Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.01.2014, 09:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Yardım !

Arkdaşlar ben siteme kodlar yüklemeye çalışıyordum hepsini yükledim kaydet e tıkladım ama yukarı gitti sayfa bekledim bekledim hiç bir şey olmadı bende f5 attım ve baktım kodlarım hayla duruyorlardı yazdıklarım ama siteye gelmemişti bide arkadaşlar siteme girerseniz görebilirsiniz sorunumu ayrıca logo varya onu nasıl değiştiriyoruz ?
Mesaj12.01.2014, 10:23 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Yardım !

filmizlehd012 yazmış:
Arkdaşlar ben siteme kodlar yüklemeye çalışıyordum hepsini yükledim kaydet e tıkladım ama yukarı gitti sayfa bekledim bekledim hiç bir şey olmadı bende f5 attım ve baktım kodlarım hayla duruyorlardı yazdıklarım ama siteye gelmemişti bide arkadaşlar siteme girerseniz görebilirsiniz sorunumu ayrıca logo varya onu nasıl değiştiriyoruz ?

kaydetme uyarısı gelmeden f5 basman tüm koldarın silinebilirdi bazen bu hatalar olabiliyor ben bu tasarımı kullanmıştım css bölümünde logo resmi var o url bul ve değiştir herşey kodlarla bitiyor Very Happy

Mesaj12.01.2014, 11:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lütfen başlık açmadan önce kuralları bir gözden geçirin.
Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=212191
Alıntı:
=> Açılan baslıklar [ Yardım ] [ Moderatörler bakın ] [ Acil ] v.s gibi olmasın. Konuyu özetleyici baslıklar yazın lütfen, aksi taktirde cevap verilmeden kilitlenecektir.

İyi forumlar.
Önceki mesajları göster: