aşağıdadır rahatça kullanabilirsiniz. Verdiğim kod css bölümünw eklemelisiniz. Css tasarım dışında bi tasarım kullanıyorsanız lütfen bildirin.

Kod:
#webme_sky_ad{top: 255px;
}
Mesaj01.12.2013, 14:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=217544
Bildiğim kadarıyla reklamların yerini oynatmak suçtur.. Cezası bu koyulan şart'a uymayanın sayfasının kapatılmasıdır.. Sadece küçük bir hatırlatma yapmak istedim.. Sonuç olarak az veya çok hazırladığımız sayfalara vakit ve emek harcıyoruz.. Rolling Eyes

- Teknik Destek Personeli
Mesaj04.12.2013, 11:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya reklam yine görünürde olsa tepeye yapışık olmayacak şekilde az bişey aşağı kaydırılsa olmazmı ?
Önceki mesajları göster: