Forum'da ara:
Ara

Sitem Nasıl ?
Güzel
  0%
[ 0 ]
İyi
  0%
[ 0 ]
İdare Eder
  100%
[ 4 ]
Toplam Oylar : 4

Yazar Mesaj
Mesaj23.03.2014, 19:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitem Nasıl Fikrinizi Yazın Teşekkür Ederim :D

DEĞERLİ ARKADAŞLAR SİTEME BEKLERİM SİZİ ...

Hasetten kurtulmanın ilk çaresi Allah’ın verdiklerine kanaat etmektir. Çünkü kanaatin gönle verdiği zenginlik ne biter ne de tükenir. Nitekim Allah Rasûlü (SAV) ”Kanaat bitmez tükenmez bir hazinedir”[5] buyurur.
Mesaj24.03.2014, 03:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sitem Nasıl Fikrinizi Yazın Teşekkür Ederim :D

yenitube yazmış:

DEĞERLİ ARKADAŞLAR SİTEME BEKLERİM SİZİ ...
Bildiğim kadarıyla eski bir site.. Yani en azından yeni sayılmaz.. Kendi tasarımınızı ve içeriklerinizi düzenlemenizi tavsiye ediyorum.. Daha açık renklerde web standartlarına uygun bir site ile ön plana çıkabilirsiniz.. Anket için de idare eder not verdim. Kolay gelsin
Mesaj24.03.2014, 12:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşa katılıyorum...
Mesaj24.03.2014, 13:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteniz 4.yaşında.Yorum yapmak doğru olmaz,sitenize yeniden el gezdirmediğiniz sürece.
Mesaj24.03.2014, 18:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitem

Size Hak Veriyorum Değerli Arkadaşlar Fikriniz Ve İlginiz İçin Teşekkür Ederim. Öğretmenlik Zor Geçiyo Siteye Fazla Zaman Ayıramıyorum Bu Tatil Bi Gelse Yepyeni Tasarıma Geçecem Hayırlısı Olur inşa'ALLAH ..

Hasetten kurtulmanın ilk çaresi Allah’ın verdiklerine kanaat etmektir. Çünkü kanaatin gönle verdiği zenginlik ne biter ne de tükenir. Nitekim Allah Rasûlü (SAV) ”Kanaat bitmez tükenmez bir hazinedir”[5] buyurur.
Önceki mesajları göster: