Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.01.2014, 20:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Sayfalarda Yorum Kutusu

Sitemde tasarımda özgün olduğum için yorum extrasını activleştirip kullanınca pek olmuyor , bir codla istediğim tablonun içine alabilme imkanım var mı acaba ?Free olan bir yorum kutusu kullanmak istemiyorum Bs'ninki tercihim inşAllah alabilme imkanı oluyoryordur.

Bir tane şu Linkten aldım ama dediğim gibi Bs'nin yorum extrası gibi olmuyor Smile
http://www.htmlcommentbox.com/
Mesaj02.02.2014, 10:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sana Verebileceğim En Güzel Yorum Kutusu Kodu Bu Olabilir.

Kod:
#kommentartext { background-image:url(#Kendi resmini yapıştır.); }

Bunu Tasarım Ayarları => Gelişmiş Ayarlar => CSS Bölümüne Yapıştırabilirsin.

Ama Tasarımın Hazır Tema İse (İce Blue,Red Blue vb.) :

Tasarım Ayarları => Gelişmiş Ayarlar => Tasarım Üzeri (CSS Olarakta Kullanılabilir.) Bölümüne Yapıştırabilirsin.

AMA KODUN İÇİNDE "#Kedni resmini yapıştır." Bölümüne Kendine Küçük Bir Logo Yapıp Oraya Yapıştırabilirsin.Örneğin Benim Web Sitemdeki Gibi.[REKLAM AMAÇLI DEĞİLDİR.]

İyi Forumlar...

Mesaj02.02.2014, 12:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Nemesiz teşekkür ederim verdiğin kodu denedim ama her hangi bir şey olmadı birde benim demek istediğim extralardaki bs'nin yorum kutusunu kullandığım sayfalardaki tabloda istediğim yere almak sitede normal biçimde extrayı etkinleştirdiğimde görüntü hiç hoş olmuyor tasarımdan ayrı bir biçimde sayfanın altında aşağı doğru yorumlar ilerlemeye başlıyor bunun olmaması için yorum kutusunu bir kodla istediğim yere almayı istiyorum eğerki böyle bir kod varsa ...
Mesaj02.02.2014, 12:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Birde dediğin sanırsam ziyaretçi defterlerinin yorum kutusunun içinde olan arkplan o kodu extralardan ziyaretçi defterinde şu şekilde de yapılabiliniyor :

<style>#kommentartext {
background-image:url(http://img.webme.com/pic/b/bilgi-world/commentt2.jpg);
}</style>

ama benim istedidiğim yukarıdada dediğim gibi yorum kutusunu bir kodla istediğim yere taşımak.yardımcı olabilecek birileri çıkar inşallah
Mesaj02.02.2014, 12:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

siteme gir benim gibi istersen yapabiliriz.
Mesaj02.02.2014, 21:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

@blogcuabi

Ziyaretçi Defterinizi Beğendim Smile Rica Etsem Verebilir Misiniz ?
Mesaj03.02.2014, 12:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

@nemesizblog
@Blogcuabi

Blogcu abi ziyaretçi defterini burdan yapmış

http://www.htmlcommentbox.com/

ama nasıl butonları değiştirdi bilmiyorum Very Happy[/quote]
Mesaj03.02.2014, 13:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Oradan yaptım fakat kendim düzenledim Lütfen çalıntı olmasın.
Mesaj03.02.2014, 13:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Floot için özür.

İsteyenlere benim gibi değil fakat normalınden daha güzelini verebilirm.
Mesaj03.02.2014, 14:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tamamdır Arkadaşlar . Ziyaretçi defterini hazırladım almak isteyenler sağ taraftaki popüler konulardan Tr.gg ziyaretçi defteri 'ni seçip uygulamalı olarak sitesine ekleyebilirler.

Sitede bir yorum atın emeğe saygı..
Mesaj03.02.2014, 16:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Emeğin için çok sağol teşekkürler blogcuabi ama benim isteğim biraz farklı Bsnin yorum extrası varken başka bir free olanı kullanmak istemiyorum açıkçası en son çare olarak onu kullanmayı düşünüyorum şimdi extralardan ben yorum kutusunu etkinleştirdiğimde yorumlar tasarımın altında kalıyor görüntü olarak pek hoş olmuyor ben bsnin o yorum kutusunu bir kodla istediğim yere taşımak istiyorum ama activleştirincede altta çıkıyor otomatikmen yorumlar şimdi açayım isterseniz bir bakın onun altta çıkmasını istemiyorum yorumların.Bir çözüm varsa eğer onu kullanıcamayı düşünüyorum .
Mesaj03.02.2014, 21:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

LadyGeorgie yazmış:
Emeğin için çok sağol teşekkürler blogcuabi ama benim isteğim biraz farklı Bsnin yorum extrası varken başka bir free olanı kullanmak istemiyorum açıkçası en son çare olarak onu kullanmayı düşünüyorum şimdi extralardan ben yorum kutusunu etkinleştirdiğimde yorumlar tasarımın altında kalıyor görüntü olarak pek hoş olmuyor ben bsnin o yorum kutusunu bir kodla istediğim yere taşımak istiyorum ama activleştirincede altta çıkıyor otomatikmen yorumlar şimdi açayım isterseniz bir bakın onun altta çıkmasını istemiyorum yorumların.Bir çözüm varsa eğer onu kullanıcamayı düşünüyorum .

Bende ondan zaten bunu yapmaya karar verdim.

Ara fakat sonuç çıkmayabilir.
Mesaj04.02.2014, 18:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler blogcuabi zannedersem bunu kullanıcak gibiyim tekrardan ellerine sağlık teşekkür ederim.
Önceki mesajları göster: