Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.12.2013, 13:08 (UTC)    
Mesaj konusu: bune yaa !!!

http://u1312.hizliresim.com/1j/7/v8dpn.png

yukarıdaki resme bakarsanız derdimi anlayacaksınız.

reklamlar +18 değil diyorsunuz ama bazen aşırı derecede adamın psikolojisini bozuyor...
Mesaj07.12.2013, 13:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu konuda yapabileceğimiz birşey yok. Tek yapmanız gereken support'a bildirmektir.

Arrow support-tr( at )webme.com
Mesaj07.12.2013, 14:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet Yöneticiler ile iletişime geç.
Mesaj07.12.2013, 21:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba.
Ilettiğiniz resime bakmaktan bende hoşlanmıyorum.
Fakat reklamları bedava sitem belirlemiyor resmi olarak mukhaveli imzalarla yönetilen genel Google temellini attıgı bir ortam yaratılıyor.
Reklamları kaldırmak icin atılan sözleşmeler fes edilmesi gerekir.
Ve bunu suan bedava sitem yani direk olarak webme gmbh bunu yapacagını sanmıyorum.

Ayrıca gösterdiğiniz artı18 zihniyeti listesine girmesi lazım. Fakat maalesef boyle degıl. Artı 16 olarak indexleniyor. Vi bilinç altına propoganda yapılıyor mu evet maalesef yapılıyor. Bunu yapan bedava-sitem degıl başka güçler.

Bugün Hollywood da bir bayan şarkıcı yeni şarkı videosu hazırladığında şarkıliktan çıktığı ve başka yönlere subminal anlamda saldırı yapıldığı apaçık ortada.

Maalesef bu düşünce sayesinde gösterdiğiniz resim uluslar arası kapsamında artı 16 olarak belirtiliyor. Bunu yapan ben sen yada bedava sitem degıl.

Neyse derin konular pasam.

Siz yinede support-tr( at )webme.com adresine mail iletiniz.

En içten dileklerim düşüncelerinize bir.

Sevgilerimle.
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj08.12.2013, 11:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

supporta amil atıp şansımı deneyeceğim...
Mesaj08.12.2013, 12:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Support-tr( at )webme.com adresine mail illetmekte, özgürsünüz. hayirli günler.
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: