Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.01.2014, 15:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel Very Happy
Mesaj25.01.2014, 15:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

T[b]ext metin demek biliyosunuz tr ' de Türkiye demek birleştirip aralarına - koydum ve ortaya Text-Tr[/b] [b]çıktı [/b]
Mesaj16.02.2014, 12:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu tekrardan güncellenmektedir. Smile

- Teknik Destek Personeli
Mesaj16.02.2014, 13:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

@aktif-dost Kardesim Hastalıgına cok uzuldum bendede o hastalık var.

Benim sitemin ismi kendi ismimden geldi Smile İsmim Özkan Öztürk Dusundum Ozkanztrk Kötü Durur Dedim OzkanTrk Güzel Geldi Bunu Koydum.

Ve site ismimle komik bir anımı söyliyeyim.

ben Site kurdugumu arkadasıma soylemistim.Sonra Yarın Geldi Bana Söyledi Site Kurdum Dedi.Bende iyi yapmıssın urlsini ver gireyim dedim. ismini soylemek istemiyorum sonuna benim gibi trk koymus Smile ama soyadı trk felan degil Smile
Ve onun Arkadası ondan gormus oda trkyle koymus Smile Sonra Yeni Site Yaptırttım Onlara Razz

Mesaj06.03.2014, 18:26 (UTC)    
Mesaj konusu: sitemin ismi

SİTEMİN İSMİ CHİCKEN BLOG DAN GELİYOR ONA BAKIYORDUM AKLIMA HİNDİ GELDİ İLK BAŞTA HİNDİNİN İNGİLİJCESİNİ YAZCAKTIM ONDAN SONRA TURKİYE ANLAMINA GELDİĞİNİ ANLADIM BÖLE KALDI Smile
Mesaj09.03.2014, 13:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

En'lere merakım fazladır.. Sayfa Metal sayfası üzerine olduğundan hep en iyilere yer vermişimdir.. Tabi arada sürprizler de var.. Başarıya ulaşan her grup ve kişiye yer verme düşüncemden ötürüdür bestoftheking
Mesaj10.03.2014, 15:39 (UTC)    
Mesaj konusu: ismim

Bu değilde,diğer sitemin ismini söyleyeceğim.
HanyMany.tr.gg,aslında HoneyMoney,yani bal para demekti Smile

HANYMANY İYİ DEDİM Smile
Mesaj15.03.2014, 11:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimkide istemci bende ilk açmaya kara verdiğimde site bi site ismi bulamamıştım dedimki bende istemci olsun yani birşeler istemek manasına gteirmeye çalıştım o deyiş patladı gitti Smile

EĞLENCE ve BİLGİMİ ARIYORSUN
tıkla o zaman http://istemci.tr.gg

YAZAR ARANIYOR ÜCRET KARŞILIĞI OLMAYACAKTIR DESTEK VERMEK İSTEYENLER BANA ULAŞABİLİRSİNİZ
Mesaj15.03.2014, 16:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

@aktifdost Başarılı Başlık , Tebrikler

Sitemin İsmi....

Benim Başımdan Bi Olay Geçmedi...Web'tekilerin , ve Web-Masterların Yararı İçin Kod Paylaşmayı Düşündüm...Sonra Birden Aklıma ''Webeveyn'' İsmi Geldi...Webtekilere Ebeveynlik Yapmak Wink Gibisinden...
Mesaj15.03.2014, 16:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

webeveyn yazmış:
@aktifdost Başarılı Başlık , Tebrikler

Sitemin İsmi....

Benim Başımdan Bi Olay Geçmedi...Web'tekilerin , ve Web-Masterların Yararı İçin Kod Paylaşmayı Düşündüm...Sonra Birden Aklıma ''Webeveyn'' İsmi Geldi...Webtekilere Ebeveynlik Yapmak Wink Gibisinden...

Yorumunuz için teşekkürler.

- Teknik Destek Personeli
Mesaj01.04.2014, 09:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aslında her zaman oyun sitesi kurmaya meraklıydım.Oyun masası,oyun kalemi vb. isimleri denedim ama olmadı.en son bunu denedim.Oyuncoss diye.oldu.

Bu arada ne zamandır cevap sayısı 99 du.benim cevabım ile yeniden aktif olabilir. Very Happy
Mesaj01.04.2014, 10:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim eski sitem peynirsevmeyenfare idi. Hiç kimse sevmiyordu o ismi. Bende Web El ele adında bir site kurmaya karar verdim ve sonra Weeble diye evrim geçirdi. Very Happy
Mesaj01.04.2014, 10:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben de ilk başladığımda bsye blog tarzı bişey düşünmüştüm, adımla alakalı olmalı dedim içinde okan mutlaka geçmeliydi Smile okan.tr.gg varmış bende sonuna bir takım ekler ekleyerek okanist, yapayım dedim, sonra herkes sondaki ist takısından dolayı İstanbul'da yaşadığımı düşünürler dedim, en sonunda okanizm olarak karar verdim, böyle kemalizm gibi feminizm gibim bişey Very Happy
Mesaj01.04.2014, 10:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

BENİM SAYEMDE KONU CANLANDI Very Happy
Mesaj08.04.2014, 06:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

öncelikle çok iyi düşünülmüş

benim sitemin anlamı ise yok öylesine kurdum ben şans işi birazda

En son blogavcisi tarafından 09.04.2014 20:11:07 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: