Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.04.2014, 12:01 (UTC)    
Mesaj konusu: forumuma çozum???

Forumda soru soran kişilerin cevap verildiği zaman maille cevap verildiğine dair uyarı maili atan özelliği nasıl yaparız.

Tr.gg de böyle bir hizmet yoksa başka forum hizmeti veren siteleri tr.gg ye nasıl ekleriz.
Mesaj12.04.2014, 15:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedavasitem'de böyle bir özellik yok diye biliyorum. kendinize ücretsiz bir forum sitesi açabilirsiniz.

ardından

<iframe src="http://www.google.com.tr" scrolling="no" frameborder="0" align="center" height = "90" width = "728" name="test" border="0">
</iframe>

google.com olan yeri silip sitenizin linkini kopyalayın ve kodu sitenize ekleyin Smile
Mesaj13.04.2014, 11:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

şu 10tl nin forumlarından siteme eklesem ihtiyacımı karşılarmı ?

amacım kendi sitemde soru cevap şeklinde siteyi zenginleştirip ziyaretçi çekmek.

10tlden forum kurmak sitemim gerek ziyaretçi sayısı açısından gerek google tarama açısından bir kayba uğrarmı sonuçta site 10tlnin olacak ?
Mesaj13.04.2014, 11:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

10tl yi pek önermem . hocam Dediklerini karşılamaz ama Sohbet veya tartışma bölümü diye bir şey açabilirsin. Disqus , comment box sitelerini ziyaret etsen belki demek istediğini bulabilirsin. Mesajlar profiline değilde mail hesabına gelebilir ??
Mesaj13.04.2014, 12:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

dediklerinize baktım yorum şeklinde düşünmedim hiç forum olmalı başka önerileriniz nedir.tek istediğim kim ne yazdı maille üyelere haber versin
Mesaj13.04.2014, 22:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başlığın sol alt tarafında "Bu başlığı cevaplar için takip et" şeklinde bir seçenek var Smile
Yalnız bu şahsi siten için değil bedava-sitem.com/forum için var.

En son cryengine3 tarafından 13.04.2014 22:18:05 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj16.04.2014, 16:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

10.tl.net Forumları İşini Görür , Ben Bi Ara Kullanmıştım Memnun Kaldım... Domain Sıkıntı Yapcaksa .tk domain'e geçersin...

Önceki mesajları göster: