Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.04.2014, 11:23 (UTC)    
Mesaj konusu: WhereGame! | Bir Oyun Sitesi...

En son wheregame tarafından 14.04.2014 07:22:45 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj08.04.2014, 11:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

daha iyi olabilir kolay gelsin

EĞLENCE ve BİLGİMİ ARIYORSUN
tıkla o zaman http://istemci.tr.gg

YAZAR ARANIYOR ÜCRET KARŞILIĞI OLMAYACAKTIR DESTEK VERMEK İSTEYENLER BANA ULAŞABİLİRSİNİZ
Mesaj08.04.2014, 18:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

ne eklenebilir mesela biraz daha açıklayıcı olabilir misin?
Mesaj08.04.2014, 18:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

css tema mesela Wink

Yürekten Sevene Mesafe Yoktur..
Mesaj09.04.2014, 16:52 (UTC)    
Mesaj konusu: CSS tasarım

Ya CSS tasarım koymaya çok çalıştım ama yapamadım bir türlü CSS kodlarını tr.gg sitesine koymak için indirdikten sonra işlemlerden geçirmek falan gerekiyormuş youtube'dan videolarını izleyerek yapmaya çalıştım ama bir türlü beceremedim eğer bileniniz varsa yardım edebilir mi lütfen ?
Mesaj09.04.2014, 16:58 (UTC)    
Mesaj konusu: CSS tasarım

Ya CSS tasarım koymaya çok çalıştım ama yapamadım bir türlü CSS kodlarını tr.gg sitesine koymak için indirdikten sonra işlemlerden geçirmek falan gerekiyormuş youtube'dan videolarını izleyerek yapmaya çalıştım ama bir türlü beceremedim eğer bileniniz varsa yardım edebilir mi lütfen ?
Mesaj09.04.2014, 17:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: CSS tasarım

wheregame yazmış:

Forum css bölümüne göz at. Burası site değerlendirme alanıdır.
Mesaj09.04.2014, 18:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Css tasarıma geçmen şart !

Hz. Hamza (r.a)
Mesaj10.04.2014, 09:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hazırlanmış Css Tema Kullan...Bu Arada Çalıyor Özeniyor Falan Demişsin de Lütfen Bunu Burada Bildirme.... O Kişiyle Görüş..Çok Büyük Sorun , Banada Çok Özenen Var , İsim Vermeyeyim de...Başarılar...

Mesaj11.04.2014, 17:27 (UTC)    
Mesaj konusu: merhaba

Merhaba Arkadaşım,
Önce şöyle başlıyım Mutlaka CSS Tasarıma Geç.Örneğin google'ye " oyun sitesi css Tasarımı" yaz .Karşına gelir. Reklam olur diye vermiyorum ama ben sana özelden mesaj atayım.Bir tane senin için buldum.Yapamazsan Mesaj atarsın.
ÖZELLİKLE Bir sorun daha var.Sitene koydugun oyunlar Yeni bir pencerede açılıyor.Sen onu kendi sayfana ayarla aşağıya ekstralardan yorum koy.Daha çok yenilik yap.Benden bu kadar.Başarılar
Mesaj14.04.2014, 07:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok güzel içerikler hazırlamışsın.
Tebrik ediyorum.
Önceki mesajları göster: