Forum'da ara:
Ara

Yeni Tasarımım Nasıl?
Güzel
  0%
[ 0 ]
iyi
  100%
[ 3 ]
Toplam Oylar : 3

Yazar Mesaj
Mesaj13.04.2014, 19:03 (UTC)    
Mesaj konusu: YeniTube | Sitemin Yeni Tasarımı Nasıl?

Arkadaşlar Geniş Bir Tasarım yaptım malum fazla vaktim olmuyor. anca bunu yapabildim o güzel yorumlarınızı bekliyorum...

///başlıkta bir güzelleştirme çalışması @cryengine3

Hasetten kurtulmanın ilk çaresi Allah’ın verdiklerine kanaat etmektir. Çünkü kanaatin gönle verdiği zenginlik ne biter ne de tükenir. Nitekim Allah Rasûlü (SAV) ”Kanaat bitmez tükenmez bir hazinedir”[5] buyurur.

En son yenitube tarafından 13.04.2014 21:45:03 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj13.04.2014, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Fazla karışık bir site. Biraz daha düzenlenmeye ihtiyacı var. yinede başarılar dilerim.
Mesaj13.04.2014, 19:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

sunephecocuk yazmış:
Fazla karışık bir site. Biraz daha düzenlenmeye ihtiyacı var. yinede başarılar dilerim.

Aynı Şekilde Düşünüyorum...Neyin Nerede Olduğuu Belli Değil , Biraz Düzenlemeden Sonra Güzel Bir Hal Alır... Başarılar

Mesaj13.04.2014, 21:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok güzel siten var. MaşaAllah, yalnız biraz kolay kategorilere bölerek ziyaretçilerin isteklerini arz edebilirsin.

Kolay gelsin Wink
Mesaj14.04.2014, 15:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitemin Başlığını Değişti

Şimdi Nasıl Oldu Acaba Very Happy

Hasetten kurtulmanın ilk çaresi Allah’ın verdiklerine kanaat etmektir. Çünkü kanaatin gönle verdiği zenginlik ne biter ne de tükenir. Nitekim Allah Rasûlü (SAV) ”Kanaat bitmez tükenmez bir hazinedir”[5] buyurur.
Mesaj14.04.2014, 15:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok güzel..
Fakat yeni düzenlemede üst reklamı alta almışsın. Bu büyük problem dostum. Yukarıda tutman gerekir. Bu problem olur.
Mesaj14.04.2014, 16:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımı kenarlardan biraz küçültsen yani kenarlardan felan.Böyle Tam Sayfaya uygun olsun ne sağa nede sola yazı kalmasın.Belki anlatamadım ama anlamışsındır işte Very Happy Tam sayfaya yetsin kenarlara artmasın Smile
Mesaj14.04.2014, 17:50 (UTC)    
Mesaj konusu: ?????

HAKLISIN KARDEŞİM REKLAMI YERİNE ALIYORUM BİDE SAYFAM TAM SIĞIYOR ALANA SENİN BİLGİSAYARIN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ %100 Bİ BAK DERİM Very Happy Very Happy

Mesaj14.04.2014, 17:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

pek de değerlendirmeye hazır bir site değil malesef
Mesaj14.04.2014, 19:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ?????

yenitube yazmış:
HAKLISIN KARDEŞİM REKLAMI YERİNE ALIYORUM BİDE SAYFAM TAM SIĞIYOR ALANA SENİN BİLGİSAYARIN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ %100 Bİ BAK DERİM Very Happy Very Happy

Hayır Çözünürlük %80 olunca tam sığıyor ama o da çok küçük oluyor Very Happy Ben google chrome kullanıyorum ondan olabilirmi?
Mesaj14.04.2014, 20:49 (UTC)    
Mesaj konusu: EWT :D

EWT ODA OLABiLiR Very Happy

Önceki mesajları göster: