Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.02.2014, 15:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Toplist24 | Yandaki Sponsor Reklam Problemi

Bedava-Sitem ile ilk olarak 2008 yılında tanışmıştım. O zamanlar sadece en üstte bir cümlelik reklam vardı. Bu sene tekrar ilgilenmeye başlayınca bir baktım ki üste ve sola sponsor reklamlar eklenmiş.

Üsttekinde problem yok onunla ilgili bir şey söylemeyeceğim; çünkü rahatsız edici değil.. Fakat sağ taraftaki reklam sitenin görünümünü çok olumsuz etkiliyor bence kaldırılmalı.

Kaldırılmıyorsa bile en azından "reklamı kapat" seçeneği eklenerek ziyaretçilere kolaylık sağlanmalı.

Tamam benim bilgisayardan sen bilgisayarından reklam sayfayı engellemiyor ama bazı bilgisyarlar var ki ekranı küçük ve bu sponsor reklam sayfanın sağ tarafının görünmesini engelliyor..

Özet olarak: Kaldırılmalı, kaldırılmıyorsa bile lütfen kapatma seçeneğini ekleyin.

Durumla ilgilenmenizi rica ediyorum.. Teşekkürler...

Pagerank 3 Toplist Sitesi

En son toplist24 tarafından 17.05.2014 01:10:12 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj16.02.2014, 17:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu konu onlarca kez açıldı ama malesef kaldırılacak gibi görünmüyor kapatma seçenegini Tarık beye sunmanızı öneririm ama..
Mesaj16.02.2014, 17:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

kaldırılma ile ilgili konular açıldığını biliyorum. Kaldırılmayacağının da farkındayım zaten. Kapatma seçeneği bence çok mantıklı. Reklamın alt tarafına "Reklamı Kapat" diye bir yazı eklenmesi yeterli.

admintarik bu konuyu görmezse yarın mesaj atacağım özelden.

Mesaj18.02.2014, 14:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Reklamı bize ön görülen kurallara uyarak kaydırabilirsiniz.
Böylece siteniz daha iyi görünüme kavuşacaktır.
Lütfen reklamlar ile oynama yaptıktan sonra moderatör veya support'a kontrol ettirmeyi unutmayın.
Ayrıca reklamlara "Kapat!" butonunun eklenmesi çok iyi bir fikir.
İyi forumlar.
Mesaj18.02.2014, 17:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

gomercs yazmış:
Reklamı bize ön görülen kurallara uyarak kaydırabilirsiniz.
Böylece siteniz daha iyi görünüme kavuşacaktır.
Lütfen reklamlar ile oynama yaptıktan sonra moderatör veya support'a kontrol ettirmeyi unutmayın.
Ayrıca reklamlara "Kapat!" butonunun eklenmesi çok iyi bir fikir.
İyi forumlar.

Hocam öngörülen kural dediğiniz reklamı ortalama.. ki onu zaten yapıyoruz. sağdaki reklam için bir çözüm bulamadım. Biraz araştırayım kodunu yapabilirsem kendim eklerim kapat butonunu support'a bildiririm; fakat kendim yapabileceğimi zannetmiyorum merkezden yapılabilecek bir şey. admintarik'e pm attım. Bu yoğunluğun arasında bu sorunla ilgilenirse çok makbule geçer

Mesaj18.02.2014, 17:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bana özel mesaj atarsanız size bu konuda yardımcı olabilirim.
Ayrıca reklamlara bir çok eklenti yapılabilir bunu unutmayın.
Tabii ki bize ön görülen kurallar çerçevesinde.
Mesaj18.02.2014, 17:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

reklam kapanma tuşu olmalı ben ce çok iyi fikir katılıyorum
Önceki mesajları göster: