Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.01.2014, 19:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitelab - Biz Değerlendirelim, Siz Gelişin!

Merhaba sevgili dostlar..
Ben Mert Topuz.. Namıdiğer GrafikDizayn..
Bu proje ile TR.GG üzerinde yer alan sitelerin gelişimlerine destekte bulunmayı hedeflemekteyim..
Gelelim projemizin bilgilerine..

Sitelab Nedir?
Sitelab, genel olarak web siteleri değerlendirmeyi, farklı kategorilerde sıralamalara sokmayı ve kişiler arası rekabet ortamı hazırlayarak kişilerin daha iyi web siteleri ortaya çıkarmalarına olanak sağlamayı hedefleyerek açılmıştır.

Üyelik İşlemi ve Detaylar
Üyelik işlemi tamamen ücretsizdir. Fakat üye olmak için belli koşullar vardır. Bu koşullara uymayan kişilerin üyelikleri kabul edilmez. Bu koşullar üyelik sayfasının girişinde yerini almıştır. Sitemizin kullanıcılarına sunduğumuz bölümlerimizden bahsedelim. Giriş yaptıktan sonra sizleri bir pencere karşılar. Bu pencereden Siteniz Ana Sayfa butonuna tıklayarak size özel bölümümüze ilerlemiş olursunuz. Bu bölümümüzde bildirim ekranları, kişilerin profilleri, güncellemeler, kişiler arası rekabet bölümleri gibi farklı bölümlerimiz vardır. Bu bölümlerimizde kullanıcımızın aktif olma ve aktif olduğu zaman diliminde kendisine verilen görevleri yerine getirmesine bağlı olarak kazandığı puanlarda yer alır. Bu puanlara göre sitesinin değerlendirme derecesini değiştirebilir. Ayrıca ücretli bir şekilde puan satın alınabilir.

Site Kimlere Hitap Ediyor?
Sitenin kuruluş amacı ve kurulduğu web site sebebiyle şuan için yalnızca TR.GG kullanıcılarını kabul etmekteyiz. Kriterlerimizde belirttiğimiz bu seçeneğin nedeni daha detaylı araştırma yaparak çevresini iyi tanımayı, burada geliştirdiği web sitesi ile iyi yerlere gelmesini ve Bedava-Sitem'e verdiği desteği arttırmasını sağlamaktır.

Tema ve İçerik
Sitemizin teması tamamen özgündür. Kullanımı kolay, sade fakat dolu bir temadır. Temanın alınması, farklı web sitelerde kullanılması veya yayınlanması halinde gerekli tüm işlemler başlatılacaktır.

UNUTMAYIN! DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUM..
Mesaj30.01.2014, 19:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kesinlikle başarılı olabileceğine inandığım ve en başından beri desteklediğim bir proje.. Başarılar Kardeşim
Mesaj30.01.2014, 19:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

yusufberki yazmış:
Kesinlikle başarılı olabileceğine inandığım ve en başından beri desteklediğim bir proje.. Başarılar Kardeşim

Teşekkür ederim kardeşim..

Giriş yaptıktan sonraki bir görüntü!

Mesaj30.01.2014, 21:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar Dilerim Güzel Bir Proje OLur İnşallah

Yürekten Sevene Mesafe Yoktur..
Mesaj30.01.2014, 22:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenizin tasarımı çok çok güzel.

Eskidende bu işlere kalkışanlar vardı.Fakat 1 ay içersinde proje iptal oluyordu.
Umarım bu proje hep sürer.

Başarılar Dilerim.
Mesaj31.01.2014, 07:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

@etkindizayn : Çok teşekkür ederim.. Umarım güzel bir proje olacak..
@blogcuabi : Teşekkürler.. Tema değişikliği düşünüyoruz yine de.. Beta sürüm çünkü bu.. Sistemi tanımak için basit bir tema tasarlandı. Bu işe kalkışanları biliyorum.. İçlerinde bende vardım.. Ekip kurup ilerlemiştim fakat ekip işin yorucu olduğunu farkettiğinde bırakmak istedi.. Tek başıma güzel bir iş çıkartabilirim inşallah..
Mesaj31.01.2014, 08:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitelab yazmış:

@blogcuabi : Teşekkürler.. Tema değişikliği düşünüyoruz yine de.. Beta sürüm çünkü bu.. Sistemi tanımak için basit bir tema tasarlandı. Bu işe kalkışanları biliyorum.. İçlerinde bende vardım.. Ekip kurup ilerlemiştim fakat ekip işin yorucu olduğunu farkettiğinde bırakmak istedi.. Tek başıma güzel bir iş çıkartabilirim inşallah..

Basit bir tema fakat bu proje için güzel bir tema.Tabi yeni temanız daha da güzel olucak sanırım.Umarım tek başınıza yetişirsiniz.
Mesaj31.01.2014, 09:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

yazıların rengini biraz daha koyulaştırsan iyi olur aslında okurken gözü zorluyo ama güzel bir site başarılar dilerim
* Moda Fotoğrafçısı Hizmeti
* Dış ve İç Mekan Çekimi
* Mimari Fotoğraflar
* Organizasyon - Parti Fotoğraf Çekimi
* Kurumsal Fotoğrafçılık Hizmetleri
* Özel Gün Fotoğrafçılık Hizmetleri
* E-Ticaret Profesyonel Fotoğraf Çekimleri

*** Çok Uygun Fiyata ***

MESAJ ATIN ARAYALIM
Mesaj31.01.2014, 15:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

@blogcuabi : Basit bir tema dediğiniz gibi fakat kodlama çalışmaları oldukça zaman aldı. Nedeni ise deneme sürecinde bile bir sorunla karşılaşmak istememem...

@angaracolor : Bahsedeceğim gibi tema değişikliğine zaten yer vereceğiz Smile

Sitelab Bu Deneme Sürecinden Çıktığında Ortaya Ne Çıkacak? Ne Gibi Özellikler Gelecek?

Öncelikle Sitelab için gerçekten önemli hedeflerim var.. Tr gg için açılmış olmasına rağmen deneme süresi sona erdiğinde ortaya çıkan sitenin çok iyi olmasını hedeflemekteyim. Grafiksel anlamda sitelerin değerlendirme sayfalarını geliştirmeyi planlamaktayım. Bu gelişme yalnızca Sitelab için değil, sitesinin gelişmesini isteyen diğer tüm üyelerimiz içinde olacak.. Örnek vermek gerekirse sitesinin alexa değerini bir grafikte gösterebiliriz... Bu gibi birkaç ekstra özelliğe yer vereceğiz. Tabi bunlar için şuanda kullandığımız Sitelab Kişi Puanlarını aktif edeceğiz.. Kişi Puanı kazanabileceğiniz bir bölümümüze de yer vereceğiz! Örneğin bir kod verip sizden bu kodu çözmenizi isteyebiliriz.. Eğlenerek puan kazanmanıza olanak tanıyabiliriz..

Sitelab deneme sürecinden çıktığında yeni bir temayla karşılayacak sizleri. Tabi şuanki tema içerikleri olduğu gibi ona aktarılacak. Fark ise temanın kullanılabilirliği.. Yani giriş yaptıktan sonraki aşamalarda sizlerin daha iyi bir üyelik hizmeti içerisinde olmanıza yardımcı olacak bir düzen getirilmeli! Bu düzeni getirmek içinde profesyonel bir tema gerekli diye düşünüyorum. Bu nedenle sizlerin rahatça dolaşabileceğiniz bir bölüme yer verebileceğimi düşünmekteyim..

Bir başka konu ise şuanki tema.. Şuanki temayı mağazada yayınlamaya karar verdim! Bir kaç ufak düzenlemeden sonra yeni temaya geçişle birlikte şuanki tema mağazadaki yerini alacak! İsteyenler sitelerinde temamızı kullanabilecekler!

Sitelab, yeni sürümüyle geldiğinde bir sürpriz daha olacak! Bu sürpriz hakkında pek fazla detay vermek istemiyorum.. Yine puanlarınızla alabileceğiniz bir özelliği sizlere sunacağız.. Bu özellik sizlerin çok hoşunuza gidecek ve oldukça işinize yarayacak!

Sitelab yeni temaya geçmesiyle birlikte şuanki temasını mağazasında yayınlayacak!
Mesaj31.01.2014, 15:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben her zaman diyorum zaten.. Şimdi yine bunu söylemek istiyorum.. Gerçekten Mert senin eline bir iş bu kadar mı yakışır ya? Süpersin..

- Teknik Destek Personeli
Mesaj31.01.2014, 15:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
Ben her zaman diyorum zaten.. Şimdi yine bunu söylemek istiyorum.. Gerçekten Mert senin eline bir iş bu kadar mı yakışır ya? Süpersin..

Çok teşekkür ederim dostum..
Böyle düşünen insanları gördükçe gerçekten bu işi daha fazla yapasım geliyor..
Mesaj31.01.2014, 18:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Rica ederim kardeşim. Smile

- Teknik Destek Personeli
Mesaj31.01.2014, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Bravo

Mesaj01.02.2014, 09:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

başarılar Smile